BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #551661 przez Zelinka
Witam :)Ja również mam termin na maj :) Mam nadzieje ,że wszystko pójdzie dobrze :)Niestety nie wiem co się urodzi bo maluszek nie chce pokazać czy jest chłopcem czy dziewczynką, chyba chce zrobić niespodziankę :lol: Pozdrawiam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551684 przez Kiniaczek
Matko Bosko ale szalejecie:) 3 strony w kilka godzin:) Fajnie ;-)
Witamy serdecznie nowe mamusie w naszym babińcu pełnym trosk radości i normalnych życiowych problemów:)
Jesteśmy juz niemal jak " rodzina :" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551690 przez lalka
Zelinka witaj...rozgość się!!!!

no to nam się tutaj wysyp zrobił...hi....fajnie dużo tu nas!!!

mi położna mówiła żeby po glukozie nie chodzić,bo faktycznie można zasłabnąć...a po za tym...glukoza,którą się wypiło może"przejść"w energię i wynik też może być fałszywy!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551693 przez lalka
tak Kiniaczek..jesteśmy jak rodzina...a nasze porody będą bardzo rodzinne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551785 przez lania
Kiniaczek, bronisz się w tłusty czwartek, bedziesz mogła słodko swietowac :S bo zakładam, wieeeem, ze bedziesz miała co, oczywiscie :) :) :) :)

Witam nowe "majomuśki", rzeczywiscie przybywa nas w zawrotnym tempie, i dobrze :woohoo: :woohoo: :woohoo:

W sobote mam wizyte, i chyba poprosze o usg, bo strasznie panikuję ostatnio... moj gin nie lubi ponadwymiarowego podglądania malucha, a mówił, że następne badanie usg po 30 tygodniu ciąży....ale w końcu chodzę do niego prywatnie :dry: zobaczymy, bo nie mam zbytniej siły przebicia u niego :blush:

co do kopniaków, to rzeczywiscie bywaja takie mniej przyjemne, nazwałabym je drażniące...ale tylko czasami :blink:

:kiss: miłej nocki wszystkim muśkom, które maja z nimi kłopot :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551789 przez Anabelle
Mamusie, poczytałam, ale nie mam weny.
Mąż na 3 dni wyjechał, smutno mi :)
Nakremowałam Antka i zbieramy się do spania - jutro imieniny mojej mamy to może mi się humor polepszy.
Witam nowe mamusie! :)
Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551796 przez demoniqe
Dzieki dziewczyny za troske ja niestety dalej w szpitalu ale tylko na obserwacji. Podobno do czwartku. Kiniaczek powodzenia na obronie i nie martw sie obrone zawsze sie zalicza :-) ja przezylam 3 :-)
W szpitalu jak w spa ;-) dwa razy dziennie monitoruja ruchy plodu wiec mozna posluchac serduszka. Dodatkowo trafil mi sie lekarz ktory sie mna opiekowal przy poronieniu i dobrze mnie pamieta wiec ponad 40 min bylam na usg i smielismy sie jak glupki probujac.odwrocic dziecko buzka. W zamian za nasze starania dostalismy zamiast buzki na monitorze piąchę i fucka :-) wlasnie robia mi glukoze i ku mojemu zdziwieniu baaaardzo mi smakowala :-) czekam na drugie pobranie. W szpitalu mam sale jednoosobowa i zrobilam z niej prawie biuro. Mam.nadzieje ze ordynator po obchodzie nie wyrzuci mi laptopka :-) pozdrawiam was goraco i ide na drzemke :-) w zyciu sie tak nie wyspie jak tu w szpitalu choc tu na patologii ciazy z powodu malej ilosci miejsc na poporodowym klada tez dziewczyny z maluchami po porodzie.
Mozna sobie fajnie popatrzyc na te malenstwa dopiero co urodzone i zobaxzyc e nocy jak bedzie wygladalo moje zycie za te 3 miesiace :-) srednio wstawanie co godzinke :-P buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551808 przez aleksiaa88
I mamy 6 lutego dzień odwiedzin u małego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551856 przez Kiniaczek
lalka napisał:

tak Kiniaczek..jesteśmy jak rodzina...a nasze porody będą bardzo rodzinne


Ha ha no no :) ja licze naprawde bardzo bardzo na to że się na porodówce albo na sali spotkamy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551858 przez joasia10015
demonique a gdzie to boskie szpitalne SPA? Dla takiego szpitala przejadę pół polski żeby urodzic ;-)))))) Dziewczyny tyle czasu wytrzymałam bez przeziębienia ,a od wczoraj mięsnie,kości-wszystko czuje-własnie mąż pojechał po Prenalen ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551880 przez juleczka
Hej dziewczyny jestem Julia i mam 27 lat jestem w 26 tygodniu termin mam na 10.05!!jestem bardzo szczesliwa za 3 miesiace urodze pieknego chłopczyka i będzie miał na imię Filip. :laugh: :laugh:

Pozdrawiam wszystkie majowe Mamuski :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551883 przez Kiniaczek
joasia10015 napisał:

demonique a gdzie to boskie szpitalne SPA? Dla takiego szpitala przejadę pół polski żeby urodzic ;-)))))) Dziewczyny tyle czasu wytrzymałam bez przeziębienia ,a od wczoraj mięsnie,kości-wszystko czuje-własnie mąż pojechał po Prenalen ;-)


Moja droga stres w połączeniu z wizytą w przychodni i Ikei = przeziębienie ( baktetie szalej,ą w takich właśnie miejscach! :* Prenalen powinien pomóc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551884 przez Kiniaczek
juleczka napisał:

Hej dziewczyny jestem Julia i mam 27 lat jestem w 26 tygodniu termin mam na 10.05!!jestem bardzo szczesliwa za 3 miesiace urodze pieknego chłopczyka i będzie miał na imię Filip. :laugh: :laugh:

Pozdrawiam wszystkie majowe Mamuski :laugh: :laugh:


Kochana już myślałam że cos się stało tyle nie było Cię na forum !!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551888 przez marynarka
Hejka,
długo nie pisałam ale czytam cały czas :) witam wszystkie nowe mamusie :laugh:
Leżę w łóżku przez większość dnia, wstaję do łazienki i zrobić coś do jedzenia. No i jem na siedząco :P Dobrze, że jest internet, bo chyba bym się zanudziła... A tak wertuję strony internetowe w poszukiwaniu wózka. Ogólnie czuję się dobrze, czasami tylko mnie trochę brzuch pobolewa i nie za bardzo potrafię znaleźć przyczynę :angry: Kiedyś stwierdzono u mnie Zespół jelita drażliwego, wtedy dowiedziałam się dlaczego bardzo często boli mnie żołądek i jelita. I tak naprawdę od początku ciąży zdarzają mi się bóle brzucha pochodzenia nie wiadomego: nie wiem czy macica czy jelita bo okolice te same :angry: mój gin też za bardzo nie wie... Tylko ostatnio pytał się mnie czy mi brzuch twardnieje i ja nie wiedziałam co mu powiedzieć... Bo nie wiem jak ma to wyglądać :( mogłybyście mi napisać jak określić czy ten brzuch twardnieje czy nie? Bo jak stoję i dotknę palcem to on zawsze jest twardy, jak siedzę to niekoniecznie. Nie wiem jak to rozpoznać...
Wczoraj przyjechał kurier z pessarem. Bosh jakie to jest wielkie :ohmy: jutro wyniku posiewu z szyjki i jak wszystko będzie ok to zakładamy.
Wczoraj mój M. zapytał się mnie czy będziemy mieli opiekunkę do dziecka. Na co ja, że nie, bo po co. Nie pracuję, a jak będziemy chcieli gdzieś wyjść to poprosimy moją siostrę, żeby się zajęła. W końcu od początku mojej ciąży ciągle twierdzi, że to jej chrześnica :laugh: i mój M po mojej odpowiedzi przesłał mi link: www.wykop.pl/link/1402279/dlaczego-warto...opiekunek-do-dzieci/
Jeżeli ktoś ma słabe nerwy niech nie ogląda. Wrzucam ku przestrodze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551903 przez lalka
dzień dobry...dopiero wstałam :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

witaj Juleczka!!!!ale się nas porobiło..no..no..

Dominiqe ja też chcę do takiego spa ;) ;) ;) ;) ;) ;)

u mnie w mieście źle nie jest..po porodzie pokoje są max.2 osobowe,na patologi trochę więcej jest łózek!!!!

koło mojego domu geofizyka Toruń szuka gazu..więc kręcą się tu sami faceci chyba z ośmiu i niezłe bryki!!!ale psa nie mogę wyprowadzić...bo on nie lubi obcych!!
naleśniki mi się śniły :blush: :blush: :blush: i ich zapach mnie obudził :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: !!!!!

MIŁEGO DNIA!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl