BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 10 miesiąc temu #692661 przez srenka_918
Dziewczyny jak Wy to zrobiłyście? Jakaś drastyczna dieta czy normalnie jecie i "tylko" karmicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692668 przez kakaszka
srenka pewnie napisaly same chudziny :P co tak naprawde nic nie przytyly, a tylko dzieciatko wynosily :P
ja to zazdroszcze, u mnie bedzie hardcor po porodzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692707 przez srenka_918
u mnie też ;) dość tyle mi się przytyło ;) 18 kg do zrzutki ;) kurczę jak ja to zrobię nie mam pojęcia ;) obym jakiejś depresji przez to nie dostała ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692717 przez Marta1985
Mi zostało 2 kg do zrzuenia a przytylam 15 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692761 przez Gochens
Ale Bartuś super wygląda w tym wdzianku ;-) strasznie mi się podoba!

Ja miałam 20 na plusie zeszło już prawie 13 kg oby Alan wyssssal resztę plus 3 kg dam dodatkowo hehe

Abra będzie dobrze całujemy mocno!!! :kiss:

Strasznie mnie dziś głowa boli a mały ma dziś dzień dziecka i nie będzie musiał się kąpać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692767 przez Hania84
Marta śliczny Bartuś...mały raper :silly:

Zdrówka dla Kubusia :kiss: Ojej ale im się przytrafiło. Co za lekarz...takie niedopatrzenie i olanie sprawy. :angry:

Mi zostało 4kg do zrzucenia ...przytyłam 9kg w ciąży. Ale i tak chcę zrzucić znacznie więcej...tyle tylko, że może być ciężko bo nie karmię piersią :S

Malutka dziś sobie pofolgowała...nie spała od 8 do 17-ej...później wyszliśmy z nią na spacer, poszliśmy do znajomych...i spała jak suseł...nawet jakieś tiki nerwowe miała przez sen, co nigdy jej się nie zdarzało (aż się wystraszyła, bo noga tak jej drgała jedna i druga, ale jak ją pogłaskaliśmy pod bródką i się przeciągnęła to przeszło)...musiała głęboko spać bo nawet jej nie szło rozbudzić...wróciliśmy teraz do domu i nadal śpi...przespała właśnie porę karmienia nawet.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692769 przez Ikunia1910
Srenka jesli chodzi o mnie to kakaszka ma racje ze mnie to taka szkapa zawsze byla :P same kosci...
Wazylam 49kg przytylam prawie 10, a po trzech tyg znow mam swoja wage. Ja osobiscie żałuję, bo bardzo podobała mi sie moja buzia w ciąży taka pełniejsza, ale niestety wszystko uciekło:( tylko cysio mi urośniety został, ale pewnie po karmieniu tez zniknie. No ale ja nigdy nie moglam przytyc.

Jestem padnieta jak nie wiem.
Dobrej nocy :kiss:




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692771 przez kakaszka
u mnie tez gdzies z 18 kg ( liczmy 20 ), ale niestety poszlo mi to w cala mnie nie tylko w brzuch, takze dluga droga przede mna :( ale nie pierwszy i nie ostatni raz bede przechodzic odchudzanie, takze jak narazie jestem pozytywnie nastawiona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692794 przez violcia00
Widze ze mi najwiecej zostalo do zrzucenia czyli 10 kg :( a w czasie ciazy przytylam 18 kilo :dry:

Padam na twarz :huh: ,maly cos nie chce zasnac,od 19.00 nie spi i placze jak nigdy :huh:

Biedny Kubus,zycze szybkiego powrotu do zdrowia dla synka i mamy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692847 przez natali
Abra wracajcie szybko do zdrowia, caluski dla.was. Napewno wszystko bedzie dobrze.

Mi do zrzucenia zostalo 5 kg a przytylam w ciazy 15.

Mnie to.sie chyba wszystko teraz czepia, dzis rano obudzilam sie i poczulam bol w pepku jest takie zgrubienie delikatne od gory myslicie ze to przepuklina pepkowa?
Maluszek daje troche popalic caly czas chcialby zeby go nosic albo na cucku wisiec zastanawiam sie jak to bedzie jak maz wroci do pracy, zostane sama z dwojka dzieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692880 przez Agusia83
Hejka,mielismy.super noc.. Arturek jadł o.20,0:0,2, 6:40...takie jestem.wyspana. w ogóle z niego taki.aniolek:-)
Wczoraj został.zarejestrowany jako Artur.Rafal :laugh:

Shea,trzymam kciuki za Ciebie i.Kubusia,musi być dobrze. A do tego pseudo.lekarza juz nigdy bym nie poszla.

Mnie sie przytylo 9kg i zostało mi 0,5kg...mam nadzieje,ze duzo wiecej zejdzie.

Ja mam laktator ręczny medeli i jest b.dobry choć w tej ciazy jedzcze go nie uzywalam.

Ale z Bartusia przystojniak,taki duzy juz chlopiec. :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692882 przez Marta1985
Dzien dobry :)

nasza nocka tez super jedlismy o 21, 02:30 i 5 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692897 przez violcia00
dzien dobry.

nam tez dobrze nocka minela,oskar jadl o 24:00,03:00(tu dostal butle od taty,takze ja nie musialam wstawac)i o 7;00,a teraz slodko spi :)

Jak tak czytam te wasze posty odnosnie wagi ze Wam zostalo tak malo do zrzucenia to zazdroszcze...ale moze i ze mnie spadnie po jakims czasie :lol:

Milego dnia mamusia i maluszka :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692912 przez Gochens
Dzień doberek ;)

U nas karmienie o 21, później o 00.00 i następne przed 5... jednak Alan od północy miał rewolucję w brzuszku, boziu jak mi go szkoda, nie wiem jak mu pomoc... krople dostaje ale oprócz pierdow za dużo nie działają. I tak podziwiam go że nie płacze :dry:

Teraz smacznie śpi czyli dzień jak codzień :cheer:

Dziś jedziemy odwiedzić prababcie, taka mała niespodzianka :P
Miłego dnia dla wszystkich maluszkow i ich mam , a dla dwupaczkow miłych kopniaczkow brzuszkowych :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692924 przez rysa
My mielismy dzisiaj baardzo ciezka noc.Po kapieli Filip spal tylko dwie godziny ale bardzo niespokojnie a pozniej az do teraz nie spi.Jestem nieprzytomna.

Co do kg to sama jestem ciekawa ile mi zostalo do zrzucenia pewnie ok 5kg.widze po spodniach.Dzisiaj mialam isc kupic wage ale pogoda nie sprzyja...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl