BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 7 miesiąc temu #194750 przez ilona_2037
Dziewczyny robiłyście badanie krwi na bthcg? ja dzisiaj telefonicznie otrzymałam wynosi 31162 czegoś tam, potrzebuje jeszcze jeden wynik ten będzie dopiero w poniedzialek. Troche się uspokoiłam, wmawiam sobie że to tylko pomyłka, czekamy na dobry wynik

Ilona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #195087 przez zora85
ilona, ja w tej ciązy nie robiłam Bety bo ciąże potwierdził gin na usg. Zarodek rósł, serduszko bije więc gin uznał to za niepotrzebne.

misia, jaka cierpliwość?! Ja wyłam po nocach, modliłam się do wszystkich świętych i raz odpuszczałam a raz byłam mocno zdeterminowana.. Szalałam!! To było straszne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #195095 przez zora85
I wcieło mi częśc tekstu. wrr!
Ach dziewczyny, szkoda gadać było/minęło. Teraz jestem szczesliwa ale bywaja momenty że bardzo boję się o tą ciąże. W końcu szmat czasu o nią walczyłam więc to nic dziwnego. Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #195161 przez Gosia_Krupa
Zora będzie dobrze :) Normalne,że się boisz. Myślę,że nawet przy niedługo wyczekiwanej ciązy strach istnieje. Ale grunt to być dobrej myśli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #195259 przez Moniq
zora, strach zawsze jest, ja ciągle się boję że może coś być nie tak, w poprzedniej ciąży też tak miałam, ale staram się odsuwać te myśli daleko. tak to już chyba jest że matki boją się o swoje dzieci od poczęcia przez całe życie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #195331 przez misia88
Zora, będzie dobrze... :) Trzymam za Was mocno kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #195401 przez zora85
Dzięki dziewczyny. Tez staram się myśleć pozytywnie. Z każdą wizytą idzie mi to coraz lepiej :) Najwazniejsze to przejść I Trymestr, potem już z górki. A możecie mi napisać ile trwa I trymestr/do którego tygodnia? Bo wszędzie piszą co innego a zapomniałam gina zapytać. Wiadomo, widzisz dzidzie na usg to zapominasz o wszystkim innym ;)

A chcecie mieć dziewczynkę czy chłopca? Ja najpierw chciałam córkę a potem syna a teraz jest mi to całkowicie obojętne :) Ale ogólnie w życiu chcę mieć parkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #195695 przez iwcia
Zora - I trymestr trwa 12 tygodni. W internecie są fajne kalkulatory ciąży np. ten parenting.pl/kalkulator-ciazy-porodu.html wszystko ładnie liczy, co i kiedy się kończy.

Co do Twoich starań to także dołączam się do gratulacji :)
Ja z moim mężem staraliśmy się coś może z 4 cykle i jak nic nie wychodziło to już było zniecierpliwienie ;) więc udało się szybko. W lipcu była nasza I rocznica ślubu, wtedy też dowiedzieliśmy się, że będziemy mieć dzidziusia :)

Ja bym chciała dziewczynkę, tak mi się marzy :P ale wiadomo będzie chłopczyk to też fajnie, będziemy się cieszyć a mąż to będzie skakał z radości hehe, ogólnie wszyscy mi mówią że będzie syn, ale z czego to wynika? ponoć mi urody nie zabrało ;)

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #195697 przez Moniq
różnie to bywa z tym podziałem, jedni mówią że od 12 inni że od 14 tyg jest drugi,a jeszcze inni że od 16, można zgłupieć :))
mi jest wszystko jedno czy będzie chłopczyk czy dziewczynka, chociaż wydaje mi się że będzie chłopulek, jak się dowiem to dam znać czy się sprawdziło moje przeczucie; w poprzedniej ciąży od początku wydawało mi się że dziewczynka i faktycznie jest dziewczynka; w tej ciąży czuję się zupełnie inaczej, może dlatego tak mi się wydaje :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #195704 przez Karola1990
czesc :) mi się wydaje że dziewczynka bo od samego początku wyglądam okropnie choć teraz trochę się to poprawia.
czuje sie tez lepiej i przeszło mi juz wielogodzinne spanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #195852 przez ilona_2037
nam z meżem udało się za pierwszym razem:) pierwszy strzał w dziesiątkę tak mój mąż mówi.

Ale mdli mnie od wczoraj po obiedzie makabrycznie.

Dziewczyny trzymajcie jutro za nas kciuki. mam wyniki bety drugie i wizyte u gin. jutro będzie już wiadomo.


Ilona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #195858 przez Gosia_Krupa
Karola1990 napisał:

czesc :) mi się wydaje że dziewczynka bo od samego początku wyglądam okropnie choć teraz trochę się to poprawia.
czuje sie tez lepiej i przeszło mi juz wielogodzinne spanie :)


Karola ja przy synku wyglądałam strasznie,a przy córci nawet ładnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #195900 przez Karola1990
cześć dziewczyny. :(

chyba dziś umre. jest mi okropnie niedobrze, mam tragiczne zawroty głowy i wrażenie jak bym miała zemdleć. ale tylko jak stoję i zastanawiam się właśnie jak ja dziś wystoję w pracy. bo prace mam stojąca. na szczęście jutro wolne ale coś czuję że to będzie bardzo ciężki dzień.
:ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #196471 przez nelka
witajcie dziewczyny:) najpierw strasznie chciałam synusia ale teraz to nie ma już znaczenia, ważne żeby było zdrowe i szczęśliwe... jak będziemy mieć córkę to mój mąż ją rozpuści jak dziadowski bicz bo nie będzie potrafił jej odmówić, owinie sobie tatę wokół palca i będzie koniec :silly: jak raz oglądałam w sklepie buciki to przy takich biało-róźowych dla dziewczynki zrobiło mi się niedobrze więc może to znak, że będzie chłopak :lol: hihi

pierwszy trymestr trwa chyba do 13 tygodnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #196473 przez nelka
iwca nam też tak się udało, że na pierwszą rocznicę okazało się że jestem w ciązy :laugh: taki mały prezencik z późniejszą dostawą :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl