BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #532074 przez aleksiaa88
Tom ja się dopiszę 14.06.2013 Albert
P.S. cały czas mam takie odczucie, że urodzi się przed połową miesiąca, niż bardziej po
Zakupiłam dziś łapki i 2 czapeczki i peluszkę ostatnią w Pepco znalazłam flanelową bidula leżała sama to ją przygarnęłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #532352 przez Agusia83
A, co tu taka cisza?
Ja narazie nic nie kupuje...zreszta mam gore ciuchow po Emi...z pierwszych miesiecy zycia, to mam ciuszki unix...wiec wszystko bedzie pasowalo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #532396 przez Hania84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #532404 przez Hania84
Ja mam na razie jedne skarpetki, jedne body, jeden pajacyk i jeden komplet ( śpiochy + kaftanik) ... ale to jeszcze po tamtej utraconej ciąży. Nie mogłam się wtedy powstrzymać i kupiłam. Teraz na razie chcę się z tym wstrzymać do kwietnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #532411 przez Agusia83
Ja mysle, ze w marcu kupie dodatkowy recznik taki z kapturkiem...wlasnie..dziewczyny nie kupujcie tych mniejszych...tylko od razu wieksze rozmiary, np: 100x100...dzieci bardzo szybko z nich wyrastaja...
I kupie z 2 paczuszki pampersiakow...ale 1 pampers a jedna dada...uzywam dad dla Emi....i sa swietne...i nie mam zamiaru przeplacac..tak samo z chusteczkami...jesli zdarzy sie fajna promocja, to kupuje pampersy...ale jesli nie to w biedronie sa dady, w auchan sa ich marki niebieskie za 3zl z groszami...i ponoc w rossmanie tez sa super...
Aaaa...jeszcze nie sprawdzalam, ale wiele mam chwali sobie pieluszki rossmana.

Haniu, ja dla Emi mialam mnostwo kaftanikow...nie wiem jak Ty...ale ja sie przekonalam, ze sa o przyslowiowa "dupe rozbic"...wkladasz kaftanik a na to spiochy...i tak...kaftaniki sie podwijaja, co wkurza dziecko i Ciebie przy okazji tez...jednak nie ma jak body i spioch...oczywiscie kaftanik mozna dodatkowo zalozyc na spiocha...ale nie wiem czy to komfortowe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #532503 przez sunflower
Ale fajne macie brzuszki :) i już takie ładnie widoczne :)
W weekend też postaram się zrobić zdjęcie i wrzucić - jak odnajdę aparat wśród worków i kartonów. Niestety zalałam ostatnio swój telefon i mam teraz starego rzępa...

A ciuszków nic nie kupuję i wogóle żadnych rzeczy bo wszystko mam i po swoim Wojtku i po dzeciakach z rodzinki:), a że będzie znów chłopak to wszystko jak znalazł :)
Ja najbardziej lubiłam ubierać małego w body z krótkim i na to pajacyki. Tez uważam, że kaftaniki są beznadziejne więc nie polecam. Przy Wojtku dostaliśmy fantastyczne body i pajacyki z mothercare. Były super bo Wojtek był malutki (2070g i 44cm) i te była na niego dobre bo wszystko inne było za małe. A tam mają fajną rozmarówkę bo jest tiny baby, early baby i new born. Także jest w czym wybierać.

Może teraz na zakupy jeszcze wcześnie ale tez nie ma co za bardzo czekać. Ja w pierwszej ciązy nie miałam nic, bo zostawiłam sobie zakupy na sam koniec i gdy wylądowłam w szpitalu to mąż jeździł i kupował łużeczko, pościele, poprostu wszystko. Ale dał radę. Moja siostra ma rok starszego syna od mojego Wojtka więc ciuszki ona mi przygotwała. A wózek kupiliśmy dopiero w styczniu bo z wcześniakiem i tak na początku w zime na spacery nie chodziliśmy. Ale ja nic nie wybrałam, wszystko wybierał mąż, a pewne rzeczy kupiłabym inne..
Także trzeba o tym pomysleć, a taki zakup jak wózek np to jest się nad czym zastanawiać...



13.06.2013 Hania84 - płeć jeszcze nie znana ( córka - Lenka, syn - Bartosz)
14.06.2013 Agusia83 - plec jeszcze.nie znana ( gdy bedzie córka to Karolinka,a na chlopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - Albert
14.06.2013 sunflower - synuś (na razie bezimienny)
22.06.2012 Małgoska-plec (corka Nina)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #532602 przez Hania84
Dziękuję Wam dziewczyny za podpowiedź jeśli chodzi o kaftaniki. Wiecie to moje pierwsze dziecko i za bardzo się nie znam co może być dla dziecka denerwujące a co nie :) Czyli okej kaftaniki sobie też odpuszczam :) Body i śpiochy :blink:

Jeśli chodzi o wózek to raczej kupię już pod koniec marca ( z racji tego, że jestem w Niemczech, a w Polsce będę właśnie pod koniec marca). Chcę kupić w Polsce bo tutaj są strasznie brzydkie i są sztywne bez amortyzatorów. Wybrany już mam na allegro tylko muszę pogadać z kuzynką czy mi zamówi by na ten czas co będę doszedł :)

allegro.pl/hit-baby-merc-q7-classic-fote...isy-i2956885228.html

kolor grafit+ seledynowe zygzaki :)

A jeśli chodzi o pieluchy to tutaj nie ma zbytnio w czym wybierać więc zostaja pampersy :)
Powiedzcie tylko czy na początku lepiej używać tetrowych czy od razu można pampersów? Bo tak myślałam żeby przez pierwszy miesiąc używać tetrówek...ale nie wiem :unsure:

A co powiecie na temat obiadków w słoikach ? ( wiem że to temat na później, ale jestem ciekawa Waszego zdania) Dawałyście swoim pociechom takie obiadki czy robiłyście same?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #532665 przez natali
sliczne brzuszki dziewczyny , sprobuje dolaczyc swoj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #532667 przez natali
no i nie wyszlo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #532675 przez natali

udalo sie, wiec tak wyglada moj brzusio.
Jezeli chodzi o kaftaniki to calkowicie sie zgadzam. mi tez zostalo sporo ciuszkow po synku ale chyba ich nie wykorzystam bo moj synek urodzil sie w grudniu i wszystko jest grubsze i cieplutkie ewentualnie body choc i to daje wiele do myslenia wszystko zalezy od pogody. Zakupow jeszcze nie robilam czekam az poznam plec.
Haniu ja wolalam gotowac sama smakolyki dla Eryczka ale sloiczki sprawdzaja sie w podrozy i na dluzszych wyjazdach. Zalezy to tez od tego jak szybko kobieta wroci do pracy jezeli szybko to na pewno sloiczki sprawdza sie idealnie,choc znam przypadki ze dziewczyny karmily dzieciaczki tylko sloiczkami, uwazam jednak ze jezeli kobieta jest w domu to dlaczego ma isc na latwizne skoro ma wystarczajaco czasu na przygotowanie obiadku czy zmiksowaniu owocow. Mysle ze to kwestia indywidualna kazdej mamy.

dopisuje sie do listy
16.06.2013 Natali- plec jeszcze nie znana
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #532721 przez WisniaJ
Ale maci brzuszki fajne, mój ledwo co dopiero zaczął wystawać :) My mamy termin na 1 czerwca, ale mam dziwne przeczucie, że urodzimy z końcem maja, jako prezent na urodziny tatusia :) Jak będzie mi się chciało ruszyć dupkę, to też postaram się pokazać zdjęcia mojego jeszcze mikro brzuszka :) Na zdjęciu profilowym brzuszek sprzed dwóch tygodni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #532824 przez Hania84
Śliczne są Wasze brzuszki :)
Właśnie zauważyłam Wiśnia, Ty jako pierwsza z Nas będziesz rodzić a brzusio masz najmniejszy :) ale każdy jest inny, tak jak i przebieg ciąży u każdej kobiety jest różny :)

przedwczoraj i wczoraj moja dzidziula ruszała się i to nawet sporo...a dziś jak dotąd jeszcze jej nie poczułam. Ma swoje okresy na ćwiczenia chyba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #532830 przez natali
WisniaJ mojego tez do niedawna nie bylo widac, a jak juz mnie wywalilo, to widac na zdjeciu, ogolnie nic jeszcze nie przytylam waga jest taka jak przed ciaza, jedyne co to w pierwszych miesiacach schudlam 1kg ale juz go nadrobilam i waga dalej bez zmian. Lekarze mowia ze to nic zlego narazie malenstwo co ma wziac to i tak wezmie.
Z kazdym dniem odczuwam wiecej ruchow co mnie bardzo cieszy, dzis wyjatkowo czesto kopie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #532881 przez rysa
Hej!(natali)Ja też mam termin na 1 czerwca :) U mnie niestety też jeszcze brzusia nie widać, za to mały od paru dni się wierci jak oszalały :laugh: Różnie to u niego bywa bo są dni kiedy chyba leniuchuje i wogóle Go nie czuje :silly: A jeśli chodzi o brzusio to podejżewam, że jeszcze mnie wywali. Do 18 tyg nic nie przytyłam, teraz jestem w 20 i 6 dni i nadrobiłam już 4,5 kg, tylko idzie mi to wszędzie oprócz brzuszka(uda, biodra itd.) ;) Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #532898 przez natali
Mysle ze nie ma sie co przejmowac waga, dopuki lekarz nic powaznego w tym nie widzic, a im mniej przytyjemy tym lepiej bedzie nam puzniej schudnoc ;) I tez duzo zalezy od tego czym sie zajadamy ja ostatnio po nocach nie moge spac bo w glowie mi tylko czekolada wczoraj nie wytrzymalam i skusilam sie na kawalek :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl