BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 8 miesiąc temu #714566 przez malutkamilka
Jaka śliczna mamy kruszynka :D A jaka zadowolona. Jak ja uwielbiam te faldki- moja już zaczyna też je dostawać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #714603 przez Marta1985
Nasz Księciuniu :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #714609 przez Hania84
Dziewczyny dzięki za komplementy :) Lenka przesyła cioteczkom :kiss: Malutkamilka też uwielbiam jej fałdeczki :lol:
Wszystkie nasze dzieciaczki są cudne :)

...jeny weźcie ode mnie ten upał plisssss :huh: przecież nie można wytrzymać...siedzi się i poci :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #714611 przez Marta1985
No dokładnie... A tu u nas ma być jeszcze gorzej. :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #714641 przez malutkamilka
Oj ta goraczka to przesada...
Ja mam zimne mieszkanie i otwieram balkon by wywietrzyc i aby mieszkanko sie nagrzalo by Wikusia mogla w samych bodach polezec- lecz dzis to przesada. Mialam zamkniety a i tak sie nagrzalo az tak bardzo ze mala lezy w samym pampersie a ja w spodenkach i staniku...

A dziewczyny opalacie juz sie? ja zamierzalam isc jutro na dzialke albo pojechac z rodzicami nad jezioro ale od wczoraj zaczelam plamic krwia jakby w 4 dzien miesiaczki a juz prawie bylo czysto i nie wiem czy nie za szybko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #714693 przez Hania84
Moja Lenka dziś zjadła tylko 3 posiłki po 130ml każdy i wypiła 240ml herbatki. Nie jest w ogóle głodna przez te upały.
Wkłada piąstki wciąż do buźki i się mocno ślini...ale znajoma mówiła że zaczęły produkcję ślinianki i dziecko nie nadąża z połykaniem śliny i stąd to ślinienie i piąstki. Ale przed tym kazała mi sprawdzić czy nie ma czerwonych i spuchniętych dziąseł...i nie ma...czyli to nie zęby a ślinianki.

o 20.30 wypiła mleko...i ani myśli spać...próbowałam ją uśpić to myślałam że od tego lulania mi ręka odpadnie :lol: i teraz siedzi z nami i ogląda mecz Bayern vs. Dortmund :lol:
ciekawe o której zaśnie.

...patrzyłam na pogodę długo terminowa i do 10 sierpnia mamy mieć po 30 stopni...jeny myślałam że trochę to zelżeje :huh: dziś i jutro najgorzej bo 39 stopni...a w nocy po 25.

...malutkamilka ja się nie opalam bo nie lubię. a z miesiączką nie pomogę...bo nie mam do teraz...ale słyszałam ze różnie to jest. jedne kobiety mają po miesiącu inne po pół roku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #714717 przez WisniaJ
Marta piękny książe, uwielbiam tych waszych chłopaków :kiss:

Malutka ja tam się jaram na heban już na słoneczku od dawna :D

Dziś padam na twarz ze zmęczenia i gorąca. Gabi dostała dziś troszkę prezentów od ciotek i mnóstwo komplementów jako najpiękniejsza dziewczynka na świecie ;D Teraz najedzona od 21 smacznie śpi i mam nadzieję, że prześpi się do 4, ale jest tak gorąco, że pewnie wstanie o 1 i jej się będzie chciało pić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #714748 przez Marta1985
Malutkamilka ja dostałam okres po 2 miesiącach :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #714761 przez violcia00
A moj malutki jeszcze nie spi,ale pozno wrocilismy ze spaceru-o 22.00,caly czas goraco,w nocy pewnie ciezko bedzie zasnac.mam nadzieje ze nie dlugo zasnie bo poprzedniej nocy malo spalam:(

Ja okres dostalam dzisiaj,a tak fajnie bylo bez niego i tez sie opalam od dawna juz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #714785 przez malutkamilka
To widze ze mozliwe jest szybki okres... :/
dobrze ze przynajmniej slaby

moja wczoraj wieczorem tez miala problem z zasnieciem bo prawie caly dzien spala z tych upalow, ale zasnela o 22:30 a ja poprasowalam pomalowalam paznokcie i polozylam sie spac. po 3 obudzila mnie bardzo glosna burza a mala nadal spala az do 5:50. widze ze nie zaleznie o ktorej sie polozy to przesypia 7 godz ciurkiem musze tylko nauczyc sie zasypiac z nia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #714788 przez szósteczka
Hej dziewczyny ja sie dzis melduje zdajesie ze jako pierwsza moj k. tez pozno wraca z pracy najwcześniej po 17 a w zeszłym tygodniu to nie było go 3 dni bo mial pruby poz. i wychodził z firmy po 21 wiec nocowal w warszawie u teściowej na ale wlasnie takie są teraz czasy.
Ikunia ja tak jak dziewczyny popieram dajcie sobie czas a wszystko sie ułożyło a jak chcesz sie przytulic to sama sie do niego przytul bo moze on boi się ciebie wystraszyc lub ze ty nie chcesz i trzyma sie na dystans.
No my za tydzien wyjeżdżamy na rekolekcje w góry powoli zaczynam myśleć o pakowaniu całej ferajny trzeba wnieść walizy i składowac tony ciuchow najgorzej boje sie pomyśleć gdzie my do tego wana to wszystko pomieścimy wózek, łożeczko turystyczne, walizy z ciuchami na 8 osób i jeszcze jakies pierdołki chyba musimy kupić jakis autobus :laugh:.
Jeszcze miałam napisać ze dzieciaki śliczne ubranka super dziewczynki to jednak fajnie ubierac bo mozna takie super kapleciki dostać no ale dla chłopców tez teraz tego coraz więcej ,a kuchnia super chętnie swoja bym juz odmówiła.
Jak mi sie uda to tez wstawię pare zdjęć ale nie wiem bo mój książę cos kweczy chyba boli go brzuchol a ja dzis bez k. pojechal na służbę. Milego upalnego dnia, moje bable po mszy pewnie będą sie pruskac w zraszaczu. B) :lol: dzieciakim to dobrze.
rodzinna kanapka :woohoo:
i.jeszcze smieszna minka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #714791 przez szósteczka
jak wy dodajecie par zdjec naraz i nadodatek takie male bo ka zmiejszam a i tak zajmuja kupe miejsca na stronie a dodawac musze kazde oddzielnie. sorry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #714801 przez violcia00
Malutkamilka kobiety ktore karmia piersia pozniej maja okres nawet po roku dopiero dostaja,ale jak widac na to nie ma reguly i z kazda kobieta jest inaczej,u mnie nawet 2 miesiace nie minely,na razie lekko krwawie ale z bólem brzucha juz sie nameczylam wczoraj,dzis mam nadzieje ze nie bedzie bolalo,a u Ciebie to moze jeszcze krwawienie po porodzie??

Szosteczka z tym upalem to nie przesadzaj,bo ja siedzac sie poce a w nocy to trudno jest zasnac tak duszno,przynajmniej u mnie tak jest,a Pawełek cudowny i rodzinke masz super,podziwiam ze dajesz rade :blink:

Mialam isc biegac rano ale przeloze to na wieczor,ide jeszcze troch pospac,pozatym o tej porze juz goraco no i ten okres jeszcze :angry: ...po poludniu idziemy nad jezioro-posiedzimy troche w cieniu na plazy no i troche sie ochlodze w wodzie,bo opalac sie nie da przy moim brzdacu.

Milej niedzielki mamusie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #714820 przez Gochens
Dobrutek ;)

Haniu to mówisz, że ssanie piąstek to nie sygnał że mały jest głodny ???!!! Alan często trzyma rączki w buzi, nawet po jedzeniu a ją wciąż słyszę że on głodny jak pięści ssie, więc mu daje znów cyca ciągnie chwilę i puszcza... no i znów zaczyna denerwować się przy cyckach a słyszę że połyka więc leci, może denerwuje się, że musi trochę popracować zanim przelknie? :unsure: :unsure:
Super ciuszki i super Lencia taka malutka ;)

Koleżanka ostatnio obciela pazurki mojemu szkrabowi i zauważyłam na 3 paluszkach czerwone i lekkie spuchniecie :angry: teraz smaruje mu Riwanolem w zelu ponoć ściąga opuchlizne, jak nie przejdzie to muszę do lekarza jechać :( ehh teraz już w ogóle chyba mu paznokci nie obetne bo będę się bała.

Ikunia daj się ponieść emocjom i jak masz ochotę to się przytul, możesz też dodać, że tego potrzebowalas to chłopak dostanie sygnał, żeby częściej to robić :laugh: jeśli zaczynasz coś czuc to dobrze, oby tak dalej trzymam kciuki za Was :woohoo:

Jedziemy dziś do babci M na imieniny więc miłego dzionka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #714831 przez Hania84
Witamy niedzielnie :)

Dziękujemy jeszcze raz za komplemenciki :kiss:

Gochens - to nie jest znak że maluch jest głodny :) przynajmniej zaraz po posiłku. Zresztą moja Lenka ssie piąstki często, nawet godzinę czy dwie po posiłku. Na początku myślałam ze też głodna...poleciałam zrobić mleko a ona mi wypluwa i mleko i smoczek...i dalej piąstki do buzi kładła. Rozwój ślinianek...chyba że któreś dziecko zacznie bardzo wcześnie ząbkować...ale wątpie.
Miłego wypoczynku Gochens :)
Ja paznokietki Lence obcinam jak widzę że jej się odłamał, bo teraz dzieciaczki mają jeszcze tak słabo uwidocznione i boję się obcinać wcześniej. A tak krzywdy jej nie robię. Smaruj , smaruj malutkiemu...oby się zagoiło.

szósteczka - wesoła kanapka fajna :) a minka Pawełka the best :silly:
Ja też dodaję kilka zdjęć po kolei...nie idzie dodać na raz. A zmniejszasz zdjęcia programem do obróbki zdjęć. Ja mam ściągnięty z netu PhotoScape. Jest fajny :)

...Lena wczoraj nie chciała zasnąć...co zasnęła to po kilku minutach się obudziła. I zasnęła na dobre dopiero o 24...na mleko obudziła się o 6 rano i do 8 jeszcze przedrzemała :) teraz też sobie drzemkę strzeliła od pół godziny.
W nocy u nas padało, momentami lało a nad ranem burza i ostre błyski szły...rano pootwieraliśmy wszystkie okna i chłodziliśmy mieszkanie. Słońca nie ma ale parówa nadal jest...przyjemnie było tylko od 6-8 rana.
Dziś na obiad serwuję risotto :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl