BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #550961 przez ewela86
ach te skurcze!! ostatnio mnie tak złapał w łydkę że myślałam że z łóżka wyskocze!!!! Kupiłam ostatnio fajną gazetkę: M jak Mama 300 stron ma! Już tydzień czytam a jestem dopiero w połowie. Niektóre artykuły bardzo ciekawe: teraz czytam o morfologii krwi, a wcześniej wszystko o poszczególnych trymestrach ciąży: np czego się spodziewać i kiedy zgłosić się do lekarza... na leniwe popołudnia w sam raz:)

teraz już nocki niestety coraz cięższe - u mnie też dzisiaj w końcu dopadła mnie bezsenność! Zmieniałam pozycje z częstotliwością 3 razy na pół godziny a jednak żadna nie okazała się na tyle dobra żeby usnąć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550966 przez Kiniaczek
lalka napisał:

Kiniaczek a kiedy masz wyniki???
ja odkąd śpię sama to jest ok!!!przebudzam się tylko jak zmieniam pozycję!!!!ale podczas snu cierpną dłonie...same dłonie...a dzisiaj w nocy to złapał mnie skurcz w .....środkowy palec!!!!!


Dzisiaj po 12 idę odebrać !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550967 przez Alex_87
Hej dziewczyny :)
U Was też świeci słońce? :) bo u mnie czuć wiosnę :D ale od jutra znowu śnieg podobno :(

Też macie czasem wrażenie że Wasze dzieci wogóle nie śpią? Bo ja ze dwie noce już spać średnio mogę przez tą małą rozrabiakę :D myślałam że w dzień będzie lepiej, ale budzę się rano a za 10 min ona też ;)

Ewela a to jakiś nowy numer tej gazetki? Ja ostatnio kupiłam Dziecko ale szału nie ma, za dużo nie poczytałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550982 przez tweety
Wlasnie wstawilam do piekarnika ciasto marchewkowe. Pycha.nie moge sie doczekac zeby je pozrec.

Tez czuc wiosne w Warszawie. Wywietrzyłam wlasnie wszystkie pokoje w mieszkanku i wstawilam pranie. jestem z siebie dumna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550991 przez Alex_87
Tweety ja okolice Warszawy więc to ten sam powiew wiosny co u Ciebie :D
ech czas się wybrać na jakieś zakupy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550993 przez Kiniaczek
AleX mój syn wczoraj napewno nie spał dzień cały i pół nocy:) ale zganiam to na glukoze:) Generalnie raczej jest leniuszkiem małym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550995 przez Kiniaczek
Poznań też słoneczny:))) aż lepiej na serduchu się zrobiło przez to słoneczko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551005 przez JoannaL
My niestety nadal zakatarzeni, Marcyś dostał antybiotyk, więc siedzimy w domu. Na dodatek moje autko się popsuło i niestety wkrótce zakończy swój żywot na złomowisku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551015 przez lalka
u mnie też słoneczko..wiosennie!!!!!dwa prania zrobiłam i się suszą na tarasie!!!!

też bym wstawiła jakieś ciasto do piekarnika....a tak to dupa!!zjadłam dzisiaj już jabłko i się zastanawiam czy mogę jeszcze jakąś przekąskę!!!!człowiek jak głodny to nerwowy...ale czs na drugie śniadanko!!!

tweety jak będziesz jadła ciasto to pomyśl o mnie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551021 przez Kiniaczek
JoannaL napisał:

My niestety nadal zakatarzeni, Marcyś dostał antybiotyk, więc siedzimy w domu. Na dodatek moje autko się popsuło i niestety wkrótce zakończy swój żywot na złomowisku


Joanna moja Kaczuszka jeszcze śmiga ale wiem co czujesz... bo już starowinka jest :laugh: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551026 przez tysiiiak
Witam z rana :)

w Gdańsku w miarę słonecznie bo słońce co chwilke się chowa :( ale przynajmniej nie ma tej dołującej szarówki za oknem :)

lalka super brzusio i slicznie wygladasz :) !

sisina mysle ze cokolwiek nie podasz twoj az bedzie cie wielbil :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551035 przez Kiniaczek
lalka napisał:

u mnie też słoneczko..wiosennie!!!!!dwa prania zrobiłam i się suszą na tarasie!!!!

też bym wstawiła jakieś ciasto do piekarnika....a tak to dupa!!zjadłam dzisiaj już jabłko i się zastanawiam czy mogę jeszcze jakąś przekąskę!!!!człowiek jak głodny to nerwowy...ale czs na drugie śniadanko!!!

tweety jak będziesz jadła ciasto to pomyśl o mnie :(


Lalka Bidulko :( :( straszne z tą dietą!!!

Masz glukometr? może warto zakupić, wtedy będziesz wiedziała jak stoisz z tymi cukrami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551038 przez lania
Dominiqe, trzymam kciuki, zeby wszystko było ok i żebyś do domku wróciła...tylko sie oszczedzaj...widzisz, pessar nie załatwia wszystkiego, trzeba odpoczywac :side:

Lalka super wyglądasz :) :) :) Joasia kurujcie się z Marcelkiem

M jak mama też mam, ale chyba starszy bo o morfologi chyba nie ma, ale jest o ochronie krocza i o cesarce i jeszcze pare ciekawych rzeczy...fajna

Ja wczoraj dzwoniłam do mojego gina, bo się trochę denerwowałam pobolewaniem brzuszka (pamietacie ból przy kichaniu...cos podobnego czułam ale cały czas), powiedział, ze najprawdopodobniej to bóle neuralgiczne, od ucisku macicy na kregosłup i nie grozne dla dzidzi :blush: uspokoiłam sie i nawet przeszło prawie :side: :silly: :side: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551040 przez tweety
lalka napisał:

tweety jak będziesz jadła ciasto to pomyśl o mnie :(


Pomysle, naprawde nie zazdroszcze ci tej cukrzycy. mysle ze za jakies 1,5 godziny ciasto bedzie gotowe do jedzenia. niestety na cieple sie nie polaszcze bo podobno niezdrowe.

Ja czekam na moje nowe (uzywane oczywiscie) autko. nie ma jeszcze decyzji kredytowej i trzeba bedzie go zarejstorowac. mam nadzieje ze uda sie w tym tygodniu bo NAPRAWDE chcialabym zrobic rodzinie niespodzianke i zjawic sie na weekend w domu nowym komfortowym autkiem kupionym specjalnie z mysla o moich cudownym synku ktory za ponad 3 miesiace bedzie sie nim cieszyc razem z nami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551042 przez lalka
tysiiak dzisiaj ty masz studniówkę......hi..hi..wszystkiego dobrego i pamiętaj o bieliźnie!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl