BezpiecznaCiaza112023

Konkursy i posty-wszystko co o nich myślicie :-)

12 lata 5 miesiąc temu #228585 przez kokoszanel
Gorszą atmosferę wprowadzacie wy dziewczyny tymi ciągłymi pretensjami do innych mam które biorą udział i mają mało postów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228587 przez Manga
A to nie jest tak, że wygrywają najlepsi?

Może po prostu pewne osoby mają talent (literacki, fotograficzny, może są bardzo kreatywne, pomysłowe itp) i dlatego ich prace konkursowe wygrywają wielokrotnie? I super! Bo o to chyba w konkursach chodzi.

O zestawienie też poproszę! Bardzo jestem ciekawa statystyk ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228590 przez Manga
kokoszanel napisał:

Gorszą atmosferę wprowadzacie wy dziewczyny tymi ciągłymi pretensjami do innych mam które biorą udział i mają mało postów.


Wg mnie uwagi dotyczą nie przestrzegania regulaminu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228592 przez kokoszanel
Ja zalogowałam się na tym forum gdy byłam w ciąży aby pogłębić wiedzę na ten temat. Bardzo proszę żeby nie było już więcej awantur nadal tutaj zostaje a konkursy zostawiam wam drogie mamy "udzielające się " :-)) Awanturę o posty nie zaczęły mamy które maja mało wręcz przeciwnie te co mają dużo !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #228595 przez Emme
Manga napisał:

kokoszanel napisał:

Gorszą atmosferę wprowadzacie wy dziewczyny tymi ciągłymi pretensjami do innych mam które biorą udział i mają mało postów.


Wg mnie uwagi dotyczą nie przestrzegania regulaminu.

Manga zawsze tak jest, ze jak ktoś o niebie to inny o chlebie. nam chodzi o nieprzestrzeganie zasad regulaminu forum i konkursu. Momentami wydaje mi się, ze gyby to nie był konkurs online to niektóre dałby sobie wydrapać oczy za nagrodę, a przecież "walczymy" tu o milion dolarów :S

Kokoszanel z całym szacunkiem, ale to Ty jesteś jedną z prowodyrek utarczek słownych, więc zlituj się takimi postami jak ten powyżej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228610 przez Marysia27
I znów muszę być niemiła :evil:

adin)kokoszanel aż w oczy kłuje, ale słowo FORUM, podobnie jak LICEUM odmienia się, i posiada liczbę mnogą. Tak rzecze ja i moja polonistka.

dwa)pozwolę powtórzyć za poprzedniczkami- nie wygrywają te same osoby, a meritum sprawy tkwi gdzie indziej, niż Ty to widzisz. Ale żeby nie powtarzać się po raz setny, pozwolę sobie odesłać Cię do początku dyskusji, celem zapoznania się z jej tematem i naszymi uwagami.

Pozdrawiam bardzo, bardzo serdecznie- konkursowa ponadtysiącpostowa chytruska :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228613 przez Mirella
Manga napisała:

A to nie jest tak, że wygrywają najlepsi?

Może po prostu pewne osoby mają talent (literacki, fotograficzny, może są bardzo kreatywne, pomysłowe itp) i dlatego ich prace konkursowe wygrywają wielokrotnie? I super! Bo o to chyba w konkursach chodzi.

O zestawienie też poproszę! Bardzo jestem ciekawa statystyk ;)


Manga gdyby rzeczywiście najlepsi wygrywali to by tu nie było afery za aferą na mój gust. Dopóki śledziłam to porządniej (do ostatnich konkursów przyznaję nie zajrzałam, nie wiem kto wygrał) to widziałam taką prawidłowość że wygrywały nowe osoby i to wcale nie z najlepszymi pracami, np. zdjęcie kompletnie nie uśmiechniętego dziecka w konkursie na najładniejszy uśmiech ;)

tak na marginesie w czasie gdy Ty wygrałaś jeszcze obowiązywało publiczne głosowanie, nie wybierał sponsor, więc wynik był jak najbardziej obiektywny :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228617 przez Emme
Marysia27 napisał:

I znów muszę być niemiła :evil:

adin)kokoszanel aż w oczy kłuje, ale słowo FORUM, podobnie jak LICEUM odmienia się, i posiada liczbę mnogą. Tak rzecze ja i moja polonistka.

dwa)pozwolę powtórzyć za poprzedniczkami- nie wygrywają te same osoby, a meritum sprawy tkwi gdzie indziej, niż Ty to widzisz. Ale żeby nie powtarzać się po raz setny, pozwolę sobie odesłać Cię do początku dyskusji, celem zapoznania się z jej tematem i naszymi uwagami.

Pozdrawiam bardzo, bardzo serdecznie- konkursowa ponadtysiącpostowa chytruska :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228624 przez Manga
Mirella napisał:
tak na marginesie w czasie gdy Ty wygrałaś jeszcze obowiązywało publiczne głosowanie, nie wybierał sponsor, więc wynik był jak najbardziej obiektywny :lol:[/quote]

Przypomniałaś stare czasy :) Dawno i nieprawda. Ale wtedy też była afera - pamiętasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228629 przez Mirella
Była ale o plagiat, i tego plagiatu się nowa użytkowniczka dopuściła, zgarnęła nagrodę i poszła, w następnym konkursie splagiatowane zdjęcia były, potem bajki, i co tu się dziwić że my alergię na nowe mamy? ;)

ale co tam, konkursy konkursami, my i tak stąd nie pójdziemy :lol: najwyżej czasem pokrzyczymy żeby się nikt bezkarny nie czuł :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228633 przez ifka
kokoszanel mi to już, aż ręce opadają jak czytam te przepychaniki słowne z Pani strony :ohmy: .Ja powiem krótko, regulamin jest jasny tak danego konkursu jak i tego forum,więc nie rozumiem zupełnie dyskusji :huh: .10 postów,to jest 10 postów i koniec, tylko jakichś konkretnych a nie z serii: 1,2,3 albo czy to już? itp,żenada :dry: :huh: :ohmy: .Ja też tu byłam nowa (jak każda z nas) i zostałam przyjęta bardzo ciepło i życzliwie i nigdy nie spotkałam się z żadnym atakiem na swoją osobę.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228648 przez Asiersa
kokoszanel napisał:

Gorszą atmosferę wprowadzacie wy dziewczyny tymi ciągłymi pretensjami do innych mam które biorą udział i mają mało postów.


To nie są pretensje!
Poza tym, regulamin jasno określa zasady konkursu. Jeśli dana osoba nie spełnia wymagań to po co w ogóle się fatyguje?
Kokoszanel, najwięcej zamieszania wprowadzasz Ty! Nie dość, że zaśmiecałaś wątek konkursowy głupimi postami to jeszcze wypisujesz do forumowiczek prywatne wiadomości i twierdzisz, że się Ciebie "czepiamy" :angry:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228656 przez kokoszanel
Ja nie kpie z innych i o to samo proszę z waszej strony !!! Ja nie wprowadzilam zlej atmosfery tylko panie. A Marysia27 napisała o co wam tak naprawde chodzi. Dobrze bylo do momemutu kiedy wygrywaly stare forumowiczki. Wszystko sie zmienilo kiedy zaczely wygrywać nowe. I pretensje ze w konkursach biorą udział nowe mamy. Zmiana regulaminu itp... Ja juz bralam udział w jednym konkursie i juz w tedy bylo jakies "ale" w moją strone. To jest moj drugi konkurs i ostatni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228661 przez Dave
kokoszanel - jak czytam co piszesz, to aż mi ręce opadają.
Nie będę się zniżać do Twojego poziomu, nie wciągnę się w jakieś przepychanki słowne. Nie ukrywam, że Twoje zarzuty są obrażające (bezpodstawne) i czuję się nimi urażona.

Dla mnie to forum ma duszę. Tu się zawierają przyjaźnie. Szanuję zasady na nim panujące i każdy powinien ich przestrzegać.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228662 przez ifka
a ja też brałam udział w konkursie i nie wygrałam,ale do nikogo o to pretensji nie mam :huh: :S


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl