BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #544768 przez Urszula
Witam!!

Kiniaczek brzuszek malutki i zgrabniutki :) :) :) gdzie Ty chowasz te wymienione kilogramy :)

Ja na mojego Męża tez się czasem złoszczę tak....dla "zdrowotności" :lol: :lol: :lol:

Miłego dnia!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544775 przez tweety
Pytalam o pepek i sie dopytalam. wlasnie dzisiaj zauwazylam jak bardzo zaczyna sie zmieniac. juz polowa jest na rowni z brzuchem, druga polowa jeszcze troche wklesla. kurcze, ale to wszystko sie zmienia. Mam tez juz widoczna linie, ale tylko od pepka w dol, reszte widac baaaaardzo slabo. A jak u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544802 przez ewela86
mój pępek bardzo się zmienił wg mnie: jest taki mięciutki, że aż dziwny :huh: i już wyskoczył na wierzch więc przez bluzkę się odznacza:) Linia też już widoczna :woohoo:

lalka następne golenie też bez lusterka ani rusz bo ostatnio jak się goliłam to pół "na czuja było" :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544813 przez aleksiaa88
Witam dziś jestem nie w sosie przyczyna brak przyczyny mam cichy dzień do nikogo się nie odzywam normalnie to jestem taka gaduła :( .
O co chodzi z tą linią ciemniejszą?
3 cm w obwodzie więcej
Najświeższy zakup muszę się pochwalić cena 8,99zł żal było nie brać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544821 przez tweety
z tym lusterkiem to niezle, ja ostatnio zostawilam mustwo klakow na samym lusterku bo odkrylam ze kucajac i majac lusterko pod soba wiecej widze. ale i tak gole tylko absolutne minimum bo nie mam zdrowia. ginekolog niech sie przedziera, maz i tak nie patrzy bo seksu nie ma a przy porodzie to mnie ogola. taka mam filozofie. Wiec dla mnie golenie "basenowe" i przycinanie wlosow. nic wiecej.

A... i opowiedzialam mezowi anegdote "nie stresuj macicy" i teraz juz zaczal tego uzywac jako broni na mnie. dobrze ze jak dotad to sie nie klucimy tylko dyskutujemy bo bym go zamordowala za uzywanie tego przeciwko mnie. tymczasem jest tylko smiesznie. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544831 przez tweety
aleksiaa88 - ta linia to linea nigra, ale podobno nie kazda kobieta w ciazy ja ma. pojawia sie w polowie ciazy i znika po porodzie. ogolnie powiedziane, niewiele mozna o tym na necie poczytac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544851 przez aleksiaa88
aha czyli widać, że mogę jej nie mieć bo nic tam nie widać- masło maślane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544875 przez tweety
aleksiaa88 napisał:

aha czyli widać, że mogę jej nie mieć bo nic tam nie widać- masło maślane


ja powoli cos u siebie zauwazam ale nie jest to mocna linia. wiec u ciebie tez jeszcze nie wszystko przesadzone. ale to jak z pepkiem, jedne maja inne nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544908 przez Olka!
aleksiaa88 śliczne ubranka :-)
Ja u siebie jeszcze żadnej linii nie widzę, jeśli jest to bardzo bardzo delikatna.
Byłam dziś na glukozie, myślałam, że będzie gorzej, ale dałam radę tylko się wynudziłam zapomniałam głupia jakiejś gazety sobie zabrać :-( ale nic podobno W CIĄŻY MÓZG SIĘ OBKURCZA hihi, milego dnia Wam dziewczyny życzę i uciekam na ploteczki do koleżanki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544932 przez Kiniaczek
U mnie pępek na swoim miejscu i linii brak... Moja siostra nie miała wiec może to genetyczne Zobaczymy, troche jeszcze do porodu zostało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544939 przez tweety
to z mozgiem to prawda. ja to sie nie moge do kupy ostatnio zebrac, zapominam co mialam powiedziec i czasami gadam straszne glupoty, myle dni tygodnia albo czasami gorzej imiona kolezanek. dodatkowo od kiedy jestem w ciazy mniej czytam, nie potrafie tak skupic uwagi. wczesniej w drodze do pracy pochlanialam literature, a teraz zaczynam w autobusie i zaraz zamykam ksiazke bo mysli kraza gdzie indziej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545034 przez aleksiaa88
Robiąc dziś pranie nasunęła mi się myśl jak to będzie jak dzidzia będzie znaczy jak to pranie będę robić bo teraz używam proszków zwyczajnych i jak otwieram pojemnik to czuć proszkiem ze środka więc jest intensywny chyba będzie trzeba prać wszystkie ubrania domowników proszkiem dla dziecka bo jak między praniami ze zwykłym proszkiem wsypie dla dziecka jak pralka i tak wali tamtymi proszkami i na dodatek w szufladzie na proszek zostają resztki proszku.
Może któraś wyrazi opinię na ten temat?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545044 przez tysiiiak
Hej dziewczyny :)

Kiniaczek ale z ciebie zgrabniocha :D te kilogramy to chyba w uszy ci poszly bo ja tam sie tylu nie dolicze ;p

ja zawsze mialam wklesly pepek i teraz ciut jest mniej i jst taki miekki :) a co do tej lini to patrze patrze i nie widze ;p wiec chyba nie bde miala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545076 przez DannaJ
Aleksiaa88 - śliczne ubranka, zwłaszcza ta "Kocham Tatusia" :D
Śliczne.

Dziewczyny, dzięki za informacje o położnej i szkole rodzenia. Chyba zorganizuję sobie chociaż wizyty położnej. Do najbliższej szkoły rodzenia mam 35km, zajęcia są dwa razy w tygodniu, więc fizycznie nie dam rady. Za duży wysiłek dla mnie (nawet siedzieć na miejscu pasażera)

Z tym pępkiem to faktycznie ciekawe. Mój jest wklęśnięty, linię delikatnie widać, ale pojawiły się na brzuchu kłaki (zawsze miałam łysy brzucho).

No i dokonałam mierzenia... i ostatnio było 91 cm, a teraz jest 86cm..? hmmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545109 przez tweety
DannaJ napisał:

No i dokonałam mierzenia... i ostatnio było 91 cm, a teraz jest 86cm..? hmmm


moze mierzylas o roznych porach dnia? ja zauwazylam ze wieczorami mam jakies 3 cm wiecej, powaga. i tez mierzylam sie na urlopie i bylo 94 a wrocilam i jak rano zobaczylam ledwo 91 to sie nawet wystraszylam. wiec teraz mierze wieczorem bo czekam na 100 w pasie :) A niech synek rosnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl