BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #552610 przez rysa
Aleksia gratulacje! :laugh:
Ja też tak zareagowałam jak się dowiedziałam kogo mam w brzuszku, aż z wrażenia i emocji wybiegłam od lekarza i zapomniałam zapłacić :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552611 przez kejti22
Heh ty się szczerzyłaś do monitora, ja się poryczałam jak bóbr, jak zobaczyłam, że syn :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552637 przez Marta1985
Aleksiaa gratuluję :-) kejti wózek za taka cenę jest naprawdę fajny :-) my z Bartusiem i jego babcia pieczemy pączki i faWorki - bartusiowi smakują bo aktywny się bardzo zrobił:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #552644 przez aleksiaa88
Co do płci to już wiedziałam na początku grudnia, co wizytę lekarz mi potwierdzał, ze nadal syn a dziś szczerzyłam się bo pierwszy raz tak porządnie zobaczyłam fiutka, do tej pory tylko wiedziałam, że jest i musiałam wierzyć lekarzowi na słowo. 22 tydzień dzidzia ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552649 przez WisniaJ
kejti jak dla mnie to wózek wygląda OK, fajnie się składa... :o Ale koniecznie sprawdź opinie na necie!!!

Rysa wiem, co mówisz, macie farta, bo ja z nas tu zebranych jestem najstarsza stażem obecnej ciąży... ;) Mi brzucha jeszcze na sylwestra nie było widać, a jak mnie 2tyg po wywalilo, to teraz nikt ni ma wątpliwości, że to dzidziek tam siedzi :)

Aleksia gratulacje:))) Ja jakbym zobaczyła siuśka to chyba bym się popłakała :D

A ja nie robię pączków ani faworków, bo jutro wyjeżdżamy, więc zaraz zabieram się za ciasto jogurtowe, bo z pustymi rękoma nie wypada się pojawić:) I wracamy dopiero w poniedziałek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552656 przez kakaszka
Kejti wózeczek śliczny, ja tak myślę może dać komuś z rodziny kupić mi jakiś śliczny wózek :)

Rysa mam to samo po każdej wizycie :D Wychodzę nie płacąc, później gin za mną wybiega :) A ja od emocji zapominam o tak przyziemnych sprawach.

U mnie dzionek spokojny. Nażarłam się śledzi i siedzę zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552664 przez Ikunia1910
cześć dziewczynki bardzo dawno mnie nie było a tu widze że wreszcie nas czerwcówek się uzbierało:) ja już na zwolnieniu od 1 lutego więc będę miec teraz dużo czasu żeby tu zaglądać, a mam sporo do nadrobienia:)
Ja jestem w 23 tyg i mam mega wielki brzuszek ( przytyłam narazie tylko 3 kg ale za to wszystko mam w brzuchu bo prowadzę dokładne pomiary) a maleństwo ( wiadomo już że będzie Zośka, choć wydawało mi się że będę mieć synusia:) nie daje mi spać w nocy tak mocno już kopie.
Dzisiaj zrobiłam juz pączki żeby jutro mieć wiecej czasu na faworki i gości. Więc zabieramy się z Zochą do konsumpcji :)




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #552716 przez Hania84
Kejti wózek za tą cenę świetny, tylko brać :D To fajnie, że masz wsparcie w rodzinie, to najważniejsze :) a reszta sama się ułoży :) Z kolorów tego wózka to podoba mi się grafit+turkus :silly: to tak dodatkowo...bo wiem, że będziesz miała Grzesia :silly: ... ale oczywiście to moje zdanie...a ty wybierz jaki Ty chcesz :blink: i tak będzie świetny :)

Ikunia1910 witamy nową mamusię czerwcową.

Ja jutro smażę faworki :silly: mam na nie ogromna ochotę, bo już nie pamiętam kiedy je jadłam :silly:

Ja niestety śledzie źle znoszę :silly: ostatnio też się ich najadłam i małej nie smakowało i pogoniła mnie do WC :silly: :laugh:


01.06.2013 joasia10015 - synuś (Mikołaj)
01.06.2013 WiśniaJ - córka (Bianka)
01.06.2013 rysa - synuś (Filip)
04.06.2013 Ikunia1910 - córka (Zosia)
08.06.2013 Marta1985 - synuś (Bartosz)
13.06.2013 Hania84 - córka (Lenka)
14.06.2013 Agusia83 - płeć jeszcze nie znana ( gdy będzie córka to Karolinka,a na chłopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - synuś (Albert)
14.06.2013 kejti22 - synuś (Grześ)
14.06.2013 sunflower - synuś (Tomek/Antoś)
16.06.2013 Natali - synuś
22.06.2013 Małgoska - córka (Nina)
22.06.2013 renata329
26.06.2013 kakaszka - córka
29.06.2013 cordis (płeć jeszcze nie znana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552725 przez kejti22
allegro.pl/nowosc-3w1-wozek-baby-merc-s3...ap=%5B%5D#tabsAnchor

A jednak tato się na ten zdecydował, za kilka dni już będzie mój :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552731 przez natali
Kejti wozek jest sliczny.... :laugh:
witaj Ikunia milo ze do nas zajzalas i gratuluje cory
Aleksia to fajnie ze wkoncu moglas zobaczyc te klejnoty,,,, ja mimo ze gin stwierdzil synka jeszcze nie dowierzam i mam jakas blokade co do kupna niebiesciutkich rzeczy, mysle sie wybrac na usg 4d i wtedy juz bede miala pewnosc co tak naprawde we mnie rosnie, choc mysle ze w 19 tygodniu< wtedy stwierdzono plec> ciezko zeby gin sie pomylil. W kazdym badz razie nie zaszkodzi sprawdzic :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #552733 przez Hania84
No i ten też super kejti :) Bardzo mi się podoba i widać że twój tata na wnuka nie będzie szczędził i będzie bardzo go rozpieszczał :) Suuper :) oby tak dalej :) Rodzina najważniejsza :kiss:

A jeśli chodzi o brzuszki to mój też już jest super widoczny, wyskoczył do przodu i ładnie zaczyna się robić okrąglutki jak piłeczka :)... już nawet znajoma stwierdziła, że już teraz widać bardzo...a nie widziała mnie tydzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552746 przez kejti22
Tato ma mnie jedną, więc myślę, że faktycznie pokocha wnuka tak samo mocno jak mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552768 przez cordis
Witam dziewczynki po nieobecności, niestety teraz nie mam neta tak często jak poprzednio.


kejti - trzymaj się, nasze dzieciaki potrzebują silnych mamusiek!!:)

drogie Panie!!! dzisiaj byłam u lekarza- na 100% będzie mały facet !!! ( nawiedzone ciotki wiedziały już 2 msc temu , szkoda, że jak przyjdzie podać numery totka to nagle nie wiedza).

ps. jak ja mam tu dodać fotki skoro normalnie się nie da :) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552771 przez WisniaJ
kejti wózek fajny, dobrze, że pompowane koła no i fotelik - dodatkowy koszt z głowy.

Dziewczyny ja jak ubiorę się w moje przedciążewe obcisłe bluzki to widać małą piłeczkę, ale jak się wcisnę w luźniejszą tunikę lub bluzę, to zero :) A jak w kurtce idę to już w ogóle nic, kompletnie :P

Właśnie wstawiłam do piekarnika cytrynowe ciacho jogurtowe, trzymajcie za nie kciuki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552777 przez natali
Cordis musisz najpierw zmniejszyc zdjecie, ja to zawsze robie przez painta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl