BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553835 przez Hania84
A ja dziś czuję się nawet dobrze...tylko nogi mnie bolą ale to z racji tego, że dwa razy okręciłam dziś na miasto :silly: Fajne przeceny mamy ciuszków dla kobiet i zaraz to wykorzystałam i kupiłam sobie kilka tunik i legginsów :silly: 2 pary legginsów mam długich i dwie za kolana ...to na wiosnę już. No i kupiłam 3 tuniki sobie bez rękawów co prawda ale można pod to założyć krótki lub długo rękaw. Jedną będziecie widziały na zdjęciu ... bo wstawiam aktualne zdjęcie mojego brzuchola :silly: 23 tydzień :)

Chyba nie będę dziś smażyć faworków, bo nogi mi już odpadają, a muszę jeszcze obiad machnąć. Chyba tłusty czwartek zrobię w piątek :silly:

A pogoda u mnie jest ładna...słońce się przebija. Nie jest go co prawda dużo ale jest ;) tyle tylko, że ja jestem 900km od Polski :blink:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553972 przez kejti22
Dziewczyny, poddaję się.. już nie mam sił naprawdę.. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553979 przez Hania84
kejti ... na moje zostaw sprawy swoim torem. Po co masz dodatkowo się stresować. Daj temu wszystkiemu czas. Będzie dobrze, na pewno, zobaczysz.

Zrobiłam jednak te faworki... ale nogi mam tak bolące że szok :dry:
Jestem właśnie po obiedzie (ryba, brokuł, ziemniak) i czekam aż wybije 18:00 i kawka plus faworki :lol: stoją tu przede mną i mnie kuszą...ale muszę dać radę i wytrzymać do 18-ej :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553982 przez kejti22
Widzieliśmy sie i powiedział ze to definitywny koniec,że nie chce mieć nic wspólnego z dzieckiem ani ze mną

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553992 przez Hania84
No to nie ładnie się zachował. Bardzo chamsko. Przecież nie Ty jedna się przyczyniłaś do powstania tego maleństwa!!! Skończony gbur (przepraszam za słowa) . Nie może tak być, że odcina się od Ciebie i od dziecka. Dziecko jest jego i musi o nie dbać. Niestety jeśli nie chce z Wami żyć, to musi łożyć na dziecko. A Ty kejti nie zamartwiaj się (wiem, ze łatwo się mówi...a sama nie wiem jakbym w takiej sytuacji postąpiła) , ale przyjdzie i czas na Ciebie...poznasz kogoś fajnego i wartościowego...zobaczysz. Jest wiele kobiet, które układają sobie życie mając już jedno, a nawet dwójkę dzieci. Głowa do góry. Tulę i ściskam :kiss:


01.06.2013 joasia10015 - synuś (Mikołaj)
01.06.2013 WiśniaJ - córka (Bianka)
01.06.2013 rysa - synuś (Filip)
04.06.2013 Ikunia1910 - córka (Zosia)
08.06.2013 Marta1985 - synuś (Bartosz)
13.06.2013 Hania84 - córka (Lenka)
14.06.2013 Agusia83 - płeć jeszcze nie znana ( gdy będzie córka to Karolinka,a na chłopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - synuś (Albert)
14.06.2013 kejti22 - synuś (Grześ)
14.06.2013 sunflower - synuś (Tomek/Antoś)
16.06.2013 Natali - synuś
22.06.2013 Małgoska - córka (Nina)
22.06.2013 renata329
26.06.2013 kakaszka - córka
29.06.2013 cordis - synuś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554005 przez kakaszka
Kejti trzymaj się kochana. bardzo mi przykro, że tak się stało, strasznie przyjmuję blisko do serca takie historie i chyba zaraz się sama popłaczę. Jednak to kutas, odpowiednie słowo dla niego. Chciałabym cię jakoś pocieszyć, ale wiem, że to jest teraz niemożliwe. Musi minąć trochę czasu. Jak będziesz chciała się tak wyżalić, wyżalić pisz na priv.

Co do pączków to zjadłam rano jednego i dostałam taką zgagę, że makabra. A jak na złość obok mnie leży jeszcze jeden, mojego faceta i pachnie mi pod nosem. Na razie ja wygrywam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554060 przez aleksiaa88
Witam pączusie w dzień pączkowy :blink: Z rana zjadłam jednego z lidla ale nie był za dobry gdy wróciłam do domu w drzwiach unosił się zapach pączusia z biedronki nie wytrzymałam zeżarłam tak pachniał i miał lukier na sobie i był z dzikiej róży, teraz drugi na mnie czeka ale się wzbraniam leży i patrzy na mnie. Ucięłam sobie drzemkę po obiadku. Muszę się pochwalić wczoraj pierwszy raz buszowałam na lumpeksie poszłam sobie kupić coś szerszego w efekcie wyszłam z workiem wypchanym dla małego, ja załapałam się tylko na piękny rozpinany sweter na wiosnę będzie jak znalazł. Poza tym byłam w szoku, że takie ładne ciuszki dorwałam i w bardzo dobrym stanie każde ubranko oglądałam z każdej strony nawet od środka szukałam nawet najmniejszej plamki. A najlepsze, że wydałam 23zł :cheer: trafiłam na obniżkę 50%. Siedziałam prawie 2 godz grzebiąc a stopy to tak mi piekły od stania :angry: ale warto było.
Dzisiaj też byłam na zakupach mąż był taki miły, że względu na naszą małą rocznicę, kupiłam 2 pary getrów i 2 bluzki takie luźniejsze pod biustem tak mi się spodobały, że wzięłam 2 takie same kroje tyle, że w innym kolorze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554092 przez rysa
Kejti jak ojciec może wogóle wypowiedzieć takie słowa!!!Naprawde Ci współczuje :( Moim zdaniem powinnaś zrobić tak jak Hania napisała i może wszystko się ułoży.A jak nie to jesteś jeszcze młoda i piękna więc on powinien tylko żałować że tak postępuje...Jak sobie pomyśle,że facet (wcale nie taki młody)ma takie podejście do swojego dziecka to aż mną szarpie!!!Bo jeżeli chodzi o związki to wiadomo,że różnie to bywa :(

Aleksiaa ja też ostatnio trafiłam na obniżkę w lumpeksie 70%, kupiłam kilka ciuszków bo nie miałam zbyt dużo czasu i wydałam zawrotną kwotę 6zł :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554108 przez Agusia83
A ja wlasnie skonczylam segregowac zdjecia...ale mi zeszlo...ale wszystkie 3 albumy gotowe :laugh: musialam tez zamowic 2 dodatkowe dla Emi..bo jeszcze sporo zdjec mi zostalo do schowania.
W albumie slubnym dalam fajne komentarze do zdjec, co prawda D. jeszcze nie widzial, mam nadzieje, ze mu sie spodobaja, bo sa bardzo humorystyczne :silly:

Dzis rano znow witalam sie z kibelkiem...juz wiem czemu nie przybieram na wadze....bo wszystko zwracam....

Zjadlam dzis juz 3 albo 4 paczki... :lol: Moze jeszcze sie skusze...

Haniu, piekny brzuszek :lol: mam bardzo podobny do mojego.

Kejtki,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Obnizki sa super :woohoo: A lumpeksiowe ciuszki cudowne...
Dziewczyny, nawet nie wiecie jak sie nie moge doczekac wtorku...niech juz sie rozstrzygnie kogo nosze pod sercem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554121 przez Hania84
No to miałaś Agusia pełne ręce roboty :) to dlatego Cie dziś na forum nie było tak długo :P
Jestem też tego zdania, że zdjęcie w albumie to w albumie a nie na kompie :) Fajna jest taka pamiątka :)
Ja też się nie mogę doczekać twojego wtorku i wiadomości, że będzie u nas kolejna dziewczyna :P hihi. To już tylko 5 dni do tej wspaniałej informacji ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554124 przez Agusia83
Haniu, Ty mi zyczysz dziewczynki jako jedyna...prawie cala rodzina chce chlopca...
A to mnie wlasnie wkurza, jak slysze, ze D. przydalby sie syn....a co to tylko jego dziecko? Przeciez najgorsza robote i tak ja odwalam i bede odwalac...a oni takie pierdoly opowiadaja... :angry:

A ja i tak bede kochac ta kruszynke najmocniej na swiecie, niezaleznie czy bedzie chlopcem czy dziewczynkom.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554125 przez rysa
Agusia coś czuje,że będzie chłopak :) :) Musi się wyrównać z majem :laugh: Ale jak będzię dziewczynka to tez super, kolejna piękność podbijająca męskie serca :blink: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554128 przez Hania84
Bo ja mam po prostu takie przeczucie, że dziewczynka.
Masz rację...niezależnie co to będzie za płeć to i tak się kocha dzidziusia z całego serca.
Nie martw się...ważne by było zdrowe :) reszta się nie liczy :) :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554140 przez Agusia83
A ja wlasnie pochalaniam orzeszki w pikantnej skorupce...alez mnie dzis naszlo na jedzenie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #554155 przez Hania84
W końcu tłusty czwartek dziś Agusia :)
Ja zjadłam pełen talerz obiadu i chyba ze 10 faworków...ale to nie koniec na dziś z faworkami :silly:




01.06.2013 joasia10015 - synuś (Mikołaj)
01.06.2013 WiśniaJ - córka (Bianka)
01.06.2013 rysa - synuś (Filip)
04.06.2013 Ikunia1910 - córka (Zosia)
08.06.2013 Marta1985 - synuś (Bartosz)
13.06.2013 Hania84 - córka (Lenka)
14.06.2013 Agusia83 - płeć jeszcze nie znana ( gdy będzie córka to Karolinka,a na chłopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - synuś (Albert)
14.06.2013 kejti22 - synuś (Grześ)
14.06.2013 sunflower - synuś (Tomek/Antoś)
16.06.2013 Natali - synuś
22.06.2013 Małgoska - córka (Nina)
22.06.2013 renata329
26.06.2013 kakaszka - córka
29.06.2013 cordis - synuś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl