BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #550665 przez Kiniaczek
lkasiulla napisał:

Dzięki wielkie Kiniaczek :) ja też biorę te same tabletki, a Ty już wcześniej wiedziałaś o tarczycy czy tak jak ja dowiedziałaś się w ciąży?? Zastanawiam się czy takie późne wykrycie może zaszkodzić dziecku.


Ja robiłam badania pod kątem tarczycy w pierwszy trymestrze i były w normie, ok 5 miesiąca powtórzyłam i okazało si że moja tarczyca nie wyrabia na dwa organizmy i trzeba ją wspomóc także nic się nie martw, maluszkowi nie powinno nic być, zabieerze co ma zabrać tylko my zostajemy z niedoborem. Łykaj Euthyrox, będzie dobrze :) jaką masz dawkę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550679 przez lkasiulla
to dobrze bo bałam się a nie miałam za bardzo kogo się zapytać a dawkę dostałam 25 i mam brać pół tabletki dziennie ale jutro idę na kontrole dopiero czy dobra dawka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550690 przez Kiniaczek
ja zaczęłam od razu od 50-tki a teraz mam 75 czyli półtorej tabletki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550705 przez lkasiulla
Ciekawe jak będzie po ciąży z naszymi tarczycami i czy będziemy musiały brać dalej tabletki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550715 przez Kiniaczek
Mam nadzieje że nie:) pewnie jeszcze podczas karmienia ale moje koleżanki które w ciąży bały, po ciąży już nie musiały, bo wszystko wróciło do normy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550760 przez lalka
Ikasiulla moja położna powiedziała,że jak weźmiesz tabletkę po badaniach to będzie ok!!!!!

Kasia 87...masz rację ja jestem ciągle głodna na tej diecie...a jak wszystko kusi....a w czwartek pączki..które przejdą mi koło nosa!!!!

Joasia10015 gdzie jesteś???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550791 przez lalka
dobranoc!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550857 przez sisina
Witam z rana :) Demoniqe tzymaj sie wszystko bedzie dobrze ważne że jesteż pod dobrą opieką :blink:
Lalka ślicznie wyglądasz i brzusio śliczny a ty ciągle narzekasz że jesteż gruba ja tego jakoś nie widze :laugh: Mi nocka minęła tak sobie noga troche rwała ale mały spał nie wariował.Musze pomyślec co by tu na obiad bo męża niedługo sie spodziewam a on w trasie obiadow nie robi bo nie ma czasu i mówi że nie ma to jak w domu :) tylko że mi nie zawsze się chce przyznam szczerze :silly: Ide zjeść śniadanko i jakąś kawke wypić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550863 przez ewela86
lalka ale ty świetnie wyglądasz!!!Brzuszek cudny, fryzurka = wszystko:)

kasia87 dzięki za radę! na pewno skorzystam, zaraz wyślę kogoś do apteki. Ostatnio na przeziębienie brała prenatal syrop - dość dobry był, więc myślę że tabletki będą nawet skuteczniejsze:)

domenique bardzo dobrze że zgłosiłaś się do lekarza, rozwiejesz wątpliwości, a zawsze to pod opieką lekarza... Powrotu do zdrowia i domku życzę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550866 przez lalka
no sisina jak mąż wraca z trasy to obiad 3 daniowy musi być z naciskiem na deser!!!!

Demoniqe...trzymaj się....majówki to dzielne babki.....a ja z Wandą trzymamy kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550871 przez lalka
no sisina jak mąż wraca z trasy to obiad 3 daniowy musi być z naciskiem na deser!!!!

Demoniqe...trzymaj się....majówki to dzielne babki.....a my z Wandą trzymamy kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550881 przez tweety
ewela86 napisał:

kasia87 dzięki za radę! na pewno skorzystam, zaraz wyślę kogoś do apteki. Ostatnio na przeziębienie brała prenatal syrop - dość dobry był, więc myślę że tabletki będą nawet skuteczniejsze:)


Ja tez to biore. juz prawie wydobrzalam bo dawce 20 tabletek ale Pani ginekolog zalecila mi brac przez caly sezon zachorowan wiec zamowilam kolejne 2 opakowania i nastepny miesiac bede brala. tam jest czosnek, witaminka C i inne przyjemne skladniki wiec napewno tylko pomagamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550882 przez tweety
Demoniqe- jestesmy z Toba. Dobrze ze od razy trafilas do szpitala i cie monitoruja. Zaraz sie sytuacja unormuje i wrocisz do domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550909 przez Kiniaczek
Hej Dziewoje ;-) U mnie noc masakrejszyn!!!!!!!!!! Chyba skończył się przyjemny okres ciąży... Jeny brzuch sie rozciąga na boki, uczucie jakby kolka jakaś czy co :/ jak za długo pośpie na jednym boku zaraz zaczyna się akcja... Mąż śmieje się że kaloryfer na brzuchu się rozciaga na boki ha ha Zwał jak zwał szału nie ma ;-) Do tego młody tak wczoraj szalał bo glukozie że dziś wnętrzności mnie bolą! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550918 przez lalka
Kiniaczek a kiedy masz wyniki???
ja odkąd śpię sama to jest ok!!!przebudzam się tylko jak zmieniam pozycję!!!!ale podczas snu cierpną dłonie...same dłonie...a dzisiaj w nocy to złapał mnie skurcz w .....środkowy palec!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl