BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #545323 przez Alex_87
Cześć dziewczyny :)
Tak piszecie o tej szkole rodzenia, że aż się zastanawiam czy się nie zapisać, na początku nie brałam tego pod uwagę, bo ze swoją położna mam takie spotkania (jedno już miałam). Ale jednak w szkole są ćwiczenia w praktyce. Musze to przemyśleć :)
Niestety u mnie są tylko płatne szkoły :(

A propo linii to ja już swoją mam ładnych pare tygodni, tylko taką mało widoczną, ale ostatnio zauważyłam, że pokazała się też nad pępkiem hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545362 przez Kiniaczek
Jeny dziewczyny ja to mam dziś dzień... Noc nie przespana, 5 razy wstawałam do toalety...w dodatku ta dobijająca pogoda:/ leje ciemno buuuuu... ryczeć mi sie chce cały czas....

I właśnie sobie obliczyłam że do porodu zostało 99 dni... B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545366 przez JoannaL
dostałam skierowanie na badanie toksoplazmozy, zrobiłam je od razu i zapisałam się na USG na 29marca :)
co do linii to zaczyna mi się pomalutku pokazywać, ale na razie sięga leciutko ponad bliznę po cesarce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545452 przez Sevilla
To u mnie ujawnia się testosteron Maksa, bo też mam włoski na brzuchu :) Ja jutro jadę na szkolenie do Redy o 4 nad ranem, więc psychika płata mi figle i czuje taki wewnętrzny strach przed podróżą ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545477 przez Anabelle
Daarikaa napisał:

Cześć

Wczoraj miałam pierwsze spotkanie w szkole rodzenia i już wydaję mi się że będzie to bardzo przydatne:) mówili jakie tematy beda poruszac, wiec zapowiada się ciekawie. Ma przyjsc ordynator naszego szpitala, dietetyczka, psycholog , jakas firma z artykulami dzieciecymi i nawet hotel z oferta chrzcin:) :laugh:

jutro z rana musze oddac siski i krew do badania a w srode mam wizyte u mojej gin, kazala mi przyniesc wydruk usg 3d

mojemu pepkowi ani sie sni zeby wystawac poza szereg;) a linii jak narazie nie wiedze wiec chyba nie bede miala.

ide wcinac zupke ogorkową.

Zauważyłam że jak tylko włączę głośniej muzykę to moja mała tancerka brzuszna fika jak oszalała, fajne uczucie hih9i :lol: :lol:


Ja też nie mam linii na brzuchu - a mój pępek... widać dno, cały się napina, ale jeszcze jest w środku więc chyba nie wyjdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545489 przez sisina
Hejka dziewczynki :) ja mam dziś zły dzien wkurza mnie wszystko to przez ta pogode pada i wieje jak cholera :( a nuuudach to nie wspomne.No u mnie nie ma widać lini jeszcze i pepek wklesły...
Mały wariuje dzis jak oszalały tak bym chciałam go zobaczyc ale wizyte mam dopiero 13 lutego na dodatek jest to środa popielcowa :silly: ale czuje że mój gin pewnie nie zrobi usg bo miałam ostatnio,chciałam zapisac sie na 3d ale musze poczekac na męża bo koniecznie chce iść ze mną :laugh:
Kiniaczek śliczny brzusio zgrabniutka jesteś :)
Sevilla ja też mam włosy na brzuchu dziwne to takie :S
ide wziąsc kapiel z czekoladowym płynem który zakupiłam dziś :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545522 przez Kiniaczek
U mnie też włosy na brzuchu...coś jest w tym testosteronie ha ha:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545536 przez Kiniaczek
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545716 przez joasia10015
Kiniaczek strzał w 10 !!! Matka jest wszystkim przez 24h-7 dni w tygodniu...I jak to jest że kurde nasze kochane panstwo traktuje matki jak zło konieczne.Powinnyśmy miec wszystkie prawa jak normalny pracownik w każdej porzadnej firmie.Achhhh szkoda słów!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545730 przez Olka!
ja już po "glukozie" i muszę powiedzieć, że nawet smaczne to było hihi, najgorsze to to czekanie 2 godziny na kolejne badanie, miłego wieczorku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545794 przez Alex_87
A wyjaśnijcie mi, bo ja idę za 2 tygodnie na glukozę, no i już zakupiłam sobie ją a aptece, ale w przychodni muszę ją sobie rozrobić z wodą, prawda? Brałyście ze sobą swoją wodę i szklankę? Czy wystarczy woda z automatu i plastikowy kubeczek? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545845 przez lalka
Alex_87...bierzesz ze sobą tylko glukozę...a resztę robią na miejscu sami..tak było u mnie-chyba,że dla pewności zabierz wodę i kubeczek!!!

jetem po wizycie!!!!mam CUKRZYCE CIĄŻOWĄ!!!! norma jest do 140!!!!na 08.02 mam wizytę w poradni!!!a do tego czasu ...matko...co ja mam jeść???cukrzyca i to uczulenie!!!!

ale mam niusa...będzie WANDZIA!!!!niby tylko sprawdzał serduszko..ale udało mu się...i zobaczył...małą!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545914 przez AgataR
Hej dziewczyny, późno trafiłam na to forum, ale jeszcze trochę czasu do maja zostało. :)
Termin mam na 08.05, czyli sam początek mam nadzieję pięknej pogody.. ciąża przebiegała jak do tej pory bezproblemowo, jestem niestety pod opieką w zakaźnym przez toxo.. do końca ciąży mam antybiotyk a po narodzinach dzidziusia on/ona będzie przebadane czy zdrowe. Jutro mam wizytę, a w piątek usg więc liczę,że może dowiem się wreszcie kto mieszka w moim brzuchu od 6 miesięcy, do tej pory widziałam tylko pośladki i nic innego - małe wstydliwe jest :) od tygodnia cierpię na bezsenność, w dodatku wróciły mdłości i potężna zgaga.. w dodatku mam do Was pytanie, czy któraś z Was ma problemy z owłosieniem ? ja zarosłam strasznie, po prostu masakra totalna, na brzuchu zaczęły mi rosnąć straszne włoski w dodatku czarne.. ;) co nie jest najfajniejsze.. o rękach nie wspomnę, dobrze że jest zima to mam zawsze bluzkę z długim rękawem. Się rozpisałam.. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545916 przez marynarka
lalka gratuluję Wandzi :) Jak masz cukrzycę ciążową t musisz ograniczyć cukry proste, np. owoce. Do czasu wizyty poczytaj na necie co można jeść, jest dużo przydatnych informacji.

Jakoś mam mało czasu ostatnio, dlatego tylko podczytuję co tam u Was dziewczynki i muszę powiedzieć, że brzuszki macie śliczne. Może ja też zrobię zdjęcia w weekend i wrzucę :)

Co do pępka to ja mam tak wklęsły, że on chyba nigdy nie wyjdzie. Bynajmniej na razie nie wybiera się na zewnątrz. Włosy na brzuchu się pojawiły, tylko, że ja blondynką jestem, więc są one tak jasne, że ich nie widać, ale pod światło to taka śmieszna stercząca szczecina(a wg lekarza ma być dziewczynka więc nie wiem jaki ma to związek z testosteronem) :laugh: Ciemnej linii nie ma na razie ale zobaczymy jak później będzie. Jutro mam wizytę u lekarza, zobaczymy co powie. Może dowiem się ile moja kruszynka waży B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545924 przez lalka
narazie wiem tylko tyle,że żadnych słodyczy i tłustych rzeczy!!!!żadnych witamin,lekarstw..no i wapna też nie!!!!

położna powiedziała,że moja waga to przez cukrzycę i to pragnienie też!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl