BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #551510 przez WisniaJ
Hania chodzi o kosz Mojżesza, one są małe i większe dzieci mogą się tam nie mieścić :) ja się wstrzymam z zakupem, chociaż też zastanawiam się, w co ja wsadzę małą w ciągu dnia? Dla mnie to jest zagadka i pewnie wyjdzie w praniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551514 przez natali
Haniu, nie mialam na mysli lozeczko mojzeszowe ktore jest malutkie i w 4 miesiacu dziecko ledwo sie w nim miesci. Choc nie ukrywam ze moj maly brzdac w wieku 1,5 roku zaczol spac na normalnym lozku.


Kejti naprawde mi przykro,,,, nie bylam w takiej sytuacji nigdy ale napewno nie jest ci latwo zyc z mysla ze bedziesz samotna matka, ja sobie tego nie wyobrazam gdyby moj mnie zostawil nie wiem czy bym sobie dala rade. Wiem ze zadne slowa ci teraz nie pomoga ale musisz sobie poradzic z tym wszystkim najwazniejsze zebys miala w kims oparcie np w rodzinie. to bardzo wazne zebys nie byla ztym sama. Kto wie wszystko sie moze jeszcze zdazyc najwazniejsze zebys nie podejmowala pochopnie decyzji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551518 przez natali
Wisnia zawsze moze byc to wozek lub lezaczek. Jest naprawde wiele rozwiazan. A jesli sie ma kase to naprawde przerozne rzeczy mozna pokupowac np. chustawki, bujaczki naprwde kwestia funduszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551527 przez kejti22
Dam radę, muszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551530 przez natali
Napewno, nawet nie mysl inaczej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551533 przez natali
tym bardziej ze masz teraz dla kogo zyc.... a milosc do malenstwa bedzie rosla w tobie z kazdym dniem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551536 przez Hania84
kejti trzymamy za Ciebie kciuki i jesteśmy z Tobą!!! Pamiętaj!!!

aaaa to o coś takiego chodzi...łóżeczko Mojżeszowe...mhm...teraz kumam :) No właśnie Natali ma rację za dnia to można brzdąca kłaść do wózka lub na leżaczek. Ale na początku i tak sporo będzie spało, więc chyba łóżeczko będzie najodpowiedniejsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551563 przez Agusia83
Kejti, przykro mi bardzo, wierze, ze czujesz sie teraz okropnie samotna i opuszczona..ale jak dziewczyny pisza...dobrze, ze masz rodzine, oni na pewno Ci pomoga...a ten pan?hmmm, nie znam go, ale znajac zycie ma fiu bzdziu w glowie i przede wszystkim wszystko go przeroslo, tyle, ze to nie jest tlumaczenie. Nie sama stworzylas Grzesia...on Ci w tym pomogl.
Ale wiesz, wiele rzeczy moze sie jeszcze zmienic i ta dzisiejsza rozmowa nie musi wszytskiego przekreslac...czas pokaze, zreszta wiele jest kobiet samotnie wychowujacych dzieci i naprawde swietnie sobie daja rade.
Ale o tym nie mysl narazie...po prostu skup sie na synku, on w tej chwili i Ty jestescie najwazniejsi.

Kolyska Mojrzeszowa, fajna sprawa :laugh: jak jeszcze mieszkacie w domu, to juz w ogole...ale tak czy siak, lozeczko jest chyba potrzebne...

Natalii, pokaz swojego synka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551601 przez Marta1985
Dziewczyny co myślicie o takim zestawie pielęgnacyjnym :unsure:

allegro.pl/zestaw-tommee-tippee-termomet...itd-i2974235160.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551611 przez Agusia83
Marta, ja bym nie kupila...co prawda szczoteczka, grzebyk i cazki Ci sie przydadza...ale nozyczki, to chyba nie dla niemowlaka? Bo nie widze by byly zaokraglone..poza tym, ktore dziecko wlozy Ci termometr do buzi? Badz, co badz tradycyjne lepsze...
No chyba, ze to zestaw dla Ciebie?
A...i jeszcze aspirator do nosa...uwierz, ze jak dzidzia bedzie miala katar, to taki apirator ustny, jak frida nie jest taki dobry...moze to brzmi okropnie..ale taki katarek do noska (ktory podlacza sie do odkurzacza)jest swietny.

Ale to tylko moje zdanie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551615 przez Marta1985
Uwagi i cenne rady mam są jak najbardziej potrzebne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551662 przez natali
rozpisalam sie dodalam zdjecia i wszystko wcielo,,,, was tez czesto tak wywala? Zaczne od nowa Martus mi sie zestaw podoba nozyczki tez mam dla synka i sa zaokraglone na koncach , wiele dziewczyn woli cazki dla mnie wszystko jedno kwestia przyzwyczajenia, aspirator mialam ustny niezbyt przyjemne ale nie bylo tak zle, co do termometra to polecam braun mam go i jest rewelacyjny nie tylko dla dziecka ale dla calej rodziny www.ceneo.pl/647229 fakt jest drogi ale warty polecenia. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551668 przez natali
Agus teraz zdjecia o ktore prosilas

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551671 przez Hania84
Co do cążków też nie jestem przekonana, bo sobie nimi nie potrafię obciąć paznokci a co dopiero bobasowi :D wolę nożyczki.
Ja wczoraj tak miałam, że mnie wywaliło... i przez 15 minut miałam problemy ze zalogowaniem się...po prostu nie chciało mnie zalogować. Mamusie chyba dają po klawiaturach, piszą dużo i się zacina albo przeciąża forum :D

To ja lecę dziewczynki poczytać książkę i spać :) Dobranoc :)

Natalii...ja nie widzę tych zdjęć :( ....


01.06.2013 joasia10015 - synuś (Mikołaj)
01.06.2013 WiśniaJ - córka (Bianka)
01.06.2013 rysa - synuś (Filip)
08.06.2013 Marta1985 - synuś (Bartosz)
13.06.2013 Hania84 - córka (Lenka)
14.06.2013 Agusia83 - płeć jeszcze nie znana ( gdy będzie córka to Karolinka,a na chłopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - synuś (Albert)
14.06.2013 kejti22 - synuś (Grześ)
14.06.2013 sunflower - synuś (Tomek/Antoś)
16.06.2013 Natali - synuś
22.06.2013 Małgoska - córka (Nina)
22.06.2013 renata329
26.06.2013 kakaszka - córka
29.06.2013 cordis (płeć jeszcze nie znana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551701 przez kejti22
No wlasnie, nie widac nic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl