BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 7 miesiąc temu #187716 przez ilona_2037
no i się załatwiłam :( byłam wczoraj na pogotowiu, czuje sie fatalnie zaraz mam wizyte u rodzinnej, okropny ból gardła, gorączka, biegunka i wymioty jestem przerazona. lekarz zapisał mi tantum verde, rutinoscorbin paracetamol i smecte. mam nadzieje że maleństwu nie zaszkodzi :( nie byłam chora od roku i akurat teraz musiało mnie wziąść.




Ilona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #187912 przez zora85
Ilona, bierzesz leki???? :ohmy: Ja miałam goraczkę, dreszcze, palenie w gardle i ból głowy i zarówno gin jak lekarz rodzinny powiedzieli że nie mam nawet apapu brać ani wit C !! Rodzinny powiedział że przeziebienie w ciązy nie jest grozne tylko leki. Leczyłam się domowymi sposobami; woda z solą do płukania gardła, woda lub herbata z cytryna na wzmocnienie i chyba nic poza tym. Pamiętaj że krople do nosa sa zabronione!! Zdrowiej nam jak najszybciej :)

Iwcia, niestety nie widzę fotki Twojego maleństwa :( ale na pewno jest przesłodkie :) Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze że widziłas już okruszka na usg i wcale niemały jest :) Chyba najwiekszy na forum ;)

Syśka, podobno im więcej hormonów tym więcej dolegliwości, a im więcej dolegliwości tym ciąża ma lepsze rokowania i jest zdrowa :) Także są i plusy. Głowa do góry -to już końcówka, góra miesiąc i wszystko minie.

Karola, ja mam szlaban na sex :dry: Ty szczesciaro ;) Jak brzucho boli to jesli masz możliwośc to się połóz wtedy -mnie to pomaga. Życze aby to plamienie po stosunku było zwyczajnym obtarciem :) Papiery noś ze sobą, bo gdyby (odpukać!) cos Ci się stało na ulicy, w pracy itd to dobrze miec wszystko przy sobie, wtedy w Szpitalu szybciej się Toba zajmą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #187970 przez ilona_2037
po wizycie u rodzinnej, odstawiła mi leki, zostawila tylko paracetamolwrazie gdybym miała powtorke ataku wysokiej goraczki tak to nazwała to mam wziąść paracetamol, na gorączke musiałam coś wzsiąść bo miałam zbyt wysoką 39 w nocy dostałam napadu zimna gorąca naraz wymioty i biegunka mdlałam męzowi zlana potem blada i sina mąż mi mówiła że był przerażony, ale jest już lepiej mam stan podgorączkowy i ból gardła i głowy no i osłabiona okropnie, dała mi do picia tylko jakiś roztwór i lezeć w łózku. a diagnoza wirusowa infekcja gardła. :(



Ilona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #188002 przez iwcia
Uuu coś się stało z moim zdjęciem, wczoraj jeszcze widziałam.

Swoją drogą Ilona współczuje... nic dobrego w ciąży chorować. Ale cóż bywa i tak, ciężko przecież przez 9 miesięcy, żeby nic nie dopadło.

Zora ty masz szlaban na sex a ja choć szlabanu nie mam to kompletnie jestem bez ochoty :P mąż już się irytuje :P ale jak się beznadziejnie czuje, jestem ciągle zmęczona itp to trudno mieć ochotę ;)

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #188047 przez nelka
witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy:) również jestem w ciąży, to mój pierwszy raz więc szczęście miesza się z przerażeniem... najbardziej dokucza mi zmęczenie i senność, mdłości i bóle głowy, więc moim ulubilonym zajęciem jest teraz spanie. U lekarza byłam już w 6tygodniu potwierdził ciąże i kazał przyjść za miesiąc a w międzyczasie zrobić badania. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #188358 przez Karola1990
Cześć dziewczyny :)

Dziś mam wolne :laugh:
wstałam przed chwilką i nic mi się nie chce robić :)

iwcia też chciałabym zobaczyć swoje dzieciątko tak jak ty ale dopiero bede miała okazję 26 września to będzie 13 tydzień :woohoo:

mam do was pytanie: jak mam ustawić sobie suwaczek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #189291 przez iwcia
Karola suwaczek ustawiasz na swoim profilu w podpisie, trzeba tam skopiować wygenerowany adres suwaczka :)

26 września to Twój maluch będzie już duuuuży, pewnie będzie miał około 4 cm albo i więcej :) ale nie powiem, bo uczucie piękne, dopiero wtedy tak na prawdę dociera ten fakt, że nosisz w sobie dziecko, jak je zobaczysz.

U mnie na razie spokojnie, oprócz zgagi która mi dokucza masakrycznie :/

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #189556 przez Karola1990
cześć dziewczyny.
chyba zaczyna rosnąć mi brzuch bo swędzi okrutnie.
mam też straszne humory. wręcz nie do zniesienia ale jakoś mój ukochany wszystko rozumie i stara się wspierać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #189579 przez ilona_2037
cześć dziewczyny, ja czuje się lepiej, ale wróciłam właśnie od mojego gin i jestem załamana. w badaniu wykrył krwiaka podkosmówkowego dosyć sporego, byłam 1,5 tygodnia temu u niego i było wszystko ok. z dzieckiem wszystko jest ok dzisiaj było już widać serduszko rozwija sie prawidłowo, ale powiedział leżeć plackiem. Boje się okropnie. czy któraś miała z tym do czynienia?


Ilona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #189580 przez ilona_2037
a powiem Wam jeszcze że żadnego krwawienia plamnienia nic.

Ilona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190098 przez iwcia
Ojjj to nie ciekawie. Ja do czynienia z tym nie miałam. Mam za to pęcherzyk (polip) na jajniku ma 19 mm. I na ostatniej wizycie był nadal widoczny, leżeć nie musze, ponoć to się samo powinno wchłonąć ale narazie nic się z tym nie dzieje.
Ilona bądź dobrej myśli :) grunt, że z dzieckiem wszystko ok, ale niestety jak masz leżeć to trochę się pomęczysz.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190118 przez ilona_2037
już mam dosyć ale wytrzymam tylko zeby było dobrze.



Ilona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190879 przez Moniq
witajcie kwietniowe Mamuśki; ja mam termin na 9 kwietnia:) czyli maluszek kończy 10 tyg. ilona, jestem z Tobą, ja też zalegam z łózku, bo w 8 tyg trafiłam do szpitala z krwawieniem, potem były plamienia, jestem na luteinie dopochwowej i na no-spie. już jest lepiej :) jutro mam kolejną wizytę więc dowiem się co i jak :) w poprzedniej ciąży nudności miałam od świtu do zmierzchu a czasem nawet w nocy :( skończyły sie po 20 tyg- masakra. a teraz żadnych nudności tylko apetyt kiepski i te zapachy!!! wszystko śmierdzi: lodówka, zmywarka, proszki do prania, jedzenie, coś niesamowitego:) i już mi się brzuszek zaokrąglił, więc jak ktoś mnie zna to wie że jestem w ciąży:)))
przesyłam uściski dla Was i waszych Fasolek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190937 przez Gosia_Krupa
Moniq,ja też miałam termin na 9-go kwietnia :) ale Hanula wyszła 14-go :D

Iwcia,tez miałam polipa i się wchłonął.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #191140 przez Syśka
Moniq
i jak sobie wcześniej radziłaś z tymi mdłościami bo mnie to samo meczy ciągle bez ustanku juz mnie to bardzo meczy z zniechęca :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl