BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 7 miesiąc temu #200369 przez Karola1990
czesc dziewczyny :)

ja mam straszną ochotę na chleb z masłem. mogłabym go jeść cały czas.
i do picia tylko woda.
im bliżej wizyty tym bardziej sie denerwuje.
może dowiemy się czy to chłopaczek czy dziewuszka?
dziś robimy wielkie przemeblowanie i zaczniemy przygotowywać pokoik dla maleństwa ;)
teraz jest zielono zołty więc tak zostanie ale będe chciała coś namalować.

a wy już myślałyście o pokojach dzieci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200510 przez andzia2490
Ilonko tak mi przykro tulę mocno i czekam z niecierpliwością na kolejną twoją radosną nowinę trzymam kciuki :)
P.S od razu dawaj znać na kwietniówkach 2011 ;) buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200544 przez iwcia
Karola kiedy masz wizytę? Ja idę 3 października będzie już 14 tydzień więc liczę na to, że może się dowiem co będzie ;)

Co do pokoiku to my mieszkamy z teściami, mamy póki co jeden większy pokój z łazienką i w nim też będziemy się musieli zmieścić wszyscy dopóki maluch trochę nie podrośnie. Potem będziemy remontować poddasze i pewnie w przyszłości tam zrobimy pokoik :). Póki co planujemy do siebie po prostu wstawić łóżeczko i na razie jakoś będzie :) na przyjście malucha kupiliśmy za to do pokoju wieeeelką szafę, teraz już na pewno powinno wystarczyć na wszystkie nasze wspólne ubrania, pieluchy i inne rzeczy ;)

Drugi trymestr jest na prawdę lepszy, wyraźnie to odczuwam. Zauważam też znaczny wzrost moje brzucha, zaokrąglił się i tylko w luźnych ubraniach nie rzuca się w oczy, w obcisłym trudno go nie zauważyć :)

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200601 przez Moniq
zora, niezły endokrynolog, zignorował pacjentkę, porażka. w ciąży tsh szaleje więc potrzeba się zbadać i sprawdzić czy nie trzeba zmodyfikować dawki leków.
a na ogórki zapraszam:))) bo tata ostatnio mnie wyposażył :)) a on robi najwspanialsze ogórki na świecie.
w poniedziałek wracam po miesięcznym zwolnieniu do pracy, z jednej strony się cieszę, bo siedzenie w domu wykańcza mnie, a z drugiej boję się czy dam radę i czy wszystko będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200639 przez Karola1990
iwcia wizytę mam 28 września. więc już za parę dni. chciałabym już wiedzieć jakie ubranka zbierać :P

mój brzuszek tez już wyraźnie się zaokrąglił ale ci co nie wiedzą to pomyślą że gruba jestem bo przed ciążą tez byłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200708 przez Karola1990
iwcia wizytę mam 28 września. więc już za parę dni. chciałabym już wiedzieć jakie ubranka zbierać :P

mój brzuszek tez już wyraźnie się zaokrąglił ale ci co nie wiedzą to pomyślą że gruba jestem bo przed ciążą tez byłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200895 przez nelka
iwca my właśnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki na swoje ale tyle z tym roboty, że za pokoik maluszka pewnie weźmiemy się dopiero na początku przyszłego roku, zresztą mamy dylemat czy łóżeczko wstawić do naszej sypialni czy od poczatku będzie miał swój pokój...

moniq życzę powodzenia w poniedziałek w pracy! teraz też jestem na zwolnieniu bo kiepsko się czułam ale chyba dalej będę na zwolneniu. Mimo tego, że czasami się nudzę i z ogromną przyjemnością bym poszła do pracy ale najlepiej tak na pare godzin, na cały dzień to obawiam się, że nie dam rady. Oczywiście nie mogę sobie pozwolić żeby przyjść tylko na parę godzin :dry: Mam lepsze i gorsze dni a niestety w mojej pracy nie ma że boli, trzeba pracować więc lepiej dla pracodawcy jak jestem na zwolneniu przynajmniej nie ma obaw czy przyjdę czy nie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200896 przez nelka
dziewczyna mam jeszcze takie pytanko czy w tym pierwszym trymestrze przybrałyście coś na wadzę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200899 przez iwcia
Ja w pierwszym schudłam 4 kg, i chociaż nie wymiotowałam to mało jadłam bo dostałam trochę wstrętu do jedzenia, ale już mi przeszło :D :P

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200908 przez nelka
To tak jak ja, ale moja waga ani drgneła. Wyczytałam, że w pierwszym tymestrze powinno się przytyć ok 1,5kg. No chyba, że są wymioty to wtedy nawet się chudnie.
Więc się zamartwiam bo normalnie waże troszkę mniej niż powinnam (przynajmniej wegdłu BMI)a co się waże jest tyle samo:( Bruszek mi się powoli zaokragla, biust też troszkę waży a tu nic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200915 przez Moniq
nelka, my z pierwszym dzieckiem zrobilśmy tak, że łóżeczko było z nami, a jak mała miała ok pół roku wyprowadziliśmy się od niej. prawie tego nie zauważyła, chociaż chyba lepiej jej się spało jak nikt nie chrapał(w sensie tatuś) :)teraz bez problemu śpi w swoim pokoiku i nawet nie przychodzi do nas w nocy :)
ja na razie mam 3 kg do tyłu, a brzuszek już widoczny :) i nie wymiotowałam, nawet nie miałam nudności, jem w mniejszych porcjach ale częściej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #201036 przez andzia2490
łóżeczko na początek najlepiej mieć przy sobie bo będziesz co chwila zaglądać do niego niej :lol: a przecież na każde kwikniecie nie będziesz szła do drugiego pokoju :unsure: a nawet jak zrobicie osobny pokoik to jak wrócisz ze szpitala to gwarantuję Ci,że będziecie łóżeczko przenosić do siebie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #201246 przez zora85
Znikam na troche a one sie rozpisały za wszystkie czasy ;)
Dzięki za zaproszenie na ogórki ale teraz bierze mnie na jabłka i co dziwne tylko te z Biedronki :laugh:

andzia , masz rację. łózeczko przy sobie bo po porodzie każdy krok czy ruch bedzie ,,nieciekawy''. Spacer do wc będzie trwał wieki :silly: a co dopiero, co chwile do dziecka.

Ja od momentu testowania przytyłam 3kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #201251 przez zora85
nelka, roztargnienie itd to urok ciąży. Niemal każda moja kumpela tak miała. Ja też sie czuję tak jakby głupsza i trzeba mówić do mnir jak do dziecka -powoli, wyraznie i kilka razy
:lol:

iwcia, ja mam wizyte zaraz po Tobie, bo 4 pazdziernika :laugh: Bedzie to 12 tydzien.

Tez się nie moge doczekać az poznam płeć!!!!!!!!!! Ale mam dylemat bo mąż nie chce wiedzieć, woli niespodziankę a ja nie wiem czy utrzymam to w tejemnicy aż do porodu?! :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #201258 przez zora85
Nelka, zapomniałam Ci napisać że jak trzymasz wage na poczatku ciąży to nie tak zle. Gorzej jakbyś drastyczie chudła. Może taki Twój urok. Przynajmniej bedziesz sie dłużej cieszyła zgrabna figurą :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl