BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 7 miesiąc temu #193268 przez zora85
iwcia, ja mojemu M powiedziałam że jak mu ,,się chcę'' to niech idzie do kibla zrobic swoje :laugh: hahaha. Dziecko wazniejsze od jego amorów!! Teraz to już tak nie mam ochoty ale wczesniej to mąż miał zakaz chodzenia przy mnie w bieliznie :silly: ale przez tą abstynencję to sny miałam takie że aż się rumienię na samą myśl. Nawet nie wiedziałam że mam taka wyobraźnię hihihi.

Dziewczyny a boicie się porodu? W poczeklani siedziała babka która niedawno urodziła i powiedziała że źle wspomina poród tym bardziej że rodziła 25 godzin!! Wyobrazacie to sobie???? :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #193280 przez iwcia
zora witaj po dłuuugiej nieobecności ;)

Zazdroszczę takich snów ;p u mnie nic sie w tym temacie nie zmieniło, hormony szaleją ale raczej w swerze uczuciowej i emocjonalnej :P hehe

Co do porodu to boje się na samą myśl :/ więc na razie wole po prostu o tym w ogóle nie myśleć. Pocieszam się, że tyle kobiet rodziło i jakoś poszło. Mam nadzieję, że i nam się jakoś uda bez większych problemów. Taka obawa chyba każdej kobiecie w ciąży towarzyszy.

Ja za tydzień kończę 1 trymestr, ale nie zapeszam mam nadzieję, że do tego czasu wszystko będzie oki :)

A co do dzidzia, to zora cudowne uczucie zobaczyć takie małe stworzenie prawda? :)

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #193380 przez ilona_2037
witam dziewczyny moje przeczucia sie sprawdzily :( wróciłam od gin i niestety nie słychać serduszka i nie widać ruchów dał mi skierowanie na 2 badania i mam czekać do poniedziałku chyba że bede krwawic to do szpitala. trzymam za was i za wasze malenstwa kciuki, uwazajcie na siebie :(

Ilona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #193460 przez misia88
ilona_2037 napisał:

witam dziewczyny moje przeczucia sie sprawdzily :( wróciłam od gin i niestety nie słychać serduszka i nie widać ruchów dał mi skierowanie na 2 badania i mam czekać do poniedziałku chyba że bede krwawic to do szpitala. trzymam za was i za wasze malenstwa kciuki, uwazajcie na siebie :(

Jejku, bardzo Ci współczuję. Mam nadzieję, że to jednak nie jest ten najgorszy scenariusz i jeszcze wszystko będzie ok. :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #193541 przez Karola1990
ilona... może lekarz się pomylił. mojej znajomej powiedział w 5 m-cu że nie czuje pulsu ale wszystko było ok tylko urządzenie zawiodło.
Nawet nie chcę myśleć jak sie w tej chwili czujesz :(

iwcia. .... ja też niedługo kończę i strasznie się cieszę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #193600 przez iwcia
Ilona to na pewno straszne coś takiego usłyszeć, ale bywa i tak... niestety.

Współczuję, ale po każdej złej pogodzie kiedyś zaświeci słońce, więc się nie poddawać i bądź dobrej myśli.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #193801 przez Moniq
ilona, ściskamy Cię mocno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #193992 przez zora85
ilona, współczuję :( Nie trac nadzieii. Rozumiem Cię bo sama roniłam w kwietniu i też najpierw lekarz mi o tym powiedział i kazał czekać aż się ,,zacznie''.

A czy któraś z dziewczyn ma niedoczynność tarczycy?? Bo ja mam i gin mnie zjechał że jeszcze nie byłam u endokrynologa w ciąży. Myślałam że sama mam badać poziom hormonów i w razie czego lecieć a okazuje się że mam teraz chodzić do niego na bierząco. Troche się najeżdżę bo do gina mam 20km w jedną str a do endo prawie 30km w drugą..
Cały dzień swędzi mnie brzuchol -to znak że kilogramy przybywają :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #193994 przez zora85
iwcia, niby cudownie było zobaczyć dzidzie ale też dziwnie, bo widzisz na ekranie dziecko a nic w środku nie czujesz więc u mnie to mieszane uczucia i niedowierzanie. Oczywiście się cieszę :laugh: ale chyba jeszcze nie dotarło do mnie że w końcu się udało :) I dziwnie się czuję na myśl że mam w środku ludzika. Nie słyszałam bicia serduszka -nie wiem dlaczego ale na pewno widziałam że bije i lekarz też to potwierdził. A najlepsze było jak zaczęło się ruszać !!! I to dość żwawo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #194047 przez Moniq
zora, 4 lata??? szmat czasu, gratuluję i cieszę się że Wam się udało:))
z tego co wiem, to powinnaś być pod stałą opieką endokrynologa, bo w pierwszym trymestrze TSH szaleje, bo hCG ma podobne działanie(hormon wytwarzany w ciąży)

jeszcze doczekasz się tych kopniaków aż w końcu będą wychodziły Ci bokiem i to dosłownie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194110 przez andzia2490
Ilonko ty idź kochana jeszcze do innego lekarza sprawdzić nie wierz jednemu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194362 przez ilona_2037
dziękuje za wasze wsparcie, nie rzycze temu nawet największemu wrogowi, jestem poprostu od siebie non stop rycze masakra tego nie da się opisać. robię badania krwi bmcg i według tego będzie widać co się dzieje. muszę poczekać do poniedziałku. chociaż ten lekarz dał jakąś nadzieje, ale był taki pewny siebie



Ilona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194499 przez nelka
ilona trzymaj się ciepło! trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze, wiara naprawdę czyni cuda:)
u mnie w najbliżej rodzinie niestety często zdarzały się takie przykre sytuację więc mimo ogromnej radości jest też ogromne strach żeby wszystko było dobrze z dzidzią...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194511 przez nelka
też biorę kwas foliowy ale jestem potwornie osłabiona dlatego zastanawiam się nad witaminami, poczekam do następnej wizyty i zobaczymy co powie doktorem...

zora wielkie gratulacje i jestem pełna podziwu za takie długie lata starań! mój mąż sporo czasu nalegał na dzidziusia ale dopiero pare miesięcy temu zaczeliśmy się starać i powiem szczerze, że po za przyjemnościami wiązało się to z ogromną frustracją... pewnie dlatego, że strasznie chcieliśmy żeby udało sie najlepiej za pierwszym razem, no cóż cierpliwość i czekanie nie jest naszą dobrą stroną :dry: dlatego jestem pełna podziwu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194563 przez misia88
Zora, to bardzo długo się staraliście. Jednak jak widać - cierpliwość popłaca... :)
Ilona, główka do góry, jeśli będziesz ciągle płakać, to Ci to nic nie da, a jedynie zaszkodzi. Ja wiem, że "łatwo się mówi", ale musisz być silna... :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl