BezpiecznaCiaza112023

Konkursy i posty-wszystko co o nich myślicie :-)

12 lata 5 miesiąc temu #229292 przez kokoszanel
aka napisał:

I w całym wątku wypowiedziały się prawie wyłącznie "stare" forumowiczki...
Nowa osoba jest mile przyjęta, dopóki nie weźmie udziału w konkursie, a gorzej jak jeszcze zdobędzie nagrodę...
Z drugiej strony, staram się zrozumieć punkt widzenia osób, które są długo na forum, tylko takim postępowaniem robi się z tego forum zamknięte, towarzystwo wzajemnej adoracji.
A może nowa osoba jest nieśmiała, ma naturę introwertyczną i nie chce wszystkiego pisać publicznie, może chce stopniowo się przekonać, mieć pewność anonimowości i zaufania...

Myślę, że to Organizatorzy konkursu powinni tworzyć regulamin. I często zapominacie, że oni też mają dostęp do forum, a takimi "rozmowami" zraża się ewentualnych sponsorów.



I tu się zgadzam z tobą :-))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #229300 przez kokoszanel
bombel779 napisał:

I w całym wątku wypowiedziały się prawie wyłącznie "stare" forumowiczki... No i właśnie to jest dowód na to że nowe-potencjalne forumowiczki wcale nimi nie są,bo niczym innym poza tym wątkiem konkursowym się NIE INTERESUJĄ.
Gdyby się interesowały na pewno by tu zajrzały i się wypowiedziały! ;)

I właśnie widać jak przyjmujecie miło i życzliwie nowe forumowiczki :-)) dzięki wam w żadnym konkursie już udziału nie wezmężeby w razie wygranej nie zabierać wam "nagrody", a być tu przeglądać i czytać nikt mi nie zabroni :-)) Powodzenia drogie mamy :-))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229308 przez Emme
widzę, że niektórzy w dalszym ciągu nie rozumieją istoty problemu. poza tym kolejny raz nas obraziłaś, no ale to my jesteśmy te złe... :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229315 przez Asiersa
kokoszanel napisał:

dzięki wam w żadnym konkursie już udziału nie wezmężeby w razie wygranej nie zabierać wam "nagrody"


ale że jak? Mam się teraz czuć winna? Bo nie rozumie??




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229316 przez kokoszanel
Marysia27 napisał:

I znów muszę być niemiła :evil:

adin)kokoszanel aż w oczy kłuje, ale słowo FORUM, podobnie jak LICEUM odmienia się, i posiada liczbę mnogą. Tak rzecze ja i moja polonistka.



Uprzejmość i miłe traktowanie mam z powodu głupiej literówki :-)) I żeby nie było że nabijam posty , bo do niczego mi one już nie będą potrzebne. A najlepiej to jak by na takich forach nie było konkursów. Było by w tedy naprawdę miło. Wszędzie jest rywalizacja. Jeśli są sponsorzy to oni powinni dawać ogólne zaproszenie na forum a konkursy organizować na swoich stronach. I było by ok. Bo każdy by brał udział. A dla nich wszystkie byłybyśmy na jednym poziomie a nie tak jak tu "stare" - cacy , "nowe" - be :-))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229320 przez kokoszanel
Emme napisał:

widzę, że niektórzy w dalszym ciągu nie rozumieją istoty problemu. poza tym kolejny raz nas obraziłaś, no ale to my jesteśmy te złe... :S


Bardzo dobrze rozumiem. Natomiast nie rozumiem czym was obrażam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229325 przez Emme
chociażby tym, że nazywasz nas chytrymi, że nie dopuszczamy innych do swojej małej społeczności, że niby uważamy, że "nowe osoby" są "be", że jesteśmy niemiłe i nieżyczliwe- więcej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #229331 przez kokoszanel
Asiersa napisał:


ale że jak? Mam się teraz czuć winna? Bo nie rozumie??[/quote]

Nie naprawdę Asiersa nie musisz się czuć winna. Nie będę brała udziału , żeby znowu nie było jakiegoś ale. Brałam udział drugi raz i ostatni bo za pierwszym razem też było jakieś "ale" i teraz znowu. Po prostu będę tu zaglądać ale nie będę się odzywać bo co się odezwę to kogoś obrażam, jestem niemiła arogancka i jak któraś napisała że według niej reaguje agresją. Tak więc wolę się nie odzywać. O tym że niektóre mnie obraziły swoimi ironiami między wierszami swoich wypowiedzi to już nie powiem. No ale cóż.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229338 przez kokoszanel
Emme napisał:

chociażby tym, że nazywasz nas chytrymi, że nie dopuszczamy innych do swojej małej społeczności, że niby uważamy, że "nowe osoby" są "be", że jesteśmy niemiłe i nieżyczliwe- więcej?



Czy napisałam coś o chytrości teraz? Bo nie widzę w swojej wypowiedzi nic takiego???? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229340 przez Asiersa
Dzięki ;)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #229345 przez Emme
kokoszanel napisał:

Czy napisałam coś o chytrości teraz? Bo nie widzę w swojej wypowiedzi nic takiego???? :)

kokoszanel napisał:

Wasze wypowiedzi świadczą o chytrości.

kokoszanel napisał:

Nie bądźcie chytre bo chytry dwa razy traci a inne mamy też chcą wygrać :-))


:huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229366 przez kokoszanel
Emme napisał:

kokoszanel napisał:

Czy napisałam coś o chytrości teraz? Bo nie widzę w swojej wypowiedzi nic takiego???? :)

kokoszanel napisał:

Wasze wypowiedzi świadczą o chytrości.

kokoszanel napisał:

Nie bądźcie chytre bo chytry dwa razy traci a inne mamy też chcą wygrać :-))


:huh:




Sory ale teraz to ty mnie obrażasz bo dziś nic takiego nie napisałam . Zacytowałaś stare wypowiedzi i znowu wprowadzasz zamęt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229370 przez Emme
kokoszanel napisał:

Emme napisał:

kokoszanel napisał:

Czy napisałam coś o chytrości teraz? Bo nie widzę w swojej wypowiedzi nic takiego???? :)

kokoszanel napisał:

Wasze wypowiedzi świadczą o chytrości.

kokoszanel napisał:

Nie bądźcie chytre bo chytry dwa razy traci a inne mamy też chcą wygrać :-))


:huh:




Sory ale teraz to ty mnie obrażasz bo dziś nic takiego nie napisałam . Zacytowałaś stare wypowiedzi i znowu wprowadzasz zamęt.


wiesz co, nie mam ochoty wchodzić z Tobą w jakieś potyczki słowne, bo nie jestem jakimś dzieciakiem, napisałaś to nawet w tym wątku, i nie obchodzi mnie czy napisałaś to dzisiaj, wczoraj czy rok temu- fakt jest faktem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229372 przez kokoszanel
Chyba usilnie chcesz mnie stąd usunąć. Teraz to mi się przykro robi, z powodu takiego traktowania:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229376 przez kokoszanel
Ja też nie mam zamiaru z tobą dyskutować bo to nie o to tu chodzi ale w tej chwili to ty na mnie naskoczyłaś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl