BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 10 miesiąc temu #692311 przez kakaszka
boze jak mi dzis mala uciska wszystko co mozliwe, zaczynajac od rzebr konczac na cipce. boze z kazdym dniem jest coraz gorzej. zamiast wyjsc na zewnatrz ona mi grzebie na dole, jakby tam cos ciekawego bylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692393 przez rysa
Mi jak wody chlusnely w sali obserwacyjnej to dobrze ze lezalam na podkladzie bo przeszlam do innej sali z tym wielkim podkladem 90/60cm inaczej zalala bym pol porodowki ;)
Kakaszka ja tez sie zastanawialam jak to bedzie i balam sie ze taksowkarz mnie nie bedzie chcial wziasc :)

Laktator mam reczny z aventu i poki go uzywalam bylam zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692397 przez srenka_918
oj kakaszko wiem o czym piszesz, też to przeżywam... A najbardziej dokucza mi kłucie ale takie ostre tak że czasem z łóżka muszę się wyturlać albo jak idę to tiptopkiem w pachwinach i koło odbytu... Mam nadzieję że się rozciągam tam ;) niestety na rozwarcie szyjki to nie pomaga, ta ciągle zamknięta na 4 spusty...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692409 przez Marta1985
Moj malusi synuś :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692472 przez Ikunia1910
Mi wody odeszly w domu lecialo ze mnie moze z 10-15min ale zafna podpaska tego by nie wytrzymała ja wpadlam pod prysznic odrazu, w brodziku widzialam ze leca przezroczyste wiec na spokojnie poczekalam aż wyleciało co mialo wylecieć wykapalam sie i pojechalam z podkladem w gaciach prosto na porodowke juz ze skurczami.

Szósteczka ja tez mam z aventu reczny, swoje kosztuje (ja zaplacilam 120zl w smyku) ale ulga jaka mi przynioslo odciaganie byla warta jeszcze wiecej :) takze polecam.

Marta ale masz kawalera.

Jejku jak ten czas leci te nasze dzueci rosna i tu niektore z was juz miesiac bez brzucha... :)

Abra jednak nie wyjdzie jutro. Maluszek ma zapalenie płuc:(




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692515 przez szósteczka
Dzieki dziewczyny za odpowiedź tez sobie muszę kupić miałam trochę obawy co do tej marki bo miałam właśnie aventu 12 lat temu i bardzo szybko mi sie rozlecial ale może był jakis wadliwy. Skoro tyle z was jest z niego zadowolone to też kupie sobie na alegro tam jest taniej. Biedna Abra i jej dzidzius szybkiego powrotu do zdrowia jej życzymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692521 przez srenka_918
Marto jakiego masz przystojniaka w domu ;)

Biedna abra... nacierpiała się swoje a jeszcze nie może w spokoju odpocząć, zawsze coś... Jak nie urok to sraka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692523 przez kakaszka
ikunia a nie wiesz czym jest spowodowane to zapalenie pluc? bo to juz sie urodzil maluszek z infekcja czy w szpitalu tego sie nabral?
biedna abra, przekaz jej zeby sie trzymala i najwazniejsze nie zalamywala sie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692538 przez Ikunia1910
Abra miała jakąś infekcje wcześniej, bakterie w moczu itp. jeh ginekolog to olał i wtedy znalazla sie w szpitalu (nie wiem czy pamietacie) no i podobno to przez te infekcje niewyleczona Kubus cos podlapal :(
Robili mu usg brzuszka i głowy, pobierali plyn mózgowo rdzeniowy do badania i robili posiew.
Polozna powiedziala jej ze nie jest najgorzej bo oddali jej go, gdyby bylo cos bardziej nie tak to pewnie by izolowali.
Więc teraz czekamy az poskutkuje leczenie.
Wyslalam jej w waszym imieniu pozdrowienia i zyczenia szybkiego powrotu do zdrowia i do nas :dry:

Ja dzis caaaaly dzien prasuje :) ale fajnie bo przynajmniej przy zelazku cieplutko;)




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692540 przez kakaszka
no wlasnie ikunia dlatego pytam, bo pamietam, ze miala jakas infekcje. no to w takim wypadku zawinil tamten lekarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692542 przez Marta1985
Ojeju, ikunia duzo buziakow przeslij dla Kubusia i jego Mamy ... dobrze wiem co Abra czuje ... cieszyla sie na wyjscie a tu takie cos :( Trzymamy kciuki za oboje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692547 przez renata329
ja tez ma reczny avent kupiłam na allegro za 88zł ,dziewczyny schudłyście cos po ciazy?

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692571 przez Ikunia1910
Ja wrocilam do wagi z przed ciazy.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692635 przez srenka_918
Ikunia tak szybko udało Ci się wrócić do wagi sprzed? A ile przytyłaś w ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692641 przez Kasiasia
Ja waże nawet 2 kg mniej niż przed zajściem w ciążę.Mam nadzieje ze pójdzie to jeszcze w dół :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl