BezpiecznaCiaza112023

Konkursy i posty-wszystko co o nich myślicie :-)

12 lata 5 miesiąc temu #228260 przez Mirella
eehhh, co konkurs to afera.... był już wątek "tworzymy zasadu konkursu", był też "konkursy i łowcy nagród", mamy następny w tej samej tematyce... może by tak wreszcie zadziałać radykalnie? Czyli usunąć wszystkie zdjęcia dodane niezgodnie z regulaminem, dać bana osobom które nabijały posty w żałosny sposób?

Weteranki forum jak zwykle nie wzięły udzialu w konkursie i nie dziwię się (no ok, ok, kilka wyjątków było :) ), wcale nie jest prawdą że wygrywają te osoby co się najwięcej udzielają i stale te same, ale o tym też był temat i nie będę się powtarzała. Może nawet sama jakąś fotkę dorzucę ;)

W ramach spełniania warunków zrobił się straszny śmietnik na forum, na szczęście tylko 10 postów było potrzeba, a jakby każdy tak po setce nabił? Nie takie to trudne, jeszcze kilka osób pamięta pierwszy konkurs ;) To już wolę wyraźne zaznaczenie, że konkurs jest dla wszystkich, nowych i starych użytkowniczek i żadnych dodatkowych warunków nie trzeba spełnić, albo konkurs jest dla zaawansowanych użytkowniczek, czyli co najmniej 100 postów ale i odpowiedni staż na forum, miesiąc na przykład.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228283 przez Marysia27
A ja myślę, że 100 postów na start w konkursie, będzie niezłą zaporą, bo jak ktoś będzie chciał z nami zostać to zostanie, i naklepie tych postów w sensownych dyskusjach,i nie w 2 dni na przykład" jestem mamą od x czasu, mam taki i siaki wózek i jest ok :) rzeczywiście- full informacja:/ albo, ja nie mam czasu na psa, bo dużo wyjeżdżamy- wiele to nie wnosi do dyskusji... i każdy post po 5 wyrazów, no po prostu bajeczne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228330 przez Emme
Data rejestracji to tez jest jakiś pomysł (byle był dłuższy od terminu konkursu choćby o dzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228454 przez Marysia27
Nawet bardzo dobry, bo na odstrzał pójdą świeżynki które wpadają tu przypadkiem i tylko po nagrody gdy konkurs już trwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228460 przez alicjaa
czesc Dziewczyny, przeczytalam wlasnie co napisalyscie i choc jestem na forum dosc "swieza" bo zarejestrowalam sie tutaj niecaly miesiac temu chcialam tez cos napisac w temacie.

Zgadzam sie ze nabijanie postow przez wpisywanie glupot typu 1, 2, 3 w odzielnych postach oraz nieprzestrzeganie regulaminu jest denerwujace

Niefajne jest rowniez to ze niektorym osobom bioracym udzial w konkursie nawet nie chce sie go dokladnie przeczytac.

Pewnie prawda jest rowniez, ze niektore z tych osob zagladaja tu dla samego konkursu...

Jednak mysle, ze prawda rowniez jest to - ze nie kazdy nalezy do takich osob, ktore lubia "opowiadac" swoje zycie na forum oraz ze nie kazdy ma czas, zeby codzien przesiadywac i pisac po 50 postow .


Ja przyznam, ze zagladam tu czasem codziennie, czasem co 2 dni ale i zdazylo sie ze czasem nawet 3 dni nie bylo mnie tutaj.


Zagladam i czesto podczytuje interesujace mnie tematy - pewnie teraz posypie sie grad komentarzy, ze to forum nie jest dla takich pasozytow jak ja . Jednak ja uwazam, ze jesli czegos szukam to mam prawo sobie tu zajrzec i juz.

Zreszta moze to jest kwestia mojego niezbyt dobrego zorganizowania, moze kwestia tego ze jeszcze nie przywyklam do konca do roli Mamy i nie zawsze znajduje czas czy checi do tego zeby tu byc.

Prawde mowiac "podziwiam" te z Was - ktore tu tyle wypisuja. Ja po prostu nie mam tyle czasu zeby spedzac go przy komputerze - choc tak jak Wy jestem Mama.


Po prostu oprocz dziecka mam tez inne obowiazki tak jak i pewnie wiekszosc z Was. Obowiazki. A czasem po prostu wole czas spedzic na spacerze czy z rodzina niz siedziec przy komputerze.


Dlatego uwazam, ze pewnie powinien byc jakis limit minimalnych postow - by moc wziac udzial w konkursie ale prosze nie robcie by byl to limit 100 czy wiecej postow :(

Choc pewnie z czasem "uzbieram" te 100 ale .... kiedy to bedzie tego nie wiem ;)

A tez z checia chcialabym brac udzial w konkursach. A pewnie i czesc z tych osob ktore nie maja po 3000 postow a np po 25 prowadza taki styl zycia jak ja. Maja dziecko, ale maja tez np chorych rodzicow czy sami sa chorzy i swoj czas czesciowo musza poswiecac innym sprawom niz forum.

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228469 przez Marysia27


Po prostu oprocz dziecka mam tez inne obowiazki tak jak i pewnie wiekszosc z Was. Obowiazki. A czasem po prostu wole czas spedzic na spacerze czy z rodzina niz siedziec przy komputerze
.


Oczywiście że tak, i w moim przypadku ponad 1300 postowca, rozciągnęłam swoją dobę do 20 h na chodzie, żeby się ze wszystkim wyrobić, a trochę odebrałam to tak, jakbym nic innego nie robiła, tylko tłukła się po necie. Błąd.


Zagladam i czesto podczytuje interesujace mnie tematy - pewnie teraz posypie sie grad komentarzy, ze to forum nie jest dla takich pasozytow jak ja

nie kojarzę, aby któraś z moich forumowych koleżanek używała podobnego słownictwa. :dry: Nie obrzucamy się tu obelgami :S

I słowem podsumowania, nikt nikomu nie broni ani tym bardziej nie nakazuje udzielać się tu raz dziennie, czy raz na miesiąc, ale litości, niech to będzie jakakolwiek aktywność, wnosząca coś pozytywnego do naszej społeczności, a nie nabijanie postów, gdzie wchodzę na widok ogólny dyskusji, i widzę jedną osobę podpisaną pod 10 wymaganymi postami!
Z resztą to tyle w temacie, bo zaraz znowu będzie że Mańka najgorsza :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228482 przez alicjaa
Marysia27 napisał:

Z resztą to tyle w temacie, bo zaraz znowu będzie że Mańka najgorsza :P

;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228484 przez natmur11
ktos powiedzial ze jest zarejestrowany na forum, czyta posty ale sie nie udziela wiec tak naprawde to co to za forumowicz? zywi sie zyciem cudzych, korzysta z rad a ma nas tak naprawde w nosie. my tez potrzebujemy rady, pogadac czy sie posmiac. jakby kazdy tylko czytal to forum by nie istnialo.

alicja mowisz ze nie masz czasu na forum ale nam tez nieraz go brakuje, ale jak masz ochote zaloz jakis swoj watek do ktorego bedzie cie ciagnelo i z mila checia tam zajrzysz i sie wypowiesz. napisanie posta nie trwa dlugo a czasem mozna usiasc z kawka i cos z siebie dac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228515 przez Mirella
No dobra, ja mam ponad 3000 i co z tego? Dwa lata to potrwało, łapię się do pierwszej dziesiątki, ale jakoś nie czuję się lepsza z tego powodu. Kiedyś miałam więcej czasu, teraz mam mniej, ale ten kwadransik dziennie na zajrzenie do wątków które mnie interesują zawsze znajduję. Nie zawsze piszę, czasem nie mam czasu, a czasem weny.
Alicjaa, napisałam wyraźnie o rozróżnieniu konkursów, aktywne użytkowniczki też by chciały być jakoś docenione, zrozum je. Ja już od dawna nie biorę udziału w konkursach, bo niestety wyniki były jakie były, nie dziw się że dziewczyny się buntują. Natmur ma rację, jakby każdy tylko czytał, forum by nie istniało.

Marysia, bez przesady, najgorsza to ja jestem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228524 przez Emme
Mirella napisał:

Marysia, bez przesady, najgorsza to ja jestem :P

uff całe szczęście nie na mnie padło ;)

a tak na serio, każdy na swoje posty zapracował (ja 1,5 roku, a w tym posty jako moderator), to nie jest portal konkursowy, gdyby tak było to faktycznie każdy mógłby brać udział, ale tak nie jest. Nieskromnie powiem, że to dzięki nam on istnieje, my go tak naprawdę rozkręcałyśmy i robimy to z czystą przyjemnością, a nie z innych pobudek (czyt. udział w konkursie). Panuje tu samodyscyplina, taka fajna atmosfera jest dzięki nam- jesteśmy pewną społecznością, do której chętnie zapraszamy, ale też oczekujemy od innych by dali coś od siebie. Fajnie jest wygrywać, ale na litość nie zniżajmy się do poziomu naszych dzieci (choć właściwie to nie wiem czy ich właśnie nie obraziłam). Forum jest dla forumowiczów, a skoro definicja forum oznacza "spotkanie poświęcone omawianiu spraw z określonej dziedziny" to idąc dalej - forumowicz to ktoś kto bierze udział w takim "spotkaniu", a nie poczytuje bo wtedy to jest czytelnik. Wiec dlaczego niby nie miały by być "zaostrzone" zasady brania udziału w konkursach np właśnie min 100 postów?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228535 przez Monix
Emme napisał:

Mirella napisał:

Marysia, bez przesady, najgorsza to ja jestem :P

uff całe szczęście nie na mnie padło ;)

a tak na serio, każdy na swoje posty zapracował (ja 1,5 roku, a w tym posty jako moderator), to nie jest portal konkursowy, gdyby tak było to faktycznie każdy mógłby brać udział, ale tak nie jest. Nieskromnie powiem, że to dzięki nam on istnieje, my go tak naprawdę rozkręcałyśmy i robimy to z czystą przyjemnością, a nie z innych pobudek (czyt. udział w konkursie). Panuje tu samodyscyplina, taka fajna atmosfera jest dzięki nam- jesteśmy pewną społecznością, do której chętnie zapraszamy, ale też oczekujemy od innych by dali coś od siebie. Fajnie jest wygrywać, ale na litość nie zniżajmy się do poziomu naszych dzieci (choć właściwie to nie wiem czy ich właśnie nie obraziłam). Forum jest dla forumowiczów, a skoro definicja forum oznacza "spotkanie poświęcone omawianiu spraw z określonej dziedziny" to idąc dalej - forumowicz to ktoś kto bierze udział w takim "spotkaniu", a nie poczytuje bo wtedy to jest czytelnik. Wiec dlaczego niby nie miały by być "zaostrzone" zasady brania udziału w konkursach np właśnie min 100 postów?

Normalnie wyjęłaś mi to z ust kochana. Nic dodać, nic ująć w tym temacie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228536 przez natmur11
najwazniejsze zeby ktos zrozumial po co jest forum. zeby na nim sie udzielac i zeby czerpac przyjemnosc z czytania innych postow. jesli ktos nie chce pisac to po co chce zgarniac nagrody ktore sa dla forumowiczow?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228563 przez kokoszanel
No właśnie i widać komu żal ściska nie powiem co gdy wygra osoba która ma mało postów według was. ja korzystam z takich forum. Czytam różne wypowiedzi czasem szukam odpowiedzi na swoje pytania. Czasem odpisze ale zazwyczaj tego nie robię. Z góry wiadomo że zawsze wygrywają prawie te same osoby i niech mi nikt nie wpiera że tak nie jest , bo proszę sobie przeglądnąć historię konkursów. Dostaje zaproszenie do konkursu więc czemu nie mogę z tego skorzystać. I tak jest w przypadku wielu innych dziewczyn tutaj zaglądających. Skoro nie mogę brać udziału w konkursach proszę nie wysyłać do mnie zaproszeń. A wy dziewczyny nie nabijacie postów po "500 razy" pisząc w konkursach GRATULACJE. Wasze wypowiedzi świadczą o chytrości. Pozdrawiam :-))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228567 przez sylwira1721
ja jakos sie nie spotkalam z konkursem zeby te same osoby wygrywały!! więc nie wiem o co ci to chodzi!! i nie miej do nas żalu bo to nie my ci jakies zaproszenia wysylamy!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228572 przez Emme
kokoszanel napisał:

Z góry wiadomo że zawsze wygrywają prawie te same osoby i niech mi nikt nie wpiera że tak nie jest , bo proszę sobie przeglądnąć historię konkursów.

w takim razie proszę przejrzeć WSZYSTKIE konkursy, a najlepiej zrobić dla nas zestawienie B) każdy widzi co chce, taka jest prawda.
A skoro gratulacje to nabijanie postów- gratuluję interpretacji.
co do nazwania "nas" chytrymi- to już pozostawiam Pani kulturze osobistej. poza tym chytrymi są osoby, które logują się dla konkursu, czyż nie? (pytanie retoryczne :S )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl