BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 10 miesiąc temu #693596 przez Hania84
Ooo kakaszka widzę, że zmieniłaś suwaczek :lol: czyli po prostu go wyrzuciłaś :D
Nie przejmuj się...już tylko 5 dni i będziesz tulić dzidziusia :) no chyba, że rozkręci się szybciej :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #693598 przez kakaszka
:D to ciebie moga jeszcze odeslac, a mnie juz nie :D :P mnie juz beda musieli polozyc pod kroplowe, ale ciekawa jestem jak dlugo sie bede meczyc :)

haniu wkurwilam sie na suwaczek, bo tam pisalo, ze jestem szczesliwa mamusia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693604 przez cordis
kakaszka, zaprę się nogami i rękami w drzwiach niech se radzą :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693742 przez Marta1985
Ciezko Was nadrobic ... :P

Maluszki nasze sa najpiekniejsze ....

Co do rostepow to tez mam fioletoowe na piersiach :(

Co do Hustawki ktora mamy taka sama z Wisnia to Bartus jej jednak nie lubi :( a karuzele lubi chociaz mamy taka zwykla bez polotu ... od znajomych mamy dostac mate .. ale slyszalam ze dzieci kolo 3 miesiacaa dopiero zaczynaja sie interesowac takimi rzeczami ...

Co do chrzcin to my chcielismy zrobic w nasza rocznice slubu czyli 14 lipca ale 13 idziemy na wesele no i klapa ... chyba zrobimy w sierpniu ale musze polapac urlopy chrzestnych ... u nas beda tylko 2 babcie, dziadek, prababcia i chrzestni ktorzy sa singlami ... mam tylko nadzieje ze kupimy do tego czasu stol i krzesla jakies ;)

No i wogole dzis zaczelismy rzeczy przenosi do naszego mieszkanka :) ja juz prawie kuchnie calaa ogarnelam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693819 przez srenka_918
Tu ja :) dalej 2w1 ale mam juz nadzieje :) jestem w szpitalu bo bylam dzis na kontroli bo tak mnie pachwiny bolały ze w ogole chodzic nie moglam, lekarka jak zobaczyła moja karte ciazy zlapala sie za głowę i zapytała czemu nie Leze na oddziale, zrobiła masaż szyjki i ból pachwin przeszedł, ale liczyłam na jakies skurcze a tu nic, no moze 3 byly... Mam nadzieje ze juz jutro mi podadzą oksy bo najpierw chcieli mnie poobserwować a nie wiem ile to moze potrwać, jedno co mnie cieszy to ze obiecali mi ze nie wyjde z tad bez dziecka na rękach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693827 przez Ikunia1910
Srenka w takim razie czekamy na maluszka :) powodzenia.

A właśnie jak była u nas pediatra to powied zdac iala zeby nie włączać karuzelki Zosce dopuki nie skonczy 4-5 miesiecy bo moze jej sie cos z oczkami zrobic jak bedzie biegac wzrokiem za tymi michotkami co sie kreca.więc wypielam ramie i zostawilam sama pozytywke.

Tatusko byl, wykapal lalunie na spiocha potulił troche i poszedł.

A co do ruchu to ja mam w planach basen z maluszkiem :) tylko musze poczytać od kiedy mozna takie plywanko wcielic w życie.

Dobrej nocki :*




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693828 przez violcia00
ja na szczescie zadnych rozstepow nie mam :) ,ale ta ciemna linia pod pepkiem nadal jest.

My chrzciny planujemy w pazdzierniku-jak bedziemy w Polsce,mam nadzieje ze uda sie wszystko pozalatwiac,tylko nie wiem jak z przyjeciem bo sie nazbiera troche gosci,niczym male wesele :lol: i sie zastanawiam czy nie zaprosic tylko rodzicow i chrzestnych,tak by bylo najlepiej.

Ikunia sliczne jestescie :blink:

Arturek ma piekny usmiech.

JA TEZ LUBIE OGLADAC ZDJ.MALUSZKOW WIEC MAMUSIE SMIALO WRZUCAC :silly:

Kakaszka,cordis,srenka do dziela,niech wasze maLENSTWA JUZ WYCHODZA :woohoo:

IDE SPAC,Z KAZDYM DNIEM CORAZ BARDZIEJ ZMECZONA JESTEM,MAM NADZIEJE ZE POZNIEJ BEDZIE LEPIEJ I BEDE MIALA WIECEJ CZASU NA SEN.DOBRANOC :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693868 przez Ikunia1910
Dzień doberek kochane mamusie.

Srenka jak tam? juz cie dopadły skurcze? :)

Kakaszka cordis do roboty! Jutro ostatni dzien czerwca!
:ohmy: aaaalllleee szybko zwiał mi ten miesiac :ohmy:

Ja tam sie wyspalam moje dziecie spało 6h po kapieli i po karmieniu jeszcze 3,5h :lol:

Dzisiaj wpadaja kolejni goscie do" muzeum" - oblookać Zośke. Trza jakies ciasto upichcić tylko bo mieszkanko mam wysprzatane jak talala.

Milego dnia wszystkim:*




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693887 przez WisniaJ
Rysa co do glutkow to nas niestety katarek męczy dlatego musimy wyciągać... Ale nawet jak Gabi katarku nie miałą, to wyciągaliśmu glutki co kilka dni bo słychać było, że coś jej w nosku dynda :)

Ja mam na cycki kilka rozstępów i są takie fioletowe trochę jak żyłki. Smaruje je Palmersem na rozstępy ciekawe kiedy zblędną. Jak doktorek pozwoli to kupię maść lub olejek na bliznę po cesarce i cycki też będę tym smarować :)

Marta to nam się cholera udało z tymi hustawkami co? :D Ja poczekam jeszcze trochę i jak nie będzie postępu to sprzedajemy i kupimy może matę albo coś :)

Z tymi chrzcinami to najgorzej właśnie mamy z Przemka siostrą bo chcemy aby była chrzestną i musimy jakoś pogodzić jej urlop z tym i na dodatek jeszcze dopasować lot, masakra... Ale damy radę.

Co niektóe już widziały ale i tak wrzucę zdjecie naszej rybki z wczoraj :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693921 przez cordis
no to srenka do dzieła :)


a dzisiaj mój termin, zero oznak zbliżającego się porodu dzisiaj nastawiam się na lenistwo i nic nie robienie:)


kakaszka jak u Ciebie, jakaś akcja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693954 przez kakaszka
witam mamuski :)

cordis ja cie blagam :D ja juz stracilam nadzieje :)
moze jakbym poszla do szpitala ja srenka i pomarudzila tez mi jak masaze robili czy coz tam, ale ja jestem leniem i chyba juz sie nastawilam na ta srode :)

trzecia juz noc po wyjsciu siku pobolewa mi brzuch jak na okres przez jakies 5 minut, ale to napewno jakies uciski malej, bo pozniej grzecznie zasypiam i jest cisza.

ikunia ja bym z checia, ale chyba moja corka chce byc lipcoweczka jak mamusia :) bo ja mam urodziny 2 lipca, wywolanie na 3 lipca i urodziny mojej siostry 4 lipca :D ale bedzie w przyszlosci chlanie trzy dni :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693958 przez cordis
kakaszka to może ja podeślę Ci mojego męża bo tak mnie wku@@@@@, że brzuch mnie zaczyna boleć i czuję taki napór na dół.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693969 przez kakaszka
cordis dzieki :D ja mam swoje oszoloma, ktory mnie wkurza :D
w ostatnich dniach tyle histerii mialam i nic to na mnie nie dziala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693972 przez cordis
no to nie mamy wyjścia tylko czekać do grudnia aż dzieciaki same wylezą :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693973 przez kakaszka
:D boze jeszcze 5 dni, ale mi teraz czas wolno leci. moze we wtorek ze stresu samo pojdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl