BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #564368 przez Alex_87
Cześć dziewczyny :)

A oto zdjęcie mojej córeczki ze środy :) Nie chciała się pokazać przodem, ale z profilu też nieźle widać :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564398 przez Kiniaczek
Alex_87 napisał:

Cześć dziewczyny :)

A oto zdjęcie mojej córeczki ze środy :) Nie chciała się pokazać przodem, ale z profilu też nieźle widać :)



Śliczna kruszynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564408 przez lania
Słodka niunia :) :) :) :)

Powodzenia na wizytach ;) cud zmiany płci??? słyszałam o takich przypadkach , lekarze dawali 100% a po porodzie zonk :blink: :blink: :blink: :silly: :silly: :silly: chociaż nie wiem co częściej ... z chłopca na dziewczynkę czy z dziewczynki na chłopca :lol: :lol: :lol: bardziej logiczne jest nie zauważyć czegoś co jest niż widzieć coś czego nie ma :cheer: :cheer: :cheer: ale bywa i tak :side: :woohoo:

Mówiłyście o obrzękach, ja u siebie zauważyłam zmianę wyglądu nóg ale myślałam, że to przez leżenie i brak ruchu trochę kapcanieją... ale dziś zauważyłam dziwne zasinienia w zgięciach kolan... to od opuchnięć????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564411 przez ewela86
Alex_87 ślicznotka mała!, ja chyba w przyszłym tygodniu jeszcze raz będę jechać na usg 4d bo mężowi bardzo zależy.

dzisiaj w lidlu promocja proszku Lovella 2,8 kg za 22 zł. Kupiłam też rajtuzki za 7 zł rozm. 66-68 w kwiatuszki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564415 przez ewela86
Zaczął mi się 28 tydzień - 7 miesiąc - III trymestr!!!!!!!!! Łoo matko :P Już???!!! :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564430 przez Alex_87
Ewela gratulacje :D to już ostatnia prosta :D a co do tego proszku to właśnie też się zastanawiam czy nie kupić, tylko do Lidla mam kawałek, ta promocja trwa cały tydzień??

Kurcze nam lekarz na 3d powiedział, że gdyby nie był pewny na 100% to by nam wogóle nie powiedział jaka płeć, mamy nagrane płycie całe badanie i dokładnie nam opisał, że to dziewczynka :D Jak to określił, że widać taką bułkę sznytkę :D więc chyba jednak już nic nie wyrośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564434 przez lalka
lania tak sobie dzisiaj myślałam o Tobie!!!jak leżenie????



znalazłam sposób na wychodzenie z domu!!!!!!otóż ...moją położną(w sumie to ona mi to podsunęła)!!!!!ale póki co to mi się nie chce!!!!

ja odkąd jestem na diecie to się czuję super..żadnych obrzęków,zgagi...itp!!!!
pępek w środku mi pociemniał...ale linia dalej cieniutka i delikatna!!!!!

Kinia to trzeba zdać relację jutro!!!i wizytę u położnej też mam jutro!!!
a w przyszłym tygodniu w poradni mam robione KTG!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564440 przez moniaaak
Tak sobie myślę dziewczyny, że ja to chyba ostatnia z Was mam termin, bo na 31 maja.
Mam nadzieję, że jak powracacie z tych szpitali to będziecie tu zdawać relację:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564443 przez lalka
Alex-87 ja też mam takiego lekarza,który powie płeć jak jest pewien na sto procent!!!!nam powiedział dopiero w 24 t.c!!!!i bez żadnych emocji powiedział,że"tutaj jest córka" i żadne tam na 80% czy na 90%!!!!
więc mam nadzieje,że Wandzi nic tam już nie wyrośnie!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564446 przez tysiiiak
Cześć brzuszki :*

sisina niezla laseczka z Ciebie :) i jaka zgrabniutka :)

Alex przepiekna malutka :*

lalka, kiniczek w takim razie trzymam jutro kciuki :)

Evela mi sie jutro zaczyna (jezeli liczyc nieskonczone tygodnie) :P :D ale fakt szybko to leci :P zaraz marzec ... kwiecien(tu juz pewnie nerwowka) ... i MAJ :D

ja tez mam troszke ciuszkow 56 a reszta 62-te przewazaja u mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564456 przez Anabelle
Mi 2 razy na usg do połówkowego lekarz powiedział, że chłopak bez wątpienia, nawet mi siusiaka na powiekszeniu pokazywał - sama widziałam ;D A w ubiegłym tygodniu czyli w 30 tc inna lekarka robiła mi usg i powiedziała, że bez wątpienia dorodny chłopiec. Więc mam nadzieję, że nic się nie zmieni ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564463 przez lania
lalka napisał:

lania tak sobie dzisiaj myślałam o Tobie!!!jak leżenie????

A dzięki, jakoś leci ;) zawsze jest o czym myśleć, jak już nie mam czym się martwić, to sobie znajdę jakieś zasinienia pod kolanami albo inne tego typu pierdołki :silly: :silly:

Czytam o tych Waszych zakupach i nie mogę się przemóc, zazdroszczę, ale boję się...za dużo wokół mnie złych rzeczy się wydarzyło, PENAM :pinch: :pinch: :pinch: co rusz to sobie inną granicę wyznaczam... najpierw mówiłam że jak minie pierwszy trymestr...potem przesunęłam do "po Nowym Roku", teraz mówię, że jak 30 tc minie to ruszę z zakupami(allegro, bo nie do sklepów niestety)...a czy tak będzie :unsure: :huh: :unsure: :silly: :unsure: ;) :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564483 przez Sysia
Śliczna Dziewczynka :))) taka słodka,spokojna :)...

Lalka witaj hehe :*...

Co do opuchnięć dziękuję za odpowiedź i właśnie tylko na wieczór tak mam rano nic :) ! więc chyba normalka ale nie mogę na siebie patrzeć tu same takie laski a jaa ?!?! rozstępy,opuchnięta,ledwo się ruszam ;/ wrr !!...

Tysiak ja poproszę kolejną książkę na e-maila jeśli można bo greya czytam już drugi tom hehe :P podaję ponownie e - maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z góry dziękuję :*

Co do proszku też dziś kupię w lidlu lovele :).

Dajcie znać jak po wizytach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564486 przez Anabelle
Czyli lepiej kupić na początku proszek z Loveli, a później płyn do płukania?
W supherpharm z dziecięcych rzeczy są na promocji:
1. Lovela proszek lub płyn za 18,99
2. Pampersy Economy 2 sztuki za 74,98
3. Seria Hipp -25%
4. Chusteczki Pampers 2 sztuki za 9,99
5. Mustela Bebe - 25%
No i Oilatum na promocji za ok 67 zł, ale ja zamówiłam w aptece internetowej za 47 zł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564488 przez tysiiiak
Sysia wyslalam :) tylko jak bedziesz czytac razem z Greyem moze ci sie troszke mylic bo ksiazka w niektorych momentach jest podobna :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl