BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #552845 przez Agusia83
I ja jestem, odgrzewam sobie zapiekanke, bo mi kiszki marsza graja. Za chwile zabiore sie za segregacje 300 zdjec, ktore mi przyszly dzis :laugh: Uwielbiam to robic..ciekawe czy zmieszcza sie do albumow :silly:

Kejti, wozki bardzo fajne...a ten, ktory tato kupi widzialam dosc czesto u siebie na osiedlu :lol:

Aleksia, Tobie gratuluje uwierzenia, ze bedzie synek...chodzi mi o ujrzenie tych pieknych jajeczek...kurcze, Wy juz wszystkie wiecie kogo nosicie pod sercem, tylko nie ja :silly:

Wisnia, trzymam kciuki za ciacho...
Mnie sie nie chce piec..jutro wyskocze do cukierni po megastyczna ilosc paczkow i wszystko zjem :silly: ...nie no, zartuje...ale dziwi mnie to, ze od prawie 3tyg...mam tylko 1,5kg na plusie...nic nie idzie w gore, a brzuchol robi sie coraz bardziej pokazniejszy :silly:

Witam dawno tu nieobecna mame czerwcowa :blink:

Cordis, rozmiar zdjecia nie moze przekraczac 150kb...czekamy na foty.

Widze, ze u nas to zatrzesienie chlopcow...ciekawe, do ktorej grupy ja sie bede zaliczac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552897 przez natali
Agusia a ty nie mialas jeszcze usg czy gin nie byl w stanie stwierdzic jaka plec? Az sama jestem juz ciekawa co bedziesz miala.... z tym brzuszkiem i waga to tak jak u mnie waga prawie bez zmian a brzuchol rosnie hi hi ale to dobrze dla nas bedziemy mialy mniej do zrzucenia po wszystkim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552956 przez Agusia83
Natali, ja sie troche martwie ta waga...a moze niepotrzebnie? Wiesz ja naleze do tych wiekszych kobitek :silly: zreszta przez to, ze po porodzie tarczyca mi zaczela porzadnie szwankowac przybralam 7kg... :(
tak wiec rozpoczelam ta ciaze z waga 85kg...a wzrostu mam 170cm...wiec sama widzisz, pulpet ze mnie...z Emi w tym tygodniu na banka mialam juz z 5kg na plusie...pocieszam sie tym, ze moze teraz mniej przybedzie tluszczyku, a po wszystkim sporo zrzuce..zreszta juz sobie postanowilam i mowilam mezowi, ze jak dojde do siebie, to zapisuje sie na aerobik...

A jesli chodzi o usg, to chodze na nfz i na wizycie nie mam tego badania...dopiero ide ze skierowania...
A na 2 wczesniejszych mowili mi dwaj rozni lekarze, ze najprawdopodobniej syn...ale za tydzien okaze sie na 100% mam nadzieje :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553003 przez aleksiaa88
Ja dodaje przez zmniejszacz.pl/ tam jest opcja 800*600 i wchodzą bez problemu tylko wystarczy zapisać na dysku i wstawić tutaj. Wczytuje zdjęcie i zaznaczam punk 4 i gotowe.

Nie wiem o co chodzi leży przede mną czekolada a mi się jej wcale nie chce jeść cały czas myślę o warzywach i owocach. Jutro zrobię krem z dyni na obiadek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553084 przez Ikunia1910
dziewczyny musze przyznac że staram sie nadążyć nad tym co mnie ominęło, ale jestem dopiero na 20 stronie naszego forum. Kurcze tyle mnie ominęło. Na dzisiaj już sobie daruje ale obiecuję że szybko Was dogonię żeby byc na bieżąco.

No i nie mam suwaczka może któraś mie poinstruować bo chyba sobie sama nie poradzę :P


haha jednak nie jestem takim tłumokiem:)





[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553146 przez natali
Agusia zupelnie niepotrzebnie sie martwisz jezeli byloby cos nie tak napewno bys to zauwazyla a juz na 100% lekarze. Ja w poprzedniej ciazy tez w piatym miesiacu mialam sporo wiecej kg a teraz brakuje mi 2 kg do wagi w ktorej poszlam na porodowke z Eryczkiem a spodnie ciazowe ktore wtegy nosilam sa na mnie dwa rozmiary za duze. A z nadwaga napewno sobie poradzisz ja tez kruszynka nie jestem, kiedy poznalam mojego T wazylam 53kg a teraz... :( Cale szczescie ze przed slubem koscielnym w zeszlym roku, wzielam sie za siebie i udalo sie zrzucic troche kg.... najwazniejsze to miec motywacje.... tak apropo diety polecam dukana.... pierwsza faza bardzo zacheca gdyz w bardzo krutkim czasie tracisz szybko na wadze i jak narazie u mnie nie zauwazylam efektu jojo,,, ale wiadomo dopiero po porodzie i odstawieniu od piersi....
I co do malenstwa jezeli lekarze cos miedzy nozkami zauwazyli to kto wie :laugh: trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553161 przez kejti22
Dieta dukana to jest coś, moja współlolatorka cudownie na niej schudła ;) Polecam, ale to dieta dla naprawdę twardych i cierpliwych kobiet ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553165 przez Hania84
Agusia nie rób nam tego ... musi być córa :silly: za dużo facetów już jest :silly:

Nooo Cordis witam...już myślałam, że na stałe Cię wcięło :silly: .. no to kolejny chłopak B) :silly: ... tylko jeszcze zastanów się nad imieniem i podaj :blink:

Ja mam 165 cm wzrostu i startowałam z wagą większą niż ty Agusia :P ... to chcesz się dalej spierać kto tu jest pulpecik? :silly:
Ale chyba nie po to decydowałyśmy się na ciążę, by nękać się myślami że nie mamy 90/60/90...bo wiadomo że ciąża zmienia tu i ówdzie :blink: ... nie ma szans być płaską i urodzić dziecko :laugh: ... czy 60kg czy 80 lub czy 100kg to ważne że mamy w sobie życie...nasze małe kochane dzieciątko :kiss: :kiss: :kiss:

Ja mam program ściągnięty z neta PhotoScape i przez to zmniejszam zdjęcia i wklejam je tu przez "dołącz obraz".


Idę znów poczytać i spać...wciągnęła mnie ta książka.
Dobranoc i do jutra laseczki ciężaróweczki hihi :lol: :silly:

01.06.2013 joasia10015 - synuś (Mikołaj)
01.06.2013 WiśniaJ - córka (Bianka)
01.06.2013 rysa - synuś (Filip)
04.06.2013 Ikunia1910 - córka (Zosia)
08.06.2013 Marta1985 - synuś (Bartosz)
13.06.2013 Hania84 - córka (Lenka)
14.06.2013 Agusia83 - płeć jeszcze nie znana ( gdy będzie córka to Karolinka,a na chłopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - synuś (Albert)
14.06.2013 kejti22 - synuś (Grześ)
14.06.2013 sunflower - synuś (Tomek/Antoś)
16.06.2013 Natali - synuś
22.06.2013 Małgoska - córka (Nina)
22.06.2013 renata329
26.06.2013 kakaszka - córka
29.06.2013 cordis synuś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553301 przez Marta1985
Dzień dobry Dziewczyny i Maluszki:)

My zaliczyliśmy już laboratorium za chwilkę idziemy zanieść do pracy wniosek urlopowy a potem ciąg dalszy kredytowych formalności :)

Milego, spokojnego i tłustego czwartku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553352 przez Hania84
Witam :)

Ja jedyne co na razie zaliczyłam to śniadanie ;)
Później smażenie faworków i obiad :)

Dziewczyny dziś tłusty czwartek więc zaszalejcie i zjedzcie dużo faworków i pączków :D Na pewno Wasze maluszki będą z tego bardzo zadowolone :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553358 przez Małgośka
Cześć dziewczyny!
My już zaliczyłyśmy dwa pączki i ledwo siedzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553598 przez kejti22
Ja nawet jednego nie dałam rady zjeść pączka.. wykręciło mnie od razu jak wzięłam gryza... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553755 przez rysa
Mam podobnie jak Kejti, zjadłam rano jednego pączka i mnie jakoś zamuliło. Wogóle źle się czuje :dry: ,głowa boli i jakaś taka jestem nie do życia :dry: ale to chyba przez tą pogode.U nas ciągle pada,pada i pada za chwile ś niegu będzie po kolana, jak już nie jest :(
U Was też taka paskudna pogoda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553769 przez joasia10015
rysa skąd wzięłas napis ,,FILIP,,???????? moge skąds to ściagnac??? Daj cynka;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553812 przez rysa
kliknij na ten napis i od razu pokarze Ci się stronka.Bardzo prosta w obsłudze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl