BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #551286 przez Agusia83
Jesli nie teraz to za jakis czas bedziesz musiala taka rozmowe przeprowadzic...a z tym czasem przegina....tak dlugo pracuje? uczy sie jeszcze dodatkowo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551290 przez kejti22
Pracuje w Żabce od 6 do 14, potem ma dodatkową prace nie ciągłą w OVB Allfinanz i dodatkowo uczy się do poprawy matury na poziom rozszerzony.. ależ jestem wściekła... mały mnie kopie za każdym razem.. też się denerwuje..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551305 przez Hania84
Aj dziewczyny...te nasze rozsterki...czy one się kiedyś skończą? Oby w końcu przyszło dla nas słońce. Bo nie dość, że wiatr i deszcz za oknem to jeszcze deszcz w naszych sercach.

Ja wciągnęłam się w lekturę o Stephanie Plum i zaczynam czytać 3 tom. Przynajmniej przy książce mogę na chwilę oderwać się od realiów i pośmiać razem z bohaterką i z jej perypetii.

Kejti no to faktycznie ma trochę zajęć...a może robi to wszystko właśnie dla Was? Bo jak czytam to ma dwie prace...stara się zarobić i nazbierać jak najwięcej kasy...stara się o lepsze wykształcenie...to też duży plus...tylko może poproś go że chciałabyś by poświęcił ci trochę wiecej uwagi niż 2 godziny tygodniowo. Powiedz, że potrzebujesz ciut wiecej, bo lubisz ja jest przy tobie i Cię wspiera...na pewno poczuje się wtedy doceniony i lepiej do wszystkiego podejdzie. A i pewnie też jest taki (jakby się wydawało) "mało zainteresowany" bo jak ma tyle zajęć na głowie plus stres maturą to trochę za dużo może na niego...no i nowa sytuacja... poczekaj...będzie dobrze. Ale tak jak Agusia mówi...rozmowa w związku to podstawa. Musicie ze sobą porozmawiać...nawet wtedy jak przychodzi na 2 godziny tylko. Powodzenia! :kiss:

01.06.2013 joasia10015 - synuś (Mikołaj)
01.06.2013 WiśniaJ - córka (Bianka)
01.06.2013 rysa - synuś (Filip)
08.06.2013 Marta1985 - synuś (Bartosz)
13.06.2013 Hania84 - córka (Lenka)
14.06.2013 Agusia83 - płeć jeszcze nie znana ( gdy będzie córka to Karolinka,a na chłopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - synuś (Albert)
14.06.2013 kejti22 - synuś (Grześ)
14.06.2013 sunflower - synuś (Tomek/Antoś)
16.06.2013 Natali - synuś
22.06.2013 Małgoska - córka (Nina)
22.06.2013 renata329
26.06.2013 kakaszka - córka
29.06.2013 cordis (płeć jeszcze nie znana)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551315 przez kejti22
Hania84 .. kochana, niestety, nie robi tego dla nas, a ta druga praca to max 1-2h w ciagu dnia i to nawet nie codziennie, to praca ktora polega na tym ze idzie podpisuje papier i koniec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551325 przez Marta1985
Właśnie dostaliśmy informacje od doradcy kredytowego :) Decyzja kredytowa pozytywna także myślę ze jeszcze w tym miesiącu zaczniemy remontować nasze mieszkanko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551356 przez natali
kejti przykro mi ze musisz przez takie cos przechodzic, ale moze nie bedzie tak zle moze on sie poprostu boi odpowiedzialnosci. Wiele mezczyzn tak ma ze pierwsze dziecko powoduje u nich panike, zostanie tata tez nie jest dla nich takie latwe oni przezywaja to na swoj sposob... dziewczyny dobrze ci radza porozmawiaj z nim... Widzisz moj T tez bardzo sie obawial ojcostwa tylko u nas troche inaczej to wygladalo bo mieszkalismy razem

Malgosiu przepis jest bardzo prosty:
5dkg drozdzy
250 mil mleka
szczypta soli
0,5 kg maki
lyzka masla
2 zoltka
wszystko zagniatamy, lepimy kuleczki i odstawiamy do wyrosniecia przykryte sciereczka. Po wyrosnieciu parujemy 10 min.... ja robie do nich kefir z mleka i truskawek. ale dobre sa nawet z innymi sosami nie koniecznie na slodko.

Marta gratuluje i powodzonka zycze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551358 przez Agusia83
Marta,ogromne gratulacje :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551362 przez natali
dziewczyny dostalam dzis w spadku od znajomej luzeczko mojzeszowe, jest sliczne tylko zastanawiam sie jak moj synek bedzie wygladal w rozu :dry:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551402 przez WisniaJ
Agusia co do tych skurczy, to nie określiłabym tego jako ból, tylko dyskomfort.

Dziś mamy dzień dostaw, PRZYJECHAŁ WÓZEK!!! Przemek już go przetestował na każdy sposób, złożył, rozłożył, jest IDEALNY :) Jeździ się nim super, jest piękny, teraz tylko wrzuciłam całe obicie do pralki, jak wyschnie to porobię zdjęcia i się pochwalę naszą ogromną, różową bryką :D Przyjechała też dziś wanienka ze stelażem, oczywiście różowa z Kubusiem Puchatkiem... ;)

Kejti współczuję ci, też myślę, że przed wami poważna, długa rozmowa. Bo ja sobie nie wyobrażam nie mieć teraz oparcia w Przemku.

Marta powodzenia... Bo to wam się przyda! Ja już mam dość tego remontu, wszędzie biało, ale Przemek ciągle, mówi, ze już kończy... ;)

Natali hehe a może je przemalujecie jakoś?? :) Też myślałam o takim, żeby kupić do sypiani... ale wciąż się waham :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551431 przez Marta1985
No to wisnia czekamy na foto :-) a powiem wam ze ci faceci mają dziś zły biorytm - mój mezulek stwierdził ze sos ma dziwna konsystencje i kolor - no lezki mi poleciały samoistnie zaraz zaczął przepraszać ale co tam niech sobie myśli i przemyśla wszystko my z Bartusiem mamy focha a po przeczytaniu tego co polecalyscie kejti to wzięłam sobie do serca ze maluszek jest najważniejszy:-) zrobimy sobie capuccino i poczytamy gazetke w ciszy i spokoju :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551469 przez natali
Wisnia gdyby byla taka mozliwosc to nawet bym sie nie zastanawiala. Jeszcze mam jedna opcje,,,kupic nowe. Ale takie nowe kosztuje 130 euro na 4 miesiace nie wiem czy ma sens a nie bede ukrywac ze sie nie przelewa teraz z kasa i mam ogromny dylemat. J myslalam postawic tkie w salonie zeby w ciagu dnia miec na oku w sypialni bedzie stalo normalne luzeczko. A pozatym takie luzeczka sa na kuleczkach takze w kazdej chwili mozesz przeniesc gdzie ci pasuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551470 przez kejti22
I się wyjaśniło... czas pogodzić się z wizją samotnego macierzyństwa..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551476 przez Marta1985
Kejti trzymaj się... najważniejsze ze masz przy sobie ta malutka istotke i najważniejsze żebyś dbała o siebie i malenstwo wiem ze to nie zastąpi partnera ale jeszcze masz nas :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551483 przez kejti22
Czasami zwykła rozmowa z kimś zupełnie obcym na forum, daje dużo.
A on, może się opamięta, może nie..
Ja już nie mam siły na walkę z wiatrakami..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551490 przez Hania84
kejti :kiss: ...tak mi przykro...:kiss: ... a może jeszcze się odwróci wszystko na pozytywnie? Nie trać nadziei. Wiem jak ci teraz jest ciężko...nie wiem co napisać, bo na pewno żadne słowa na razie cię nie pocieszą. Ale myśl o swojej małej istotce, którą nosisz pod sercem. Ona zawsze będzie Cię kochać i cieszyć się że dałaś jej życie. A może jak urodzisz i zobaczy maleństwo to zrozumie i wróci z bukietem kwiatów i przeprosinami? Nic nie wiadomo. A jak nie to niech żałuje co stracił, bo jesteś na prawdę bombową babką i nie jeden straciłby dla Ciebie głowę. Znam wiele kobiet które po urodzeniu dziecka związały się z innym mężczyzną (nie ojcem dziecka) i są bardzo szczęśliwi. Głowa do góry i trzymaj się. Myśl pozytywnie.

Natali a tylko 4 miesiące chcesz by dziecko spało w łóżeczku? Mojej kumpeli mały spał do 3 roku życia w łóżeczku.


01.06.2013 joasia10015 - synuś (Mikołaj)
01.06.2013 WiśniaJ - córka (Bianka)
01.06.2013 rysa - synuś (Filip)
08.06.2013 Marta1985 - synuś (Bartosz)
13.06.2013 Hania84 - córka (Lenka)
14.06.2013 Agusia83 - płeć jeszcze nie znana ( gdy będzie córka to Karolinka,a na chłopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - synuś (Albert)
14.06.2013 kejti22 - synuś (Grześ)
14.06.2013 sunflower - synuś (Tomek/Antoś)
16.06.2013 Natali - synuś
22.06.2013 Małgoska - córka (Nina)
22.06.2013 renata329
26.06.2013 kakaszka - córka
29.06.2013 cordis (płeć jeszcze nie znana)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl