BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #544269 przez lalka
się rozumie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544275 przez lalka
Suzi!!!!każdej ciężarnej taka opieka należy się od 20 t.ciąży!!!mi nr tel dała położna jak byłam na wizycie(a chodzę na NFZ)!!jak będziesz na wizycie to spytaj się..to jest ogólnopolska akcja więc każdej się należy!!!aha i ona przychodzi jeszcze do 6 tygodnia po porodzie!!!i uczy karmienia piersią!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544302 przez Kiniaczek
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544314 przez ewela86
Kiniaczek to twój aktualny brzuszek? Jaki masz obwód? Świetnie wyglądasz!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #544318 przez Kiniaczek
ewela86 napisał:

Kiniaczek to twój aktualny brzuszek? Jaki masz obwód? Świetnie wyglądasz!!!!!


101 obwód i 9kg do przodu :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: w rzeczywistoci jest wiekszy niż na zdjęciu, może przez to że sama robiłam fotkę ... jutro oproszę męża to mi cyknie takie ogólne ;-)

Ty to dopiero Ewela rewelayjnie wyglądasz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544337 przez Anabelle
Suzi napisał:

annabelle ja w kwestii tej położnej, kóta jak napisałaś ma do Ciebie od lutego przychodzić... A w jakim celu jeśli można wiedzieć :cheer: ? będziecie ćwiczyc cos? B) ptam bo nie spotkałam sie z czymś takim i ciemna jestem...rozjasnij temat, plz

Suzi teraz jak masz wypełnioną w przychodni deklarację położnej to nie tylko musi cię odwiedzić 4-6 razy po porodzie, ale także powinna przed. W teorii ma zbadać mamie ciśnienie, posłuchać serca dziecka, poradzic mamie w szykowaniu wyprawki czy opiece noworodkowej. W ramach "polityki prorodzinnej"

Ogólnie tak jak pisze Lalka - mnie też położna namawia na szkole rodzenia w przychodni na nfz - maja byc zajecia z nią i fizjoterapeutami.

Hahaha, bedziemy sie razem meczyły z tym goleniem lalka ;D Ja jeszcze głowe dzisiaj musze umyc! ;D Masakra ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544353 przez lania
Jeśli chodzę prywatnie do lekarza, to mnie ominie ta położna???? W naszej przychodni jest położna i jak byłam ostatnio u rodzinnego to rozmawiała ze mną (wie że w ciązy jestem) nic mi nie mówiła :(

U nas mąz zaczął remont w sypialni, więc bedę rzadziej zaglądała.. internet kiepsko fruwa u nas w domu :side:

Piekne brzuszki dziewczyny :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544376 przez Anabelle
Położna nie ma lania nic wspólnego z ginekologiem.
Idziesz do przychodni i wybierasz położną - lub w szpitalu w ktorym chcesz rodzić. To tak jak wybór lekarza rodzinnego czy pielegniarki - wypełniasz deklarację NFZtowską.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544383 przez joasia10015
Kiniaczek,ale ty to dopiero świetnie wyglądasz-jaka śliczna laseczka z CIebie-piekne oczka(zauroczyłam sie ;-P )NIe mogę sie napatrzec ;-) I jestem w szoku że masz 9 kg.na plusie-to jaka ty chudzinka byłas przed ciąża???? A te 101 cm. to już wogóle nie obczajam gdzie...Achhhhhhhhhhh!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544426 przez Kiniaczek
Joasia Chudzinką to ja nigdy nie byłam, przed ciążą 63 także jak to sie mówi kochanego ciała nigdy za dużo:) Jestem z tych grubo kościstych dziewoj:) Jutro mąż pyknie mi fotki to wstawię może będą bardziej obiektywne jak zrobi ktoś inny, poza będzie bardziej naturalna :lol: :evil: :evil: :evil: W rzezywistości brzuch trochę większy niż na fotce tak mi sie wydaje :laugh: a te 101 w brzuchu to jak bum cyk cyk , boki mi wywaliło :evil: :evil: :evil: :silly: :silly: i chyba cyce też trochę ważą:) szczerze mówiąc to nie wiem gdzie jest te 9 kg bo aż taki smok ze mnie nie jest:) ale najwyraźniej gdzieś te kg się tam upchały:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544452 przez ewela86
Kiniaczke to rzeczywiście aż dziw bierze sądząc po zdjęciu, że masz do przodu 9 kilo :ohmy: I dzięki za komplement, miło takie coś słyszeć szczególnie w takim stanie :lol: joasia ma 100% procent racji: Twoje oczka pewnie niejedno serducho złamały :silly: Wyobraź sobie że ja przed ciążą ważyłam tyle co Ty: 62 kg przy 172 cm wzrostu:)

annabelle a o tą deklarację to sama muszę poprosić w przychodni czy jak? Wiem e już o tym było ale myślałam że to tak "dla chętnych" ta położna przychodzi....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544468 przez Kiniaczek
Dzięki :) a oczu się nie wyprę ...:) wielkie gały są - chyba jedyna rzecz która podoba mi się w 100 % w moim wyglądzie :) po cichu liczę że Hugo będzie miał takie same:)

Ja mam 169 cm także troszkę krótsza jestem od Ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544651 przez lalka
ha..ha..dziewczyny..ja jutro zanim wstawię tu zdjęcie to najpierw przez picassa pójdzie!!!

Anabelle ja jestem już po wieczornej toalecie!!!!masakra!!!no i miałam po raz pierwszy w zyciu lustrzycę......byłam ja...mała...maszynka i lusterko!!!a jeszcze jak ktoś powiedziałby mi jeszcze z 4 miesiące temu,że przy goleniu będę miała zadyszkę to kazałabym popukać mu się w czoło!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544672 przez Olka!
Kiniaczek wyglądasz rewelacyjnie :-) Jam mam plus 6kg i 91cm obwodu a jestem duuużżżoo większa niż Ty, jak Ty to zrobiłas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544727 przez Sevilla
Kinieczek brzucholek super :)

haha ja na mojego rzadko się złoszczę, ale od dwóch dni śni mi się, że co chwile dostaje ode mnie wpier...dol. Przerażające zwłaszcza, że u nas nigdy do rękoczynów nie dochodzi ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl