BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 11 miesiąc temu #662562 przez Ewelina 1985
ej dziewczyny!!
Ja dzisiaj troche w lepszym humorze ,ale jeszcze nie do końca!
Takie pogody pochmurne mnie wykańczają.Głowa mnie troche boli i spać sie chce!!

Byłam dzisiaj u lekarza na wizycie i stwierdził że moge urodzic już niedługo :) :)
Powiedział ,że główka jest nisko i szyjka sie skraca.
Napisał mi na wszelki wypadek skierowanie jakbysmy się juz nie zobaczyli.
Bo wizyte wyznaczył mi jeszcze na 4 czerwca.

Z jednej strony sie cieszee ,ale z drugiej ogarnęło mnie przerażenie że to może byc juz.
Oczywiście to nie musi byc dzis ani jutro może byc za tydzien ,ale wszystko jest na dobrej drodze.Tak stwierdził :)

odebrałam też wyniki GBS.Ten z odbytu jest ujemny,ale z pochwy niestety cos wychodowałam.Mała będzie musiła mieć antybiotyk po porodzie podany-:( :(

Co do tego jedzenia podczas porodu to tez nie myślałam o takich rzeczach.A mężuś niech sobie radzi -z głodu nie umrze.Woda mogłaby być ,zawsze sie przyda.

A kupowała któraś te pieluchy w biedronce??
Tak wogóle to zakupiłyście Dady dla swoich pociech???
bo ja jeszcze nie mam pieluch!!

Pieluch ,chusteczek i kosmetyków a tu lekarz mi mówi ,że moge niedługo urodzic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662571 przez Agusia83
Ewelina, a gdzie sie podzial humor?

Pieluchy czas kupic, te z biedrony mam sprawdzone na corce...ale na poczatek dobrze jest kupic mala paczuszke, by zobaczyc czy dzidzia nie bedzie miala uczulenia...
Jest duzo promocji na chusteczki...ja jednak na poczatku stosowalam u Emi waciki nasaczone woda przegotowana...tak jej mylam pupe po siku i po kupce...a smarowalam wsio bephantenem...choc drogi, a pozniej przerzucilam sie na krem bambino...

z kosmetykow sprobuj mydelko bambino i oliwke...mozesz tez od razu kupic zestaw nivea, ale ten szampon co jest z plynem do kapieli stosuje sie od 1 miesiaca zycia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662593 przez KasiaS
hej...ale sie wzięłyście z tym pisaniem...

znów mi ciśnienie skacze. dali mi inna dawke lekow i nie wiem teraz czy organizm sie musi przestawic czy co... i jeszcze ten katar i kaszel.... ale od dzis tylko leze... nic nie roobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662596 przez aleksiaa88
Witam pogoda pada od nocy więc palucha na dwór nie wystawiam dzisiaj.
Maja zostało 8 dni ale jeszcze nic mi się nie wydaje, że to już niebawem. Mózg jeszcze skutecznie odsuwa tą myśl, żeby nie było, że się zacznie a ja pomyślę, że to jeszcze nie to pewnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662599 przez Ikunia1910
Dzien dobry.
U mnie tez pogoda do pipla juz drugi dzien nie wyściubiam nosa z domu.

Dziś w planach sprzatanko i to chyba takie generalne z odsówaniem mebli...

Kasiu, jasne, odpoczywaj i obserwuj ciśnienie jesli nie bedziesz reagowała na leki to trzeba czympredzej na IP nie ma co sie szczypać.
A my tak dużo piszemy bo Agusia chce rodzic jak bedziemy mialy 400 stron :silly:




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662603 przez rysa
Jutro mecz to forum bedzie oblegane przez panie :) wiec do 400dobijemy na dniach :)
ja juz mam takie nerwy ze szok o niczym innym nie mysle tylko o porodzie.

Ciekawe jak tam Marta ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662631 przez malutkamilka
Czesc dziewczyny,

jeszcze rolet nie odslonilam ale widac ze sloneczko swieci.

Moj plan na dziś?
- rozsadzic fiolki bo tak mi sie rozrosly ze w doniczce mi sie nie mieszcza
- zabrac sie za policzenie wydanych pieniazkow na wczorajsze zakupy (az sie boje)
- poszukac tego paragonu dla Ikuni
- udac sie do tesciow na kawe bo ostatnio tesciu plakal ze sie malo pokazuje i malo odzywam a tu koncowka a on nie chce przeoczyc porodu swojej pierwszej wnuczki

No i to by bylo na tyle. Na pewno cos w praniu jeszcze wyjdzie, a tym czasem ide zjesc jakies sniadanko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #662654 przez Marta1985
Jesteśmy rozpakowani :laugh:

Koło 23 jak skurcze były co 5 minut pojechaliśmy na Izbę przyjęć - stwierdzili, że to jeszcze troszkę potrwa bo to raczej stawiania macicy, zrobili KTG i inne różne i położyli mnie na oddział, ale po 2 godz. miałam ciągle bóle wiec poszłam do dyżurki i okazało się że się rozkręca :-) zrobili lewatywę zadzwoniłam po męża i o 3.25 przyszedł na świat Bartuś :blush: bolało ale zaraz po urodzeniu się o tym bólu zapomina :-) niestety Bartuś był owinięty mocno pepowinką i od razu go zabrali, a ja pozbywałam się resztek i byłam lekko szyta. Mążw tym czasie był na noworodkach bo maluszek był nawet reanimowany i mieliśmy czekać 3 godz co się wydarzy :-( ale jest ok leżał w inkubatorku a nam pozwolili przy nim być :-) jest prześliczny i ma takie cudne oczka :-) akurat na dyżurze była pani pediatra u której ja się leczyłam i mnie pamiętała po imieniu i mówiła że powinno być dobrze :-)

Teraz jesteśmy po obchodzie akurat był mój lekarz też i mówi ze ok już z maluszkiem ale w inkubatorku jeszcze musi troszkę poleżeć :-) teraz czekam na obchód pediatrii i się dowiem wszystkiego :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662659 przez WisniaJ
Martuś no to super Gratuluję :) Ucałuj Bartusia od nas wszystkich i trzymaj się i wrzuć zdjęcie jeśli będziesz miała do tego w ogóle głowę :kiss: No i prosimy też o info czy duży jest czy mały i w ogóle wszystko napisz najlepiej bo to przecież nasz pierwszy mężczyzna :D Już się nie mogę doczekać aż nam go pokażesz, ale teraz odpoczywajcie jak najwięcej no i oby jak najszybciej mógł już leżeć u mamy na cycku :kiss:

Mój mąż ma dziś urodziny i powiem ci, że Bartuś będzie pewnie takim samym uparciuchem, jak i on :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662661 przez malutkamilka
Martusia gratuluje synka. jestes nasza piersza mamusia majowo-czerwcowa ;)
Dużo zdrówka dla Bartusia i na pewno bedzie wszystko dobrze wiec glowka do gory i nie stresuj sie bys szybciutko doszla do siebie. Czekamy na pierwsze zdjecie pierwszego dzieciaczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662670 przez Gochens
Marta ale super!!!!!!!!!!! Gratulacje !!!! :laugh:

Ucałuj Bartusia i oczywiście czekamy na foteczki!!!


No to teraz chyba już pójdzie fala... która następna?


Wiśnia najlepszego dla ukochanego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662679 przez WisniaJ
Ja się zgłaszam na ochotnika!!! :lol: Ale jak Marta wrzuci zdjęcie Bartka to pewnie zaraz dziewczynki zaczną wyskakiwać, bo pewnie przystojniacha z niego :silly:

Lecę robić biszkopt, zamierzam zrobić Przemkowi torcik w kształcie serduszka :lol: A później myję okna... Może Gabi poczuje wiosnę i wyskoczy też :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662681 przez Agusia83
Martus, Boze jak sie ciesze.....ogromne gratulacje :laugh:
Alez jestem podekscytowana...wlasnie jadlam sniadanie i musialam je odlozyc...az sie poplakalam...
Kochana, wierze, ze sie bardzo baliscie, bo Bartus troszke juz przeszedl..ale na pewno wszystko bedzie dobrze i jest dla Was najpiekniejszym dzidziusiem na swiecie....


Dziewczyny ogladam w Pytaniu na Sniadanie o tej cesarce...ja pierdziele, siedze i rycze....

Wisnia, wszystkiego najlepszego dla Przemka...to takie okragle urodzinki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662686 przez _Klara_
Witam dziewczynki :woohoo:

Martuś gratuluje synka, życzę szybkiego powrotu do domku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662687 przez Beciara
O rany, Marta rzeczywiscie urodzila Bartusia :)

Marta, serdeczne gratulacje i w ogole buziaki i usciski dla calej rodziny (starych i nowych czlonkow) i zyczenia szczescia i fajnego okresu poznawania sie wzajemnie :kiss:

Ucaluj pierwszego forumowego dzidziusia. Pewnie niedlugo wyjdzie z inkubatorka.


ps. Dzien dobry wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl