BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #592164 przez lania
ewela86 napisał:

Alex_87 porozglądam się za tymi syropami...

lania rzeczywiście dziwne, zapytaj może lekarza... i dziwne jest to że dopiero teraz bo mi gin powiedział że do 28 tyg najpóźniej się robi glukozę - ja robiłam w 28 tc i mówił że to ostatni momonent

Gin się bał, bo mi się ta szyjka skracała, a potem szpital i dlatego dopiero teraz robię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592170 przez lania
ale mam nadzieję, że nic tam się nie dziaje cukrzycowego, w szpitalu robili mi cukier i miałam w normie( 80), a było to wieczorem a nie na czczo, więc chyba nie jest źle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592176 przez lania
Znalazłam niedrogi polarek, tak sobie pomyślałam, że na wyjście ze szpitala...co myślicie

allegro.pl/pajacyk-polarowy-wiosenny-cie...r62-i3080871839.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592177 przez tysiiiak
Witam z rana :side:

u mnie w nocy troche napadalo ;/ a juz wczoraj trawka sie pokazala :( mam nadzieje ze to dziadostwo szybko stopnieje bo tez mi sie nic nie chce :/

lania ja mialam tez chyba obciazenie bo mialam 2 klucia. Jedno na czczo i drugie po 2 godzinach ... mam nadzieje ze Twoja polozna wie co robi ale zapytaj lekarza jeszcze ;)

kurcze jak te tygodnie szybko leca ;p przeciez przed chwila byl weekend :P a tu juz piatek :)

mi tez jeszcze duuuzo rzeczy brakuje ... kosmetyki, posciel, przewijak, wanienka ... :dry: ale to w kwietniu bo w tym miesiacu juz sie z kasa nie wyrobimy ... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592184 przez JoannaL
Zelinka śliczna ta Twoja Gabrysia i z tego co piszesz silna dziewczyna:)

Dziewczynki jeżeli chodzi o maść do brodawek na większości pisze że nie trzeba zmywać, ale zawsze lepiej to zrobić i zmyć. Tak mi kiedyś położna radziła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592195 przez lania
tysiiiak napisał:


lania ja mialam tez chyba obciazenie bo mialam 2 klucia. Jedno na czczo i drugie po 2 godzinach ... mam nadzieje ze Twoja polozna wie co robi ale zapytaj lekarza jeszcze ;)

zaczynam sie obawiać, że ona nie wiedziała, że to 75, bo chyba po 50 kłują po godzinie, co????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592226 przez ewela86
lania to wszystko wyjaśnia. poczekaj na wynik jak będzie coś nie tak to powiedz lekarzowi że miałaś 2 kłucia przy dawce 75.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592262 przez Daarikaa
Hej wszytskim! Pospałam dzisiaj jak borsuk hehe nawet pęcherz mnie nie męczył, a naśniadanko zjadłam truskawki z biedronki, wiem że nie są takie jak latem ale jakoś micha mi się cieszy po nich :lol: :lol: mniam!

Lania ja też miałam napisane obciążenie 75g krew na czczo a potem po dwóch godzinach.

Sevilla nie bierz do siebie zrzędzeń partnera, za dzień dwa zupełnie zmieni zdanie a Ty nie potrzebnie się smucisz. Rzucanie nałogu robi z nim gorzej niż z nami ciężarówkami hormony :blink: Zdążysz ze wszystkim, maluszek jest mądrutki i zaczeka na gotowy pokoik :silly:

Też zastanawiam się nad takim leżaczkiem tylko coś takiego allegro.pl/arti-hustawka-elektryczna-lez...ory-i3078867507.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592345 przez ilona
Witam
Padła propozycja w wątku o poszukiwaniach moderatora
www.zapytajpolozna.pl/39-miejsce-na-suge...sie-2013.html#592132
aby watek w którym sporo się dzieje miał swojego moderatora. :)

Stad tez pomysł abyście spośród Majówek 2013 po jakiś mniejszych lub większych negocjacjach wytypowały jedna osobę i zgłosiły jej kandydaturę (link powyżej).

Czekamy na propozycje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592432 przez Anabelle
Gosia 2712 napisał:

Joasiu i Anabell dziekuje za odpowiedz. Jak Lalka sie odezwie to ja pozdrowcie ode mnie i usciskajcie :) Mam nadzieje tylko ze okaze sie ze ta wada nie jest az taka grozna i na strachu sie tylko skonczy :) A u mnie wszystko dobrze, teraz siedze na staraczkach :) mimo ze jeszcze sie nie staramy bo najpierw musimy badania genetyczne zrobic :( Czasami wejde do Was na chwilke obczaic czy dodalyscie jakiesc zdjecia ale nie czytam Was bo troche mi jest ciezko czytac o wozkach ubrankach itp Chyba mnie rozumiecie... Widze ze Wasze grono sie dosyc powiekszylo :) Ściskam mocno :*

Pewnie, że rozumiemy :*
Trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki Waszych badań :)

W Krakowie też śnieżyca wczoraj była. Nie wiem czy przez to, ale jestem tak śpiąca, że aż mnie oczy szczypią. Chyba troszkę posprzątam i pójdę spać. Mąż wróci po 2 dniach nieobecności dopiero wieczorem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592435 przez Anabelle
Kochane, a to lekarz Wam powiedział, że dziecko się obróciło czy panikujecie troszkę przez to że czujecie ruchy w innym miejscu? Bo np wg usg mój Antek siedzi w jednej pozycji główką w dół już blisko 2 miesiące. Uderzenia czuję na wzgórku łonowym, w jelita/odbyt, żebra, nad pępkiem itp. Pytałam się lekarki i to nie znaczy, że mały zmienił pozycję tylko może uderzać rękami, łokciami, głową, kolanami, stopami, wypinać się pupą itp.
Nie martwcie się na zapas, lekarz powie Wam na USG.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592528 przez demoniqe
kurcze o wszystkim pamiętałam tylko o wózku zapomniałam, a na wózki chyba sporo się czeka :( nawet nie mam pojęcia jaki kupić. U nas w Oce w sklepach są tylko Graco i Tako żeby je wypróbować, a tak na czuja to ciężko się zdecydować :(

Ale mam to w nosie i jadę dziś z mężem do spa na weekend :)))))))))) oj przyda się jakiś masażyk dla ciężarnych :))) mazuryyy nadchodzę :)

do zobaczonka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592548 przez Daarikaa
emonique ale Ci dobrze!! Zazdraszczam! :silly: Masz rację relaksujj sie ile wlezie :)

mnie też mała kopie gdzie popadnie to znaczy szturcha bo ona od paczątku siedzi główką w dół.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592681 przez lania
demoniqe napisał:

kurcze o wszystkim pamiętałam tylko o wózku zapomniałam, a na wózki chyba sporo się czeka :( nawet nie mam pojęcia jaki kupić. U nas w Oce w sklepach są tylko Graco i Tako żeby je wypróbować, a tak na czuja to ciężko się zdecydować :(

Ale mam to w nosie i jadę dziś z mężem do spa na weekend :)))))))))) oj przyda się jakiś masażyk dla ciężarnych :))) mazuryyy nadchodzę :)

do zobaczonka!

Baw się dobrze :) , my tu będziemy zazdrościć :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592698 przez lania
ja już mam wybrany wózek, ale czyż nie ładny?
www.babyactive.pl/wp-content/gallery/elipso-n_1/12n.jpg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl