BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #563990 przez sisina
Dziewczyny napiszcie mi jak wstawic zdjecie czy macie tez problem z serwerem bo nie moge wstawic fotki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564021 przez sisina
27 tydzien :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564038 przez lania
Kolejna zgrabniutka mamusia... same zgrabniachy wsród majóweczek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564110 przez moniaaak
sisina super wyglądasz:).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564130 przez lalka
sisina niezła laska z Ciebie!!!!!brzusio śliczny!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564137 przez Alex_87
Sisina bardzo ładnie wyglądasz :)

Dziewczyny doradźcie jaki kupić proszek do ubranek, chciałabym już powoli sobie zrobić porządek z ubrankami które dostałam, ale kompletnie nie wiem, który proszek wybrać. Widziałam, że od jutra jest w Lidlu tydzień maluszka i są właśnie jakieś proszki na promocji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564209 przez lalka
Dzień dobry dziewczyny :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: !!!!!

myślałam,że już się przyzwyczaiłam do tych okropnych nocy...a tu dupa :angry: :angry: :angry: :angry: !!!!
czy nie wystarczy mi sama bezsenność?????czy do tego muszą jeszcze tak cholernie bolec nogi :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
w nocy to była tragedia!!!!co z tego,że położyłam się wcześniej jak do 2ej nie mogłam zasnąć????a potem?????efekt???jak spałam godzinę to dużo!!!!no i od 5 już nie śpię!!!!

jutro mam wizytę :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: już się nie mogę doczekać!!!!!!ciekawe jaka duża jest moja Dzidzia????? i czy się jakimś cudem płeć nie zmieniła :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: ??????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564212 przez demoniqe
sisina super zdjęcie!

ciekawe jak tam zelinka, mam nadzieję, że wszystko u niej ok.

Ja zaczynam drugi tydzień zwolnienia lekarskiego. Oczywiście codziennie jestem w pracy, ale tylko 4 godzinki :)

w poniedziałek wizyta.

Co do proszku słyszałam, że Lovela dalej króluje na rynku. Jaki najmniejszy rozmiar ubranek kupujecie? Ja 56, ale słyszałam, że przy chłopcach może być za mały :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564231 przez sisina
Witam dziewczyny :) co do ubranek to ja kupuje rozm. 56 i 62
a co do proszku to kupiłam Lovela i mama kupiła mi jakiś płyn do prania Dzidziuś tez dobry jest :)
Ja jutro wybieram sie z mężem na usg 3D jestec też ciekawa ile wazy moja dzidzia bo nawet nie wiem no a w środe wizyta wkońcu już nie moge sie doczekać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564240 przez ewela86
dzień dobry dziewczynki!

sisina wyglądasz przepięknie:)

też jestem ciekawa jak zelinka! Wierzę że wszytsko ok!

a co do ubranek to też kupuję 56 i 62.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564272 przez beadka7
Cześć dziewczyny- to znowu ja mamusia majowa 2012 :)

wciąż Was podczytuję przypominając sobie jak to było w zeszłym roku :) czas leci nie ubłaganie więc cieszcie się każdą chwilą :) mój szkrab raczkuje, a niedługo zacznie też chodzić.. sama nie wiem kiedy to zleciaŁO.

Jeśli mogę to podzielę się swoim doświadczeniem- co do proszków- używałam Loveli i Dzidziusia, ale zdecydowanie Lovela wygrywa i kupowałąm najpierw płyn do prania, dopiero chyba od 2 miesięcy kupuję proszek. Lovela moim zdaniem jest najlepsza- i jak pięknie pachnie!!

A w kwestii ubranek, to odradzałaby m kupować w rozm 56- fakt mój synek urodził się mając 57 cm i wogóle nie przydały mi się mniejsze niż 62- uważam, że przede wszystkim na początku łatwiej takiego malucha ubrac w troche wieksze.

pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564304 przez moniaaak
Alex_87 ja kupiłam Lovellę, położne w szkole rodzenia polecały też Jelp.

Moje najmniejsze ubranka to 56, ale kupuję 62 i nawet czasami większe jak znajdę:).
Ostatnio w Zarze trafiłam na promocję ubranek na zimę i nie mogłam się powstrzymać, żeby nie kupić kurteczki na zimę :) .
W ogóle nie wiem jak Wy, ale ja mam teraz manię na punkcie rzeczy dla dzieci. Chyba nie powinnam chodzić po sklepach, bo to się zawsze kończy jakimś zakupem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564338 przez Kiniaczek
lalka napisał:

jutro mam wizytę :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: już się nie mogę doczekać!!!!!!ciekawe jaka duża jest moja Dzidzia????? i czy się jakimś cudem płeć nie zmieniła :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: ??????


Lalka ja wizytę też mam jutro i tak samo jak Ty nie moge doczekać się mojego maluszka kochanego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564341 przez Kiniaczek
demoniqe napisał:

Co do proszku słyszałam, że Lovela dalej króluje na rynku. Jaki najmniejszy rozmiar ubranek kupujecie? Ja 56, ale słyszałam, że przy chłopcach może być za mały :(


Dominique ja mam kilka bodziaków i pajacy na 56.. moja kolezanka urodziła w grudniu chłopca 56 cm, 3660 kg i do niedawna jeszcze zakładała mu 56 bo był dobry:) Także nie ma co się zamartwiać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564344 przez Urszula
Witam!

Gusia chyba nie przeczytałaś mojego postu skierowanego do Ciebie :dry: ale rozumiem jesteś bardzo zajęta przeprowadzką... powodzenia zatem w urządzaniu. To ciężka praca ale potem jaka satysfakcja :) :) :)


Miłego dnia!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl