BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #545932 przez lalka
witaj AgataR...i się rozgość...masz termin jeden dzień przede mną!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545962 przez Urszula
Sisina nie złość się za bardzo :-) życzę poprawy nastroju :-)

lalka GRATULUJĘ WANDZI!!!! I współczuję cukrzycy:-( trzymaj się i dbaj o siebie.



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545965 przez Kiniaczek
lalka napisał:

Alex_87...bierzesz ze sobą tylko glukozę...a resztę robią na miejscu sami..tak było u mnie-chyba,że dla pewności zabierz wodę i kubeczek!!!

jetem po wizycie!!!!mam CUKRZYCE CIĄŻOWĄ!!!! norma jest do 140!!!!na 08.02 mam wizytę w poradni!!!a do tego czasu ...matko...co ja mam jeść???cukrzyca i to uczulenie!!!!

ale mam niusa...będzie WANDZIA!!!!niby tylko sprawdzał serduszko..ale udało mu się...i zobaczył...małą!!!


Gratulacje kochana:) Fajnie że będzie Wandzia :) Cieszymy się z nowej dziewczynki:)

A co do cukrzycy to kurcze się wstrzeliłaś w 6% kobiet w ciąży dotkniętych cukrzycą.. :unsure:
Moja koleżanka miała to ja się jej zapytam i zdam Ci relację co jeść a czego nie !! ja na glukoze ide w poniedziałek...

8 lutego widzimy się rozumiem??:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545966 przez Urszula
AgataR witam Cię serdecznie...mam nadzieje że mimo toksoplazmozy wszystko będzie ok. zakładaj do nas i dziel się Twoimi radościami i smutkami :-)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545968 przez Kiniaczek
AgataR napisał:

Hej dziewczyny, późno trafiłam na to forum, ale jeszcze trochę czasu do maja zostało. :)
Termin mam na 08.05, czyli sam początek mam nadzieję pięknej pogody.. ciąża przebiegała jak do tej pory bezproblemowo, jestem niestety pod opieką w zakaźnym przez toxo.. do końca ciąży mam antybiotyk a po narodzinach dzidziusia on/ona będzie przebadane czy zdrowe. Jutro mam wizytę, a w piątek usg więc liczę,że może dowiem się wreszcie kto mieszka w moim brzuchu od 6 miesięcy, do tej pory widziałam tylko pośladki i nic innego - małe wstydliwe jest :) od tygodnia cierpię na bezsenność, w dodatku wróciły mdłości i potężna zgaga.. w dodatku mam do Was pytanie, czy któraś z Was ma problemy z owłosieniem ? ja zarosłam strasznie, po prostu masakra totalna, na brzuchu zaczęły mi rosnąć straszne włoski w dodatku czarne.. ;) co nie jest najfajniejsze.. o rękach nie wspomnę, dobrze że jest zima to mam zawsze bluzkę z długim rękawem. Się rozpisałam.. :)


Hej AgataR :) witamy witamy, j mam termin na 9-go maja:) tez obrosłam włosami - a w brzuszku jest synuś, także duża szansa że u Ciebie też ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545972 przez Kiniaczek
lalka napisał:

narazie wiem tylko tyle,że żadnych słodyczy i tłustych rzeczy!!!!żadnych witamin,lekarstw..no i wapna też nie!!!!

położna powiedziała,że moja waga to przez cukrzycę i to pragnienie też!!!!


YYYYYY ja przywaliłam 9 kg i mam nadzieje że nie przez cukrzyce.... Pragnienia nie mam dużego także zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545996 przez lalka
kiniaczek ja przez 3 tyg.przywaliłam 3kg!!!po raz pierwszy powiedzieli mi u gina,że za duzo!!!!mętlik mam w głowie,bo przeczytałam w necie z jakimi chorobami mogą urodzić się dzieci mam tylko nadzieję,że w 25 t.c nie jest aż tak groźne jak w pierwszym trymestrze!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #545997 przez Urszula
Jeszcze co do linii na brzuchu to nie mam....w pierwszej ciązy też nie miałam....


My z Elizia milo spędziłyśmy dzionek....poszłyśmy na zajęcia do baby centre a potem na plac zabaw...pogoda wręcz wiosenna :-)
Po wspólnym szaleństwie i zabawie moja Księżniczka spała trzy godziny. Zrelaksowalam się przy książce az miło:-) i pierwszy raz od wielu wielu tygodni nie mam zgagi :-) cudownie jest rozkoszować wieczorem bez dolegliwości :-)

Uciekam do Mezusia :-)

Miłego wieczoru i dobrej nocki :-)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546013 przez Kiniaczek
lalka napisał:

kiniaczek ja przez 3 tyg.przywaliłam 3kg!!!po raz pierwszy powiedzieli mi u gina,że za duzo!!!!mętlik mam w głowie,bo przeczytałam w necie z jakimi chorobami mogą urodzić się dzieci mam tylko nadzieję,że w 25 t.c nie jest aż tak groźne jak w pierwszym trymestrze!!!!


Nic sie nie martw:* :kiss: :kiss: Trzeb tylko trzymać się diety i będzie dobrze:) Wandzia będzie piękna i zdrowa zobaczysz :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546026 przez lania
Witaj AgataR, ja też mam włochaty brzuszek, ale właściwie to tylko on, inne miejsca tak jak przed ciążą :side:

Lalka, cieszymy się z Wandzi :lol: :lol: :lol: super, nie fajnie z tą cukrzycą :( , moja koleżanka miała cukrzycę ciążową, ale nawet nie wiem z czym to się wiązało, dowiaduj się i dbaj o siebie :ohmy: ...i nie martw się, to się zdarza...

:unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: cierpię z powodu wzdęć, mam espumisan, biorę wieczorkiem jak mnie męczy jedną tableteczkę, ale jakoś nie pomaga... nie wiem jak brać, czy wystarczy doraźnie, czy to trzeba jakoś dawkować, żeby były efekty :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #546029 przez ewela86
Miło Cię widzieć na forum AgataR super że dołączyłaś:)

lalka super że WANDZIA!!!! co do cukrzycy to uważaj na siebie, słuchaj lekarzy i będzie ok :blink:

coś dzisiaj mi się spać nie chce, mam nadzieję że niedługo mnie najdzie bo 6.30 pobudka do pracy... muszę jeszcze wytrzymać miesiąc:P

Dobranoc dziewuszki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546038 przez tysiiiak
AgataR witam i ja :) rozgosc sie :)

lalka super ze bedzie Wanda :D juz sie wszyscy przyzwyzaili i tak do tego :) a jak synek zadowolony z siostrzyczki ? :) z ta cukrzyca to przykra sprawa :( ale bedziesz sie pilnowac i bedzie wszystko dobrze :) :kiss:

mnie dzis cos glowa pobolewa i mam taki jakis humor do dupy.... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546049 przez joasia10015
lalka jupi,jupiii,jeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjj a jednak Wandzia :laugh: :) :blush: :woohoo: Suuuperrrr!!!!!!Będzie dobrze zobaczysz-słuchaj lekarza ,przestrzegaj diety i dasz rade.W koncu połowa ciąży za nami-dasz rade.Już sobie wyobrażam jaka WAndzia będzie śliczną ,zdrową dziewczynką :) Jestesmy z Tobą :blush:
AgataR witamy na forum :)
Któraś z was pytałą o branie espumisanu -ja często go biore,jem duzo owoców,i warzyw i czesto mnie ,,wzdyma,,dlatego lekarz pow.ze moge go brac-byle nie za duzo.Jak zjem cos po czym może mnie wzdąc to biore jedną,ale kiedy wiem że ,,brzuch mi rozsadzi,,to spokojnie dwie na raz łykam ;) Bywa że biore kilka dni pod rząd :blink:
Laseczki byłam ostatnio na ,,styczniówkach,,i większośc dziewczyn opisuje już opiekę nad dzieciątkami ,ale są takie które jeszcze sa w ,,dwupaku,, :blink: :laugh: :lol: I tak sie zastanawiam któa z nas bedzie piersza w maju :blush: Niby mamy terminy ale róznie to bywa :S A moze któras z nas złapie sie juz na kwiecien :blink: Raczej nie ja bo chyba będe ostatnia,a moze załąpie sie na czerwiec :ohmy: ;) :laugh: Pewnie będe czytac o waszych porodach i przeżywac-haha już sie nie mogę doczekac :blink: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546070 przez sisina
Witam z rana :) Lalka gratuluje Wandzi :laugh: super że będzie dziewczynka synek się napewno cieszy :)
AgataR witam na forum :) Moj humorek dziś w lepszym nastroju bo pilnuje moją cudną siostrzenice moje siostra robi wypad na zakupy :)
Mam dylemat bo nie wiem co na obiad sobie zrobić dla jednej osoby chyba sobie zrobie jakąś sałatke owocową bo mam ochote chociaż z moim apetytem to ostatnio kiepsko :dry:
A pogoda masakra wieje niesamowicie w dodatku jeszcze pada :P Wrrrrr...Miłego dnia życze :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546080 przez lalka
Dzień dobry :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: !!!!

odkąd była u mnie położna i uspokoiła mnie jeżeli chodzi o spanie..to śpie jak dziecko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!nawet jak mnie nogi bolą to niema tragedii....przebudzam sie tylko jak zmieniam pozycję :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

u nas pogoda do d...y!!!!!szaro..mokro..smutno i wieje..więc i samopoczucie kiepskie...a tu trzeba dzisiaj na zebranie..normalnie nie poszłabym...ale dziś jest podział na klasy...a syn chce iść do klasy sportowej więc muszę go zapisać!!!!

miłego dnia dziewczyny!!!!co dziś na obiad?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl