BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #514854 przez joasia10015
Czerwcóweczki gdzie wy jestescie?????? ;) Jakos tu cicho :dry: Czytam as bo termin mam na ostatni dzien maja tak wiec moze sie zdarzyc że ,,zachaczę,,czerwiec....a tu taka ciszzzzaaaa :( Moze jakies foteczki brzuszków ??? Czekam z niecierpliwoscia...póki co siedze u majówek bo tam co dzien ,,sie dzieje,, :silly:
POZDRAWIAM!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515322 przez Agusia83
Dziewczyny, wczoraj trafilam do szpitala ze skierowaniem...z racji zapalenia oskrzeli...

zobaczcie jak wygladala moja wizyta

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #519264 przez sunflower
Agusia83 to zdrówjka wam życzę i nigdy więcej takich przygód...
Ja przed świętami wylądowałam na izbie bo miałam mocne bóle, a po tym jak się pierwsza ciąza skończyła wolałam to sprawdzić. Bałam się, że mnie opieprzą z czym to ja do nich przyjeżdżam a tu zaskoczenie, wszyscy bardzo mili, zbadali i wszystko ok.

Dziewczyny też wam życze wyjątkowego 2013 roku, wcześniej nie miałam okazji. :laugh:

Ja już pracuję, więc mam dostęp do neta :) będę tu zaglądać.

W piątek miałam wizytę, dzidzia rośnie, waży teraz 200g. No i okazało się, że to chłopak :) Jak czułam się na dziewczynkę to będę mieć drugiego syna :laugh:
Trochę mi żal, że nie będzie dziewczynki ale z drugiej strony cieszę się, że bedzie dwóch braciszków :laugh:

Buziaki dla was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #519615 przez aleksiaa88
Sunflower gratulacje synka, jakie imię?
Po świętach zaczęłam odczuwać takie dziwne pykanie w brzuchu jak leżałam dłuższą chwilę bez ruchu. A wczoraj jadąc w samochodzie słuchając muzyki zaczęłam się nagle śmiać mąż myślał, że atak głupawki mnie wziął, a mi po prostu w dole brzucha jakby robaczek się wiercił cudowne uczucie- chcę tego więcej :ohmy: Za to dziś rano też dawał o sobie znać dłuższy czas przez prawie godzinę czułam jakby pykanie. Mam nadzieję, że to synuś się rusza.
Stwierdzam, że mężczyzn wszystko co piękne w ciąży omija, jak mówię mojemu, że się rusza to za bardzo nie chce mu się wierzyć, on wyłącznie czeka jak będzie duże i będzie kopać. Za 2 dni wizyta :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520594 przez Agusia83
Ja tez czuje maluszka, od 3.01 :laugh: dzis jak bylam w aptece po ostatni syropek dla Emi, musialam usiasc. Duzo ludzi i zaduch...i maluchowi siedzenie mamy sie nie spodobalo..zaczal sie wiercic :silly: ..bo w kurtce sie zapne, ale jak usiade to cisnie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520789 przez joasia10015
sunflower jeejjjjj jak ja cie rozumiem .....
Dzis dowiedzialm sie że bede miec jednak drugiego synka....i jakos sie dziwnie czuje :( NIe chce sie tak czuc bo mam wyrzuty wzgledem synka-tak jak bym go nie chciala( BRON BOZE-chce go najbardziej na swiecie :kiss: )ale bylam jakos nastawiona na córke ...
Kurcze nie chce tej ,,niechęci,,chce sie cieszyc na maxa ale jakos nie umiem ,moze dlatego ze zmeczona jestem :(
POZDRAWIAM!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520825 przez sunflower
Ja przy pierwszej ciąży cicho myślałam, że może będzie mała Gabrysia, no i teraz przy drugiej gdy w rodzinie poprostu sami chłopcy ( na 9 chłopaków 2 dziewczynk) to pomyślałam, ze musi być w koncu jakaś dziewczynka, a tu znów chłopak :) .
Mój M bardzo się cieszy, że to chłopak, chyba poraz pierwszy naprawdę się tak ucieszył z tej ciąży, ale nawet on powiedział "to już nie będzie małej gabrysi".
Trzeciego już nie planujemy więc na dziewczynkę nie ma szans.
Cieszę się bardzo, że to chłopak bo myślę, że rodzeństwo tej samej płci lepiej się dogaduje, szczególnie gdy są już dorośli (a może tylko tak mi się wydaje).Już ustaliliśmy z M. że chłopakom w nowym domku przebijemy przejście pomiedzy ich pokojami i będą mieć jeden wspólny pokój do spania, a drugi do zabawy i na zabawki.
Ale troszkę mi żal, że nie dziewczynka, że nie będę sukieneczek kupwać, włosków czesać...i chyba dziewczyna gdy jest starsza bardziej jest zainteresowana domem, ropdziną, można sobie fajnie z córką pogadać.
Będę miała tak jak wszyscy w naszej rodzinie (wszyscy, którzy mają dwójkę dzieci to chłopaki, dziewczynki są jedynaczkami) jak ktoś dał by mi pewność, że trzecie to będzie dziewczynka to bym się zdecydowała za jakiś czas :laugh:
Ale mimo małego żalu wiem, że gdy już wezmę małego na ręce to już nie będę myśleć o żadnej dziewczynce :)

A co do imienia to niewiemy. Mi się podoba Tomek ale mężowi nie...Zobaczymy...

Zazdroszcze wam, że czujecie ruchy! Ja jeszcze nie czuję, a wydawałoby się, że w drugiej ciązy przychodzi to szybciej :( Czasem czuje coś takiego delikatnego ale wiem, że w pierwszej ciąży gdy już poczułam ruchy to byłam pewna, że to to.
Trzeba czekać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #521584 przez joasia10015
Sunflower mam te same myśli-trochę żal tych kiteczek,i tak jak mówisz dziewczynki bardziej interesują sie domem (choc mój synek póki co kocha wszystkie domowe obowiązki;-P)Moja siostra mówi tak samo -jak by ktos jej dal pewnosc ze bedzie miec dziewczynke to by sie zdecydowała(ma dwóch chłopców)My tez nie planujemy 3 pociechy (chyba że ,,BÓG DA,,;-)))ale może kiedyś trafi sie córa ;-P Imienia nie mamy -ale trzeba sie w koncu wziąśc do szukania ...;-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #521600 przez aleksiaa88
Witam cały czas czułam, że to będzie chłopak ale miałam 1% nadziei że jednak dziewczynka.
Dziś zrobiłam sobie prezent kupiłam album dla synusia od razu do 3 latek, już mnie korci by zacząć wypełniać :woohoo: . Jeszcze kupiłam grzechotkę i misia przytulaczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523397 przez sunflower
Fajne są takie zakupy dla maleństwa. Ja niewiele musze kupic, żeby nie powiedziec nic :) ale album muszę kupić bo Wojtek też taki ma. Fajna to jest sprawa.

A tak po za tym to w sobote robimy generalną przeprowadzkę z naszego mieszkania do domku. Nareszcie :) Wszystko mamy prawie skończone, mebli wogóle nie mamy i już nas na nie nie stać ale to powoli jakoś kupimy. Tylko Wojtek bedzie miał meble z naszego mieszkania bo są ładne, sosnowe, idealne do jego pokoju. A nas czeka spanie na materacu i trzymanie ciuchów w workach :)

Coraz bardziej męczy mnie praca, chyba wcześniej pomyslę o l4, może już w lutym. Tym bardziej, ze po przeprowadzce zaczną mi się dojazdy. Teraz mam 5 min autem do pracy i babcia rano przychodzi do Wojtka. A od poniedziałku pobudka Wojtka o 6.00, zaiwzienie go do babci i potem do pracy.
Tylko szkoda, że w mojej pracy o tym nie myślą i nie szykują zastępstwa dla mnie, przecież nowa osoba powinna miesiąc ze mną popracowac...Ale tak samo było w pierwszej ciąży, myślałam, że teraz trochę pomyślą. A pewnie wyjdzie tak, że zostawię ich z tym problemem i tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #525316 przez Małgośka
Cześć Dziewczyny! Ja też czekam na czerwiec. Nasza Nineczka rośnie zdrowo, jesteśmy po badaniach prenatalnych i wszystko jest OK!!!!
:laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #525362 przez aleksiaa88
Witaj Małgośka miło, że dołączyłaś do naszego skromnego grona. Napisz coś o sobie to pierwsze dziecko? Skąd miej więcej jesteś?
Jak z wyprawką stoisz?

Chyba powoli przekonuję męża do łóżeczka drewnianego, on by chciał turystyczne.
Ja po wizycie, która była w środę Albert nadal jest Albertem i już raczej się nie zmieni ogonek jest. :laugh:
Przed następną wizytą parę badań.
Jak ten czas szybko leci, dopiero był początek a zbliża się już połowa. P.S. jak znajdę kabel od aparatu to wstawię zdjątko.
Sunflower co do braku mebli coś o tym wiem przy remoncie pokoju spałam na materacu na podłodze przez prawie pół roku gdyż łózko było za duże a po drugie trzeba było go złożyć jakbyśmy to uczynili to raczej nie było by szans go znieść na dół do pokoju tak więc spaliśmy na 20cm materacu wielkości 2*2,20 i było super wygodnie przy najmniej stelaż nie skrzypiał :silly:

Czujecie już ruchy? Bo ja tak zaczęło się po świętach na początku takie delikatne pykanie jak bąbelki tylko jak leżałam wieczorem, od 6 grudnia poczułam w dole brzucha jakby małego robaczka, który się wiercił, a teraz to parę razy dziennie czuje jak puka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #525851 przez MIŚKA
Czesc dziewczynki jako kolejna dopisuje sie jako przyszla mama w czerwcu :) Niestety jeszcze nie wiem czy to tak wyczekiwany synek czy córeczka, w sumie to nasze pierwsze dziecko dlatego co bedzie to bedzie najwazniejsze zeby bylo zdrowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526464 przez aleksiaa88
Witam nową mamuśkę :) małe grono się powiększa, tak sobie myślę, jeśli w całym kraju jest tak mało mamusiek czerwcowych to przynajmniej nie będzie tłoku na porodówce hihih :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526730 przez Agusia83
Miska i Malgoska, serdecznie Was witam :laugh:
Mam nadzieje, ze grono przyszlych mam bedzie coraz wieksze i forum troszke sie ruszy, bo jak narazie, to cienko tu :silly:

Ja sie ostatnio przestraszylam, bo przez 2 dni nie czulam dzidziusia (a, ze to moja druga ciaza i glupia jestem nadal, to, zem sie stresowala :silly: ). Przeciez na poczatku mozna czuc dziecko co 2 dzien...
a dzis sie troszke rozchulal :laugh: , badz rochulala :silly: mam nadzieje, ze teraz bedzie juz czesciej...juz nie moge sie doczekac jak maz poczuje ruchy i jak bedzie je mozna zobaczyc :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl