BezpiecznaCiaza112023

Konkursy i posty-wszystko co o nich myślicie :-)

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #228734 przez olka
kokoszanel napisał:

Z góry wiadomo że zawsze wygrywają prawie te same osoby i niech mi nikt nie wpiera że tak nie jest , bo proszę sobie przeglądnąć historię konkursów.


o kurczę :ohmy: :unsure: to jak to jest w końcu
kokoszanel? "zawsze", czy może "prawie", bo nie bardzo rozumiem ten potok słowny? :unsure: :unsure:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228738 przez Marysia27
kokoszanel napisał:

Dave napisał:

kokoszanel - jak powiedziałam wcześniej - nie zniżę się do Twojego poziomu i nie odpiszę Ci, bo to i tak nie ma (w Twoim przypadku) sensu.

Ja nawet nie wspomniałam o konkursie czy nagrodach. Nie o tym cały czas Ci piszemy, ale do Ciebie i tak nie dociera.

Odpuść już.

to wy dajcie wreszcie spokój i zacznijcie pisac na temat. Miałyscie uśtalic nowy regulamin konkursow.


Amen, w końcu dotarłyśmy do sedna :cheer: !!!! i tego się trzymajmy WSZYSTKIE!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #228762 przez opoka10
Witam

to i ja sie wypowiem, choc wlasciwie nie biore udzialu w konkursach bo nie mam regulaminowych 10 postow a nie mam ochoty szcztucznie ich nabijac , tak jak niektorzy...

w kazdym razie
natmur11 napisał:

ktos powiedzial ze jest zarejestrowany na forum, czyta posty ale sie nie udziela wiec tak naprawde to co to za forumowicz? zywi sie zyciem cudzych, korzysta z rad a ma nas tak naprawde w nosie. my tez potrzebujemy rady, pogadac czy sie posmiac. jakby kazdy tylko czytal to forum by nie istnialo.


ale przeciez nie kazdy czyta tylko forum tak jak ja czy alicjaa - > dobrze Dziewczynki (piszace bez ustanku, albo i z ustankiem ;) jestescie bo mamy co czytac ;) a wcale to nie znaczy, ze mamy Was w nosie ;)


) Awanturę o posty nie zaczęły mamy które maja mało wręcz przeciwnie te co mają dużo !!!!


co by nie mowic / pisac - > to niestety swieta prawda ;)


Asiersa napisał:


Poza tym, regulamin jasno określa zasady konkursu. Jeśli dana osoba nie spełnia wymagań to po co w ogóle się fatyguje?


otoz to ! regulamin jest jasno okreslony - 10 postow - a chyba kazda z nas jest na tyle inteligentna , tzn powinna byc , zeby zrozumiec ze to ma byc 10 wartosciowych postow ;)


Emme napisał:

kokoszanel napisał:

No dziewczyny kochane a wy nie zasmiecalyscie beznadziejnymi postami konkursu odpisując na moje? :-) :blink:

tu panuje samodyscyplina- jak ktoś zauważy złamanie zasad- reaguje-> prosta zasada.

samodyscyplina ? :laugh: naprawde warto bylo wchodzic w takie pisemne utarczki slowne? ale po co? przeciez sama kokoszanel dlugo by z soba nie podyskutowala, a takto bylyscie dla niej niczym woda na mlyn :P

Manga napisał:

A to nie jest tak, że wygrywają najlepsi?

Może po prostu pewne osoby mają talent (literacki, fotograficzny, może są bardzo kreatywne, pomysłowe itp) i dlatego ich prace konkursowe wygrywają wielokrotnie? I super! Bo o to chyba w konkursach chodzi.


czy w tej calej "awanturze" i pyskowkach same sie nie zapetlacie - > przeciez w konkurasach chodzi wlasnie o to by wygrywaly najlepsze a nie te ktore maja najwiecej postow/ najdluzszy staz/ itp ;)


p.s. 1


Temat rzeka sluzy widze wszystkim forumowiczkom ;) i tym mnozacych posty naturalnie i sztucznie ;) Zycze milej zabawy ! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


Marysia27 napisał:

kokoszanel napisał:
Miałyscie uśtalic nowy regulamin konkursow.


Amen, w końcu dotarłyśmy do sedna :cheer: !!!! i tego się trzymajmy WSZYSTKIE![/quote]


p.s. 2

przybyl mi post , jupi ;) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228775 przez justysiak83
Olka love U :)
a se nabije posta a co :) A tak serio to poprzedniczka ma troche racji ze sie wzajemnie nakrecacie. Zmieńmy temat bo szkoda zycia. Love and Peace !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228782 przez Marysia27
Ha ha, szkoda atramentu w klawiaturze :lol: ale co tam, post nabity :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228789 przez sylwira1721
ja też chcem, ja też chcem !!!ram tam tam - post nabity :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228829 przez kokoszanel
.... :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228831 przez Marysia27
sylwira1721 napisał:

ja też chcem, ja też chcem !!!ram tam tam - post nabity :lol:

a paszla gadzina :P masz więcej postów, to niesprawiedliwa konkurencja :silly: to Ja mam pierwszeństwo :P o właśnie, kolejny post na zaś :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228839 przez kokoszanel
Drogie mamy a cóż to za język ??? Przytaczał kocioł garnkowi :-) i co ustaliłyście nowe zasady konkursów bo chętnie przeczytam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228842 przez Mirella
to ja też!!! muszę dbać o swój licznik bo wypadnę z czołówki, w którą zresztą wlazłam nie wiem kiedy ;)

tak poza wszystkim to temat jest jak wyżej, czyli wylewamy swoje żale, a za jakiś czas moderatorki wywalą temat w kosmos i słusznie, bo takie coś na forum stać nie powinno :P

a zeby tak trochę w temacie, to weteranki zaczęły się czepiać przestrzegania regulaminu i stylu nabijania postów, i święta racja, to forum zawsze miało wysoki poziom i nie damy go obniżyć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228843 przez natmur11
no wiec z mojej strony małe wyjaśnienie. Zbulwersowałam się lekko jak przeczytałam co tu się wyprawia. Tak pierwszy post byl moj i co z tego ze mam 1000+ postów? i wiecie co nie wygrałam żadnego konkursu (no poza jednym w którym wygrałam jako 1 która wysłałam odpowiedz - ale to raczej nie konkurs zdolnosciowy a przypadkowy :lol: ) i nie mam do nikogo żalu ani pretensji. A ilość postów świadczy o stażu na forum, udzielaniu się a jednocześnie o znajomości regulaminu i umiejętności dostosowania się do osób, problemów czy jakiś zasad których większość młodych mam nie zna i nawet nie stara się poznać. Każdy kto tu piszę tworzy to forum.
Dla mnie to forum to nie zwykłe pogaduchy kur domowych które mają za dużo wolnego czasu ale coś więcej. Można się tu wyżalić, pośmiać czy powspominać albo podyskutować w przyjacielskiej atmosferze. Osoby które się udzielają są jak dobrzy przyjaciele którzy mają czas i chęci. I dlatego wkurza mnie że ktoś nowy próbuje to obrócić przeciwko. Każdy kto chce zostanie tu miło przyjęty a jeśli ktoś tego nie chce to niech nie burzy ładu tu ustalonego :dry:


kokoszanel napisał:

Ja nie kpie z innych i o to samo proszę z waszej strony !!! Ja nie wprowadzilam zlej atmosfery tylko panie. A Marysia27 napisała o co wam tak naprawde chodzi. Dobrze bylo do momemutu kiedy wygrywaly stare forumowiczki. Wszystko sie zmienilo kiedy zaczely wygrywać nowe. I pretensje ze w konkursach biorą udział nowe mamy. Zmiana regulaminu itp... Ja juz bralam udział w jednym konkursie i juz w tedy bylo jakies "ale" w moją strone. To jest moj drugi konkurs i ostatni.


Kobieto proszę najżyczliwiej jak potrafię pokaz mi wykaz wygranych w konkursach to wtedy ocenimy jak było naprawdę bo z tego co pamiętam sporo nagród zgarnęli łowcy nagród. A dodając fotkę do konkursu nie trzeba pisać "i tak nie wygram". A jeśli jest jakieś "ale w twoją stronę" to napewno nie dlatego że bierzesz udział w konkursie tylko dlatego że nie chcesz się dostosować do nas wszystkich. Nie szanujesz pracy osób które tu wkładają wysiłki. Wykłucas się na forach, obrażasz innych, a w wątku konkursowym dodajesz post ze zdjęciem i marudzisz że nie wygrasz bo wygrają starzy forumowicze. Po co to?? dla mnie to kpina i szyderstwo z konkursu, forum, nas-forumowiczek i osób które nad konkursami pracują!


Emme napisał:

kokoszanel napisał:

Z góry wiadomo że zawsze wygrywają prawie te same osoby i niech mi nikt nie wpiera że tak nie jest , bo proszę sobie przeglądnąć historię konkursów.

w takim razie proszę przejrzeć WSZYSTKIE konkursy, a najlepiej zrobić dla nas zestawienie B) każdy widzi co chce, taka jest prawda.
A skoro gratulacje to nabijanie postów- gratuluję interpretacji.
co do nazwania "nas" chytrymi- to już pozostawiam Pani kulturze osobistej. poza tym chytrymi są osoby, które logują się dla konkursu, czyż nie? (pytanie retoryczne :S )


:lol: :lol: EMME UWIELBIAM CIE :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228848 przez kokoszanel
Wiecie co naprawde super to forum bylo. Wiele rzeczy się dowiedzialam, wiele wykorzystalam i wcielilam w życie przy wychowywaniu mojej córci. No niestety sie popsulo. Wiele tu teraz kpin i docinek ze strony paru mam. Ja nikogo nie chcialam obrazić. Wyrazilam tylko swoje zdanie które sprowadzilo do slownych przepychanek i kpin. PRZEPRASZAM !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228850 przez Emme
kokoszanel napisał:

Wiecie co naprawde super to forum bylo. Wiele rzeczy się dowiedzialam, wiele wykorzystalam i wcielilam w życie przy wychowywaniu mojej córci. No niestety sie popsulo. Wiele tu teraz kpin i docinek ze strony paru mam. Ja nikogo nie chcialam obrazić. Wyrazilam tylko swoje zdanie które sprowadzilo do slownych przepychanek i kpin. PRZEPRASZAM !!!

nie wiedzieć czemu, nasuwa mi się tylko jedna refleksja ... :dry:

natmur :D
ju tu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228852 przez alicjaa
justysiak83 napisał:

Olka love U :)
a se nabije posta a co :) A tak serio to poprzedniczka ma troche racji ze sie wzajemnie nakrecacie. Zmieńmy temat bo szkoda zycia. Love and Peace !!!!

swiete slowa :laugh: :laugh: :laugh:


kokoszanel napisał:

Drogie mamy a cóż to za język ??? Przytaczał kocioł garnkowi :-) i co ustaliłyście nowe zasady konkursów bo chętnie przeczytam.



to jakie te zasady beda ? ! ;)

podzial na lepszych ( z dluzszym stazem i wieksza liczba postow) i gorszych (nowe forumki , ewentualnie te co sie mniej udzielaja? )

opoka10 napisał:

przeciez w konkurasach chodzi wlasnie o to by wygrywaly najlepsze a nie te ktore maja najwiecej postow/ najdluzszy staz/ itp


czyz nie? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228855 przez natmur11
kokoszanel można wyrazić swoje zdanie a nawet trzeba ale przy tym nie można być nie miłym dla innych:/ o to cały problem.

Emme :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl