BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #551207 przez Sevilla
Kiniaczek dasz radę, ja się broniłam w grudniu :)

Witam nową mamusię :)

Ja idę jutro na glukozę, a w czwartek do lekarza :) Zobaczymy, jak mój maluch będzie się ruszał. Ostatnio zauważyłam, że ma swoje stałe pory aktywniejszego ruszania. Budzi się razem ze mną koło 7 - 7.30, potem koło 16 i na wieczór koło 21. W między czasie szturchnie nogą, bądź się wypnie (swoją drogą jestem ciekawa czym się wypina), a noce to on chyba przesypia, bo nic nie czuje, nic mnie nie wybudza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551208 przez joasia10015
Witajcie moje kochane ;)
dziekuje że sie o mnie martwiłyście-to takie fajne uczucie że ktoś o mnie pomyślał ;)
CO do wczorajszego wyjazdu do Poznania to poprostu ręce mi opadły......Ale może od początku-z racji tego że do Poznania jezdzimy raczej rzadko-Poznania nie znam prawie wcale.Najpierw obczaiłam w google mape(mamy też nawigacje-ale szwankuje i wolałam sie upewnic)Trasa zaliczała Auchan,Nfz,Euromedicus i Ikeę... Ludzie święci ale ja nie miałąm pojęcia że Poanań to teraz plac budowy-nigdzie nie mozna wjechac,nawigacja wariowała-my bylismy wykonczeni ,do tego i mi i mężowi padły baterie w telefonach-i poprostu usiąśc i ryczec....I nawigacja padła .......Pojechalismy ,,na pamiec,,(to co pamietałam z netu)no i znalezlismy sie na autostradzie -przejechalismy dwie bramki za które trzeba bylo zaplacic...NIe no myslalam ze urodze w aucie z nerwów.Już mnie nic nie interesowało-oprócz tego żeby znalezc sie o 16;30 u lekarza-reszta mogła sie walic :laugh: ;)
I aż trudno w to uwierzyc ale o 16;20 wpadłam do Euromedicusa zdyszana,mokra ,zdenerwowana ... :S Dziekowac Bogu że sie do ubezpieczenia nie czepili...No i już po 15 min.wyszłam jako najszczesliwsza kobieta na ZIEMI!!! :blink: Nasz synek(100%)jest zdrowy jak rybka-ma wszystkie organy na swoim miejscu-w główce,w brzuszku i wszedzie wszystko gra :) :kiss: :woohoo: Ma już 550g.i wierzga nóżkami jak szalony :S Wtedy mogłam nawet pieszo pójśc do domu :blink: Achhhhh jestem taka heppi :blink: :laugh: :lol: :woohoo:
W sumie wróciliśmy o 22;00 do domu-padnieci ale strasznie szczesliwi :kiss:
I jak bym tak patrzyla dzis bez nerwów to jakos sobie poradzilismy :blink: Cała trasa wypaliła-nawet w Ikei połaziliśmy,ubezpieczenie załatwiliśmy-i nawet synek spełnił swoje nastepne marzonko i przejechalismy sie tramwajem(wiem,wiem moze to smieszne-ale nie miał jeszcze okazji jechac tramwajem :blink: Samolot zaliczył,pociąg też,teraz tramwaj i pytam go co nastepne a on -KOMBAJN :S :blink: :ohmy: ) Więc może ten wczorajszy dzien nie byl tak zły :S Mamy nauczke-że bez dobrej nawigacji,naładowanych tel.i pełnym baku paliwa-nie ruszamy sie z domu :blink: Ha,ha śmiałam sie że chyba jednak nie bede rodzic na POlnej w POznaniu bo jak mąż bedzie mnie wiózł z bólami to mogę czasem po drodze w aucie urodzic :huh: :woohoo:
Achhhh dziewczyny co ja sie wczoraj nawkórzałam-ale teraz może sie walic i palic-najwazniejsze że synek zdrowy -aż chce mi sie płakac ze szczescia :blush:
Teraz oby do 11 do wizyty u Gina,glukoza i będzie gitara :blink:
Kiniaczek faktycznie mogłam sie z Toba skontaktowac wczesniej bys nam za nawigacje robiła :S Jak wy teraz dajecie rade w tym POznaniu-mój mąż stwierdził że już woli nasza cichą,zacofaną wiochę :blink: :blink: :blink: Pewnie kwestia przyzwyczajenia ;)
Uffff ale sie rozpisałam ;) :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551220 przez lalka
no to super Joasiu.....dużo nerwów..strachu.....ale jest po wszystkim i jest ok!!!!!bardzo się cieszę!!!!
my 12go jedziemy do Poznania do poradni,ale M zna P.więc myślę,że nie będzie źle!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551240 przez Kiniaczek
Joasia super że wszystko w porządeczku:) Co do Poznania to jest fajny ale raczej polecam komunikację tramwajową:) heh ja mimo iż mam moją kaczuszkę w 90 % poruszam się trajtkami bo takie korki cały dzień są że szok! Mieszkamy niedaleko Ikei także jedynie tam się poruszamy autkiem, czasem to Tesco i Auchan coby nie dźwigać siat a dwa to mój D kocha jeździć autem także rzadko go można wciągnąć do środka komunikacji miejskiej:) ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551242 przez Kiniaczek
Dzięki dziewczyny:) Dam radę:) tak się ciesze że kończę te podyplomowe... Już sobie obiecałam że w najbliższych 5 latach żadnej szkoły nie robię:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551254 przez aleksandraludw
miałyście robione badania na cytomegalię?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551260 przez tysiiiak
witam nowa mamusie :D :) i czekam na zdjecia Julci :*

Joasia widzisz niepotrzebnie sie stresowalas tym badaniem :) twoj lekarz poprostu chcial aby dobry specjalista obejrzal maluszka :) super ze wszystko dobrze a te stresy po drodze pewnie juz poszly w zapomnienie jak tylko zobaczylas malenstwo :)

kiniaczek no to bede trzymac kciuki w czwartek :)

w Gdańsku też najlepiej podrozuje sie tramwajami :) u nas przed Euro to byl plac budowy traz juz jest lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551273 przez ewela86
Kiniaczek i Alex_87 mi ta gazetka wpadła w oko w jakimś sklepie prasowym, przede wszystkim ze względu na cenę i ilość stron:)

Witaj Olu! zaglądaj na forum a napewno nie będziesz się czuć samotna!!!

Joasia10015 super, że wszystko w porządku z maleństwem. Nasze pociechy już w brzuszku potrafią nam przysporzyć tyle radości!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551322 przez Kiniaczek
aleksandraludw napisał:

miałyście robione badania na cytomegalię?


Ja robiłam ale przed ciążą, wyszło że już przechodziłam, także już nie powtarzałam.
Pracowałam w żłobku więc zapewne tam kiedyś ją złapałam i przeszłam bezobjawowo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551346 przez tweety
ja tez mialam na cytomegalie ale tylko na poczatku ciazy, wtedy kiedy badali HIV, zoltaczke, rozyczke i toksoplazmoze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551351 przez joasia10015
Dzieki dziewczynki-kochane jestescie ;-)
Co do cytomegali to mialam robione w poprzedniej ciąży bo dowiedziałam sie że brata córy to mają,i strasznie przerażona zrobiłam badanie i okazało sie na całe szczescie że ,,złapałam,,to już wczesniej ;-)
CO do Poznania to mi sie marzy mieszkanie w WIELKIM MIESCIE ale faktycznie korki,rozkopy i inne utrudnienia zniechęciły mnie na pewien czas ;-P Chyba razja że lepiej poruszac sie tramwajem;-) Kurcze laski jakos mnie gardełko drapie i dziwnie kosci i miesnie czuje...hmmm cos polecałyście na przeziębienie-musze szybciutko cofnąc posty i doczytac ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551353 przez aleksandraludw
ja nie dawno robiłam To badanie i mam wysokie iGg, moja lekarka mnie postraszyla i kazała zrobić awidność cytomegali na wyniku napisali mi p/c wysoka awidność. Mam nadzieję, że To dobry wynik. Wizytę mam Dopiero w czwartek i się boję. Dużo czytałam o tym w internecie i się przeraziłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551361 przez lkasiulla
Witam wszystkie mamusie :)

Dzisiaj byłam na glukozie, straszne nie dobre to ledwo wypiłam tak mi się wymiotować chciało a jeszcze pielęgniarka nade mną stała i popędzała to wypicia. Teraz tylko nie mogę się doczekać wyników za tydzień idę do lekarza wiec tydzień stresów:(. Czytając wasze wpisy na temat glukozy trochę zaczęłam się martwić bo mój maluszek wcale nie ruszał się zbytnio po tym a też myślałam że będzie wariować, wogule mało czuje ruchów maluszka trzy tygodnie temu jak byłam u lekarza to dziwił się że jeszcze nie czuję ruchów a jak obejrzał wynik z usg to powiedział ze to przez to że mam przodujące łożysko i że nie długo będę czuć bardziej a tu dalej ledwo co czuje :(.

Lalka dziękuję za wiadomość o tabletkach wzięłam po badaniu :)

Tweety mam prośbę o przepis na te ciasto marchewkowe, nigdy nie jadłam a tyle razy słyszałam że takie dobre a teraz mam czas to upiekłabym i sama w końcu spróbowała

Aleksandraludw witam ja również jestem nowa dołączyłam dwa dni temu, ale jest tu naprawdę miło:):), i również jestem samotną ale szczęśliwą mamusią:)co do badań to miałam tylko krew i mocz no i na toksoplazmoze i to sama musiałam prosić bo mam koty w domu wiec wolałam być pewna że wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551388 przez JoannaL

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551392 przez aleksandraludw
Aleksandraludw witam ja również jestem nowa dołączyłam dwa dni temu, ale jest tu naprawdę miło:):), i również jestem samotną ale szczęśliwą mamusią:)co do badań to miałam tylko krew i mocz no i na toksoplazmoze i to sama musiałam prosić bo mam koty w domu wiec wolałam być pewna że wszystko ok[/quote]

przykro mi, że jesteś samotną mamusią ale pocieszające jest, że nie jestem tu jedyna. Nasze dzieci na pewno bd kochane równie mocno jak te które maja oboje rodziców:) moja rodzina już nie może doczekać się przyjścia małej na świat, tym bardziej że jest dwu rasowa więc Wszyscy są ciekawi jak będzie wyglądała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl