BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 9 miesiąc temu #716307 przez malutkamilka
Srenka ja tez tak mam z krwawieniem, ale mi sie szwy nie rozpuscily... musial mi moj gin sciagnac bo wrastaly w skore i zaczynaly gnic... :(
tez krew jest jasna i czysta ale nie wiele. w kazdym badz razie nie wiem czy juz w przyszlym tygodniu nie pojde do mojego gina bo mnie krocze pobolewa jak duzo chodze lub siedze a juz bylo super. jak zaczela mi ta krew leciec to na podpasce znalazlam szew z dwoma petelkami wiec nie wiem czy u mnie ta krew to nie jest po peknieciu rany w pochwie- dlatego ten szew odpadl a w wygladzie byl jak sznureczek... boje sie ze te w srodku sie nie rozpuscily a mialam ich trzy i zeby jakies cholerstwo sie niewdalo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716332 przez Ikunia1910
Hej kobitki.

Ale trafiłam temat dnia dzisiaj... Zaczelam plamic, chyba to jeszcze nie okres bo tylko tyle co na wkladce bo jak sie podcieram to papier czysty... Ogolnie nic nie boli więc sama nie wiem.

dziewczyny współczuję wam. Moje dziecię wogole nie płacze tak bez sensu. Mruczy jak jest głodna a raczej woła;)bo wydaje z siebie jakies głoski:p a jak nie spi to gada i sie smieje a z reguły to wciaz sporo jeszcze spi.

Klara uf... Wyobrażam sobie jaka ulge mialas jak te kluczyki sie znalazły:)

Dobrej nocki życzę:*




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716392 przez Hania84
hejo

Ja dziś miałam zalatany dzień :) Mój jak wrócił z pracy to chcieliśmy uśpić małą...ale za choinkę nie chciała zasnąć...więc zapakowaliśmy się wszyscy do auta i pojechaliśmy wywołać zdjęcia Lenity :) Mam kupiony album i zdjęcia...i opisy do zdjęć już też są ale muszę rozejrzeć się za taśmą dwustronną bo album jest na wklejanie.

Moja Lenka jak nie śpi to jeśli ma dobry humor to wygłupia się ze mną i się śmieje lub ogląda ściany i poduszki...a jak mna mniej udany humor to też płacze i to czasem ostro :S ... na rękach uwielbia być noszona...ale mój krzyż po 20 minutach już mówi "NIE" !
Z uspokajaniem się to jest tak że jeśli nie chce spać to lubi u taty być i u niego na rękach od razu spokojna jest...a jak chce spać to tylko ja ją muszę uśpić bo tacie nie chce zasnąć.

Kupiłam dziś wagę łazienkową...zważyłam siebie i Lenkę :) Lenusia ma już 4,400g :) czyli od wizyty u pediatry (3 tyg. temu) przybrała 600g. A ja od wyjścia ze szpitala schudłam 8kg :) i to nie stosując żadnej diety...po prostu czasem mam mniej czasu na jedzenie :silly: Czyli 5kg spadło mi zaraz po porodzie (dziecko, wody, łożysko) i do teraz jeszcze 8kg mniej :) jestem z siebie dumna :) ...ale i tak muszę jeszcze sporo zrzucić...jestem na dobrej drodze :lol:

Lenka zmęczona jak diabli po naszym wypadzie na miasto...marudząc zasnęła o 19.30 i nadal śpi...tyle że w naszym łóżku...trzeba będzie ją przenieść...oby się nie obudziła.

Ja krwawiłam do 3 tyg. po porodzie.
Teraz biorę pigułki anty i od 3 dni mam małe plamienie. Czyli pewnie gdybym nie brała piguł to miałabym w tym czasie okres (czyli wychodzi na to że w 2 miesiące po porodzie)...zaznaczę że karmię MM.

Spokojnej nocy!
Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716457 przez malutkamilka
a ja mialam wczoraj szalony dzien. Moja Smerfetka dostawala wczoraj papu z butli i w miedzy czasie jeszcze cyca wiec sie objadala na maksa a spac nie chciala, raczej chciala ale zaraz sie budzila i ze spania przez caly dzien nici. nawet w wozku na spacerze spac nie chciala. spala po kilka minut raz chyba ciagiem pol godzinki. nawet wieczorem po kapieli nie zasnela chciala pogadac z tata przez skype :D

Tak patrzala sie prosto w monitor machala raczkami i sie usmiechala jak tata gadal- tyle mielismy z niej smiechu ze cale zmeczenie mi przeszlo :D byla tylko malo zniesmaczona jak tata z monitoru zniknal.

Po ciezkim dniu zasnela po 23, obudzila sie po 5 rano i od 6 spi, na pewno zaraz sie obudzi dlatego musze szybko zadzwonic do hurtowni budowlanej umowic na przywoz materialu bo dopiero dostarczaja na hurt. Czekamy od 25.06 na pustaki- maz wsciekly bo wzial dwa tyg wolnego by z nami posiedziec a w ciagu dnia porobic na budowie a tu materialu nei bylo- a teraz popadalo i kiepski wjazd mam na dzialke... :/ i jeszcze dzis deszcz zapowiadaja. Wrrrrrrr jak tu sie nie denerwowac!!!

Moja tez jak ma dobry humor to lezy spokojnie macha konczynkami, gada do siebie i sie rozglada ale najlepiej jak siedzi ktos kolo niej i gada do niej wtedy nawet do godz moze tak lezec, a jeszcze dluzej jak jej pampera rozepne- wtedy w siodmym niebie- najlepsza metoda jak nie moge jej uspokoic gdy nie wie sama czego chce :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716478 przez Marta1985
Witam :-)

Ja dziś wstalam o 5:30 porobilam wszystko i wyobrazcie sobie ze mam czas wolny :-) B)
Czekam tylko aż Bartuś się obudzi bo zasnal na łóżku i zostanie mi go przebrac i pościelic łóżko :-)

Wogóle wczoraj byliśmy u dr bo kupki ńie mózemy zrobić i od dziś pijemy wodę z miodem :-) wogóle nasz maly farfocel ma 5700 :-)

No i zdążyłam się już wnerwic bo na 9 miala przyjsc ekipa co nam remont robiła poprawić cos prądem i kaloryfer - bo przecieka a o 11 przyjeżdżają moje 2 kuzynki i ekipa zadzwoniła czy mogą być o 11 - mieli być na 9 ok 2 godz to akurat by się wyrobili do 11 a przecież ja gości przy robotnikach ńie będę przyjmowac - no wnerwili mnie bo też dobrze wiedzą ze mam małe dziecko to będą mi tu mieszać :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716512 przez srenka_918
Mój mały ma ostatnio coraz większe problemy z gazami... Jak bąka to płacze... Czasem jak mu się nazbiera gazów a nie może ich wybąkać to krzyczy wniebogłosy aż mu poćwiczę nóżkami, pomasuje brzuszek to po kilku minutach takiego zabiegu bąknie i się uspokaja... Ale jedno szczęście że noc przesypia ;) po kąpaniu mu długo robię ćwiczonka i masażyk i na noc wystarcza... zakupiłam espumisan ale chyba nie pomaga...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716622 przez _Klara_
Srenka moja też ma problemy z gazami, nasz Pediatra powiedział ze to normalne. Szkoda tylko ze maluszki tak cierpią :( Tez nam zapisała espumisan i Biogaje.

Marta ale z ciebie ranny ptaszek :) Bardzo ładnie Bartuś przybiera. Tak to jest z tymi "fachowcami" My też zaczynamy remont w sobotę już zaczynam się tego bać. :(

Haniu lenka tez bardzo ładnie przybiera.

Jula jak nie śpi i ma dobry humor to obserwuje obrazy, lubi patrzeć też na zegar, a najdłużej potrafi się przyglądać zwykłej czarnej rączce w foteliku samochodowym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716677 przez violcia00
Hej dziewczyny-ta kapusta na zapalenie piersi ma byc ugotowana a pozniej wystudzonego liscia przykladam???bo chyba mam to cholerstwo-mam bol glowy,dreszcze,goraczke,kosci mnie bola no i lewa piersa no i wszystko by sie zgadzalo,na dodatek jestem tak oslabiona ze nie jestem w stanie sie zajmowac malym,ale musze sie jakos wyleczyc...zawsze cos sie musi przyplatac. :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #716709 przez Hania84
violcia - surowe liście :D schłodzone i potrzaskane lekko tłuczkiem :) ale mi to nie pomogło...ja mam "grzybka" nie wiem czy o tym słyszałyście...zalewa się go mlekiem i zostawia na 24h i on naturalnie fermentuje i robi się z tego maślanka...ma żywe kultury bakterii i pomaga na wszelkie dolegliwości...jak przeziębienie, grzybica pochwy i różne bakterie pochwy...a mi nawet wyleczył stan zapalny piersi...bo już nie mam guzków. Wpiszcie w google "grzybek" na choroby i infekcje to coś powinno wyskoczyć ;)

...a więc witam :)

Lenka wczoraj zasnęła na dobre o 20.30 i obudziła się o 3 na mleko a później o 7...podrzemała jeszcze do przed 8 i wstałyśmy...ale do 11 wciąż tylko na rękach chciała być...co ją odkładałam to w ryk. Zasnęła po mleczku po 11 i spała do teraz...przed chwilą się przebudziła ale na szczęście mój właśnie tyle co przyszedł z pracy i poszedł do niej ją jeszcze ululać...może jeszcze się zdrzemnie na chwilkę.

...a ja własnie wstawiłam zapiekankę do piekarnika...ziemniaki, pieczarki, papryka, mięso mielone i żółty ser...polane sosem śmietanowym fix.

U nas od przed wczoraj pogoda do zniesienia...nawet fajna bym powiedziała...choć od jutra już znów po 33 stopnie a od przyszłego tygodnia 37 a we środę i czwartek nawet ma być 42 :huh: ciekawe kto to wytrzyma...i akurat wtedy jak moi rodzice przyjeżdżają a mój tata to sercowiec. Na szczęście od 10 sierpnia zapowiadają ochłodzenia po 21 stopni.

...już moja maruda nie chce spać :D więc idę jej zrobić mleko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #716737 przez Hania84
Zobaczcie to :ohmy: szok, szok i jeszcze raz szok :ohmy: B) :cheer:

kobieta.onet.pl/zdrowie/rekordowy-noworo...d-6-kilogramow/72yzj

...a moi kochani pojechali na spacerek...więc ja lecę zmywać gary :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #716803 przez Marta1985
Haniu chyba to pokazywali wczoraj w tv :-)

Uff Bartuś po 5 dniach zrobił kupkę :-) pomogl miód :-) także polecam :-)
W gościach też Bartuś się ładnie zachował :-)

A tu mój synus pozdrawiajacy Ciociunie :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #716836 przez srenka_918
Marta a ten miód jak działa? rozrzedza kupkę czy poprawia pracę jelit?
No i dziękuję za pozdrowienie Bartusiowi :) Śliczny jest :)

Hania naprawdę szokującą informacją się z nami podzieliłaś :) Kurczę jak można takie dziecko naturalnie urodzić?!?! No i na tym zdjęciu to chyba ta dziewczynka jest dłuższa niż 57cm... Pawełek miał 56 przy urodzeniu i do tej pory nie wydaje się taki gigant na zdjęciach :)

Jutro wybieram się znowu na zakupki :) muszę kupić kreację na chrzest, wcześniej nie mogłam się na nic zdecydować... Ale rzeczy dla małego mam przygotowane na tip-top ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716855 przez Marta1985
Miód na zaparcia... na 150 ml 2 lyzeczki miodu - ja dałam w 2 razach... I szybko pomogło :-)

Bartuś odrazu się lepiej poczuł :$

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716865 przez Marta1985
Co do chrzcin to ja w tym tygodniu muszę zamówic strój dla Bartusia, tylko muszę wybrać jaki :-)

No i sobie też muszę coś kupić - jest u nas fajny sklep - sukienki drogie ale śliczne tylko ze prze cycki ńie umiem dobrać rozmiaru :-(

Ale w piątek ide na targ i tam pomierze coś - może coś znajdę :-) ale podobają mi się żółte ;-) no i jeszcze muszę do fryzjera i kosmetyczki isc :-) no i dobrać szczegóły w knajpie :-) ale fotografa już mamy :-) znajomy z pracy jest fotografem to nam coś ładnego pstryknie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716877 przez Hania84
Hejo :)

...ale tu pustki...o ja cię sunę...ejo LASKI gdzieście Wy :unsure:

Agusia, Gochens, Wisnia, Natali, kakaszka, juz dawno nie pisałyście...co tam u Was i waszych maluchów?

Marta Bartoszek śliczny :) a te nóżki do wycałowania :)

Własnie dzwoniłam do mamy i prosiłam by mi profilaktycznie polski miód przywiozła z pasieki...bo tu w DE tylko sztuczny. Co prawda Lenita robi kupki ładnie co drugi dzień ale nie zaszkodzi mieć miodek w domku :)

Marta teraz żółty i seledyn chyba na topie co nie ?
A o tym dziecku nie widziałam w tv bo nie mam tu polskiej tv :silly:

A z fotografem też bedę miała super bo koleżanka mojej kuzynki interesuje się fotografiką...miała praktyki u fotografa i robi dzieciom i dorosłym fajne fotki...także dla Lenusi na chrzciny i zarazem na roczek też będziemy mieć ładną sesyjkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl