BezpiecznaCiaza112023

Konkursy i posty-wszystko co o nich myślicie :-)

12 lata 5 miesiąc temu #232433 przez Ivy
Kasiorka, problem narasta właśnie z powodu niedopełniania przez adminów obowiązku moderatorskiego. Gdyby nie to, sądzę, że dyskusja o ilości postów potrzebnych do udziału w konkursach nie byłaby w ogóle potrzebna. Administrator nie pan bóg, błędy ma prawo popełniać, a userzy mają prawo, a nawet powinni o zauważonych błędach mówić, dzięki czemu portal będzie coraz sprawniej funkcjonował.
Sądzę jednak, że odpwiedni wątek do tych dywagacji jest w tym linku.

Tymczasem przypomnę o czym jest wątek i powtórzę swoją opinię:

Limit stu postów jest dla mnie jakąś żenującą pomyłką, przede wszystkim dlatego, że faktycznie nie każdy lubi klepać posty typu "jak tam?" "okej" "no to okej". Osobiście przyznaję, że bardzo się denerwuję czytając takie wypowiedzi, sama zaś nie piszę, jeśli nie mam do powiedzenia niczego konkretnego.
(...)
Uważam, że limit postów powinien wynosić od 15 do 20 i przynajmniej miesięczny staż na forum, przy czym podczas konkursów należałoby wzmożyć czujność na spam i sprawdzać pod tym kątem wszystkie uczestniczki konkursu. Powiedzmy, że za spam dajemy ostrzeżenie, a spamowe posty są usuwane. Użytkowniczka, która nabija posty ponownie poprzez spam, dostaje bana do końca trwania konkursu, a jej zgłoszenie zostaje anulowane, przy czym zostaje powiadomiona na PW o powodach przedsięwziętych kroków. To według mnie uczciwe wobec userów o długim i krótkim stażu na forum.
(...)
myślę też, że warto byłoby rozważyć zawartość informacji w mailach powiadamiających o konkursie. Wg mnie ustanowienie limitów i ominięcie tej informacji w wiadomości jest, jakby nie patrzeć, niezbyt uczciwą formą reklamy. Zatem można umieścić pełną informację, albo zaprzestać masowego wysyłania maili. Mi osobiście byłoby bardzo przykro, gdybym dostała wiadomość, że mogę wziąć udział w konkursie, a po rejestracji na forum dowiedzieć się, że nie spełniam podstawowych wymogów (to takie machanie pieskowi szyneczką przed nosem, a potem zjadanie jej samemu, po prostu unfair) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #234188 przez iwonek27
Ivy napisał:


Wracając do ograniczeń w konkursach, myślę też, że warto byłoby rozważyć zawartość informacji w mailach powiadamiających o konkursie. Wg mnie ustanowienie limitów i ominięcie tej informacji w wiadomości jest, jakby nie patrzeć, niezbyt uczciwą formą reklamy. Zatem można umieścić pełną informację, albo zaprzestać masowego wysyłania maili. Mi osobiście byłoby bardzo przykro, gdybym dostała wiadomość, że mogę wziąć udział w konkursie, a po rejestracji na forum dowiedzieć się, że nie spełniam podstawowych wymogów (to takie machanie pieskowi szyneczką przed nosem, a potem zjadanie jej samemu, po prostu unfair) .

Ivy, dokładnie, ja dostałam informację na maila, w jednym konkursie wzięłam udział, chyba Dino, nasłuchałam się o jednopostowcach:( zrobiło mi się głupio i usunęłam zdjęcie, w międzyczasie napisałam parę postów, a niedawno dostałam znowu zaproszenie do konkursu Origosors i poczytałam kłótnię i nie wzięłam udziału, pewnie tu nie zagrzeję, bo źle zaczęłam, i niesmak pozostał :blink:

ale rozumiem też starszą stażem i ilościa postów społeczność forum;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #234379 przez kokoszanel
{:blink:Ivy, dokładnie, ja dostałam informację na maila, w jednym konkursie wzięłam udział, chyba Dino, nasłuchałam się o jednopostowcach:( zrobiło mi się głupio i usunęłam zdjęcie, w międzyczasie napisałam parę postów, a niedawno dostałam znowu zaproszenie do konkursu Origosors i poczytałam kłótnię i nie wzięłam udziału, pewnie tu nie zagrzeję, bo źle zaczęłam, i niesmak pozostał :blink:}
Ja tak samo :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #234384 przez natmur11
dlatego uwazam ze powinien zostac w koncu ustalony jakis prawdziwy konkursowy regulamin. ja "starsza" nie mam nic przeciwko nowym osobom na forum ale jesli ktos bierze udzial w konkursie nie czytajac regulaminu w 1 poscie a potem wprowadza zamet miedzy uzytkownikami i spamuje to troche nie taktowne. dlatego uwazam ze jesli zawezil by troche regulamin konkursowy mozna bylo by sie tego wystrzec. Osoba ktora przebywa juz jakis czas na forum nie bedzie miala problemu z czytaniem postu i nie bedzie sie bawic w zasmiecanie forum zeby zrobic na zlosc:/

no a zaproszenia do konkursow wiadomo to jakas forma reklamy. Ale rejestrujac sie na jakiejs stronie zaznaczamy ze akceptujemy regulamin i przed wzieciem konkursu tez czyta sie regulamin a nie tylko pierwsza linijke o tamecie konkursu. zwlaszcza ze jesli chodzi o konkursy naszych dzieci. Co jesli na dole malym drukien napisane byloby "organizator ma prawo rozpowszechniac nasze dane i zdjecia w sposob dla siebie wlasciwy?" ciekawe ktora mama by sie na to zgodzila a ile mam by mialo pretensje ze regulamin konkursu jest zle napisany i ze takie informacje powinny byc zamieszczone wielkimi literami na poczatku po tym jak zobaczylyby zdjecie swojej pociechy na jakiejs nieciekawej stronie w internecie:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #248736 przez bombel779
Tak sobie patrzę że ostatnie 3 osoby które dodały zdjęcia ( ania1175 , anatheaa , agusiape ) łamią pkt 1szy regulaminu który mówi że udział mogą wziąć osoby zarejestrowane na forum najpóźniej do 02 listopada (wymienione użytkowniczki zrobiły to 27.11.) i zastanawiam się czy uczestniczki w ogóle czytają regulamin czy ograniczają się tylko do HASŁA tudzież ZADANIA konkursowego i na tym poprzestają :unsure: :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #248740 przez Marysia27
bombel779 napisał:

zastanawiam się czy uczestniczki w ogóle czytają regulamin czy ograniczają się tylko do HASŁA tudzież ZADANIA konkursowego i na tym poprzestają :unsure: :P

czy to pytanie retoryczne :silly: ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #248744 przez bombel779
Marysia27 napisał:

czy to pytanie retoryczne :silly: ?

:lol: :silly: :lol:








Nie mogłam się powstrzymać żeby o tym nie wspomnieć..


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #248817 przez Emme
z moich refleksji:
teraźniejszy konkurs jest idealnym odzwierciedleniem tego o co się (wg niektórych) "burzyłyśmy".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #249159 przez Marysia27
Emme napisał:

z moich refleksji:
teraźniejszy konkurs jest idealnym odzwierciedleniem tego o co się (wg niektórych) "burzyłyśmy".

Się czepiasz :P :silly: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #249481 przez bombel779
Następna pani która nie czyta bądź nie rozumie regulaminu - Kinga :S :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #249493 przez sylka
Bombel jak przejrzeć cały wątek konkursowy to co 2 nie czytała regulaminu. :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #249499 przez natmur11
i znow tylko zbedna praca "czyszczycieli" watku. czasem sobie mysle ze przed dodaniem postu powinny wyskakiwac komunikaty zmuszajace do czytania zeby przejsc dalej:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #249500 przez bombel779
natmur11 napisał:

i znow tylko zbedna praca "czyszczycieli" watku. czasem sobie mysle ze przed dodaniem postu powinny wyskakiwac komunikaty zmuszajace do czytania zeby przejsc dalej:D

Hahahah :D To byłoby niezłe! :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #249517 przez Marysia27
bombel779 napisał:

natmur11 napisał:

i znow tylko zbedna praca "czyszczycieli" watku. czasem sobie mysle ze przed dodaniem postu powinny wyskakiwac komunikaty zmuszajace do czytania zeby przejsc dalej:D

Hahahah :D To byłoby niezłe! :)

wręcz konieczne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #250142 przez bombel779
I następna karoola04 :S




....robię się na prawdę dobra w tym wyłapywaniu nieczytających tudzież nierozumiejących regulaminu "konkursowiczek" :silly: :lol: czyż nie?? :silly: :lol: :lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl