BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 7 miesiąc temu #202677 przez misia88
Moniq, cieszę się, że wszystko w porządku. Niesamowite, że w 12 tc dzidzia ma już 58 mm.. :) Moja ma dopiero ok 4 mm :P
Niestety, o szkarlatynie nic nie wiem, więc nie pomogę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #202742 przez andzia2490
Mój starszy syn miał szkarlatynę gdy byłam w ciąży ale na szczęście się nie zaraziłam, bo naczytałam się w internecie żeby lepiej uważać bo może być niebezpieczna dla maleństwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #203088 przez zora85
A ja wpadłam się pochwalić swoją głupotą. Zrobiłam dziś za duże zakupy i teraz mnie trochę brzusio pobolewa - tak jakbym brzuszki ćwiczyła. Więc leże teraz, wyzywam się od idiotek i kretynek i czekam aż minie. Mąż do wieczora pracuje więc zakupy spadają na mnie ale teraz za Chiny nie pójde do sklepu. No chyba że po sam chlebek.
A czy bolą was plecy? Bo mnie ostatnio dają się we znaki i zastanawiam się czy nie naziębłam czy to wpływ ciąży/hormonów??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #203299 przez Karola1990
Cześć dziewczyny :)

to była najpiękniejsza wizyta u ginekologa w moim życiu :kiss: :kiss: :kiss:
jak zobaczyłam nasze duże maleństwo z nóżkami rączkami główką brzuszkiem to płakałam że nie mogłam sie powstrzymać. Tak cudownie kopało nóżkami i fikało że nie potrafię tego opisać.
Całe życie mi z tych emocji migneło w głowie.

Nie dowiedziałam się płci bo z tego wszystkiego zapomniałam zapytać.

Jak wyszłam od lekarza to jeszcze z godzine płakałam :P mierzy od główki do pośladków 6.80cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #203339 przez nelka
Karola normalnie jak to czytam to aż z monitora tryska mi twoja radość :lol: super!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #203343 przez Karola1990
najpiękniejszy dzień w moim życiu.
bardzo boli mnie dziś brzuch ale to że widziałam nasze dzieciątko jest najlepszym znieczuleniem.
Mój ukochany powiedział że dziś znów będzie czytał książki żeby wiedzieć jak najwięcej.
Jest taki dumny że pióra powoli mu pawie wyrastają.
Zobaczyć swoje maleństwo to najpiękniejsza rzecz jaka może przytrafić się kobiecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #203409 przez zora85
Karola, super że wszystko ok. Ja swoją kruszynkę zobaczę już we wtorek :woohoo: I jak nie zapomnę z wrażenia, to zapytam gina kiedy można by podpatrzeć płeć. Dostajecie zdjęcia usg? Ja dostaję za każdym razem :) Chcę już wtorek!!!!!!!!!!!!! :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #203433 przez iwcia
Karola ciesze się razem z Tobą :) wiem jakie to cudne uczucie. Ja w prawdzie widziałam w 10 tygodniu ale też długo nie mogłam oniemieć z wrażenia :) Oby tak dalej, bez komplikacji i do przodu przez kolejne tygodnie.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #203803 przez Moniq
to niezwykłe móc zobaczyć swojego maluszka na ekranie, mimo że w tej ciązy to chyba z 5 usg, to było dokładniejsze i większe wrażenie zrobiło, ja patrzyłam jak urzeczona i cąła moja rodzinka; a córeczka powtarzała cały czas:
mama. tata, pacie bobas,
mały jest,
mały bobas
i tak przez całe badanie :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #204683 przez nelka
jesteśmy już po wizycie :lol: dzidziuś jest zdrowy ma 5,5cm :)leżał sobie na pleckach i fikał nóżkami, aż dziw bierze że taki maluszek jest w moim brzuchu, jakoś nadal to do mnie dotrzeć nie może... mamy kolejną fotke do rodzinnego albumu :) nadal mamy kinder niespodzianke bo płeć doktorek powiedział, że poznamy prawdopodobnie na następnej wizycie czyli dopiero za miesiac:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #204700 przez Moniq
nelka, bardzo się cieszę że wszystko w porządku; to najważniejsze, a płeć to sprawa drugorzędna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205018 przez Wiki81
Hej Dziewczyny :)
ja tez jestem juz po badaniu i mam kilka nowych fotek naszej malej kruszynki :lol: Dzidzia jest zdrowa :) strasznie sie ciesze, bo nie ukrywam ze troche bylam zestresowana przed tym badaniem... ale lekarz powiedzial, ze mamy sliczne, zdrowe dziecko :lol: i duze :silly: bo wedlug OM wiek ciazy wynosi 12 + 3 a wedlug CRL (67mm) 13 + 0 :lol:
i powiedzial, ze powinnismy raczej zainwestowac w lalki a nie w kolejki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205045 przez iwcia
Gratulacje same świetne wiadomości :) oby tak dalej!

Mnie to samo czeka w poniedziałek ;) trzymajcie kciuki, już się nie mogę doczekać aż zobaczę swoją dzidzię :)

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205109 przez asia26
Moniq mam takies trasznie glupie pytanie do Ciebie czy Twoja starsza pociecha ma dopiero 6 zabkow czy suwak nie aktualny? moja ma ich tylko tyle i martwie sie czy aby napewno wszystko w porzadku bo nastepnych ni widu ni slychu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205158 przez zora85
Witam :)

iwcia, pamiętam o Twojej wizycie, bo masz ją dzień wczesniej niż ja. Będę trzymała kciuki i prosze o to samo we wtorek :blink:
A ja dziś zasłabłam na targu! Dobrze że mąż był ze mną. Wcześniej martwiłam się brakiem objawów a teraz mam ich w nadmiarze; mdłości, zawroty głowy, zasłabnięcia i straszne bóle głowy. Ale na szczęście nie pojawiają się wszystkie na raz :silly: tylko po jednym każdego dnia. Byłam pewna że z końcem I Trymestru nie będe już się spodziewała takich rewelacji. Koleżanka powiedziała że jej znajoma tak miała że dolegliwości ciążowe pojawiły się po 3 miesiącach i że ma córkę - u mnie tez obstawiają dziewczynkę. Na pierwszym usg widziałam tylko pęcherzyk ciązowy, na drugim coś na kształt krewetki a na trzecim już zarysy dzidzi :) Nie moge się doczekac tego wtorkowego podglądanka :laugh:

Dziewczyny a macie nadal usg przezpochwowe czy może już któraś ma przez brzuszek???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl