BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 1 dzień temu - 12 lata 1 dzień temu #355868 przez ewelinda83
bylam dzisiaj na usg bioderek, niby wszystko ok ale mam dawac Kindze dodatkowo pieluszke tetrowa zeby miala nozki rozlozone jak zabka, kolejna wizyta kontrolna za miesiac.

u mnie krwawienie zamiast ustepowac to od dwoch dni tak jak by mocniejsze :( a to juz 5,5 tygodnia po porodzie , no i ta blizna mnie tak ciagnie i jak sie myje to ja czuje :( to nie jest bol ale takie dziwne uczucie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu - 12 lata 1 dzień temu #355872 przez ewelinda83

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #355876 przez szolrak1
dziekuje ewusiu:* malenki ma mnie czekał jest zdrow jak rybka . wczoraj bylam u pediotry mojego i przytył z 3200 - 3600;] jupi ;] ale mamy piekne te dzidziaki;]

ja mam wizyte 16/05 na bioderka;] własnie mały amcia mloczko;];];] jakie to piekne uczucie byc matka..............;] uwielbiam je...;];];]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #355920 przez nelka
szolrak za tyś w życiu narozrabiała że cię takie rzeczy spotykają? normalnie masakra :ohmy: grunt że wszystko się dobrze skończyło :lol: i że Bruncio jest zdrowy i szcześliwy przy mamusi.

elwerkajak na siłe będziecie razem to będziesz nieszczęśliwa i Olo przez to też, to że macie razem dziecko nie znaczy że musicie być razem, jak ty będziesz szcześliwa to maluszek też nawet jak tata będzie do d...

my dzisiaj i jutro i chyba w pon też przyjumujemy gości :blink: królewna przyjumuję audiencie :blink: hihi
moja kruszynka konczy dzisiaj 2tyg :lol: ale troszkę mi się popsuła :dry: wieczorem jak już zaśnie to śpi tak do 4 karmie ją, ululam i zaśnie ale zamiast pospać jak przedtem do 8 to się budzi po godz i pomarudzi, znowu zaśnie itd. itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #355939 przez szolrak1
nelus heheh;] nie ma pojecia:D ja grzeczna jak kopciuszek jestem:d czasami sobie pozartuje ale zeby grzeszyc to neeeeeeeeeeeeeee;];]

mam byc widocznie silna jak pudzian:D damy rade:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu - 12 lata 1 dzień temu #356002 przez iwcia
Helo mamcie

powiedzcie mi jak to jest z ubezpieczeniem? czy trzeba zgłosić malucha do zakładu pracy czy szpital sam zgłasza do zusu?
inna sprawa kiedy pójść pierwszy raz z mała do pediatry? Wiem że ok 6 tygodnia jest pierwsze szczepienie, ja w szpitalu wybrałam przychodnie ale w sumie jeszcze Oliwi nie zgłosiłam jako tako.

Nic się nie orientuję w tych papierkowych sprawach :/

Poleccie mi jeszcze coś na wzdęcia, daję Oliwci herbatkę koperkową, ale jej nie lubi i zbytnio nie chce pić :/ pisałyście coś o jakichś kropelkach.


No i madzia gratki jeszcze raz. Miałaś przeżycia :/ ja tez miałam to znieczulenie w kręgosłup, gość wbijał mi się 3 razy, dopiero za 4 mu się udało, ale nie miałam takich komplikacji jak ty. Dobrze że już wróciłaś, jesteśmy w komplecie ;)

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 23 godzin temu #356065 przez szolrak1
iwus ;]

ja wrociłam ze szpitala w zeszły czwartek i wczoraj miałam wizyte u pediatry ale dlategoze wczesniej nie mogłam isc wiec nie ma na co czekac;] bioderka mam ustalone na 16.05 ;]

szczepienia w 6 tygodniu oprócz tych 2 zaraz po urodzeniu;]

kochana mnie w pracy kazali isc do pzu;] poszłam i dostane kase roszczene z tytułu urodzenia dziecka;] i złozylam tez za dłuzszy pobyt w szpitalu ;] a mezowi załatwiła to sekretarka w pracy;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 23 godzin temu #356066 przez Elwerka00
Madzia,Ty silna kobietko ;* czego to sie nie robi dla tych skarbow malych ;)

ja z tego co wiem,to dziecko automatycznie jest ubezpieczone przy matce. Ale jak sie chce ubezpieczyc jeszcze gdzies indziej to juz nie wiem co dalej.

Moj Olek tez ma wzdecia,mecza go i mecza. Ja dzis sie zalatwic nie moglam;/ a on tez sie tak prezy...

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 23 godzin temu #356067 przez szolrak1
elwi kotecku zjedz sobie ciasteczka owsiane albo jogurt naturalny z otrebami i poleci jak strzała:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 22 godzin temu #356072 przez szolrak1
wszystkie jestescie dzielne!!

monisi nie bedzie tydzien na forum! ale coreczki maja sie lepiej:D i chwała Bogu:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 21 godzin temu #356089 przez Elwerka00
Madziu , zobaczymy czy pomoze ;D

Ohhh Monisia , pewnie do rodzicow pojechala,duzo zdrowka dla niej ;*

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 18 godzin temu #356208 przez kala321
my ostatnio tez w ciągu dnia trochę się prężymy
u nas pediatra po 2 tyg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 17 godzin temu #356227 przez szolrak1
szczepienia po 6 tyg życia sie robi... ja szczepie na wszystko;] pediatre miałam wszystko good jedynie oczko ropiało:/ dostałam kropelki i juz oki;] kocham mojego synciaaaaaaaaaaaa;];];]

a jak wasze brzuszki?? bo ja mam wałek jak w 5 miesiacu i nie zmniejsza sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 godzin temu #356272 przez Elwerka00
Madziu,moj brzuszek jest dokladnie taki sam jak piszesz ;/ i tez nie zmniejsza sie ;/ jesli mi taki pozostanie,to zapewne nigdy wiecej nikt go nie zobaczy...

U mnie ani pediatry ani poloznej ani lekarza nie bylo... Niby w ciagu 3 tyg ma teraz lekarz przyjechac,no ale trzeba czekac. Pierwsze szczepienie mam na 12 czerwca.. I biore te,ktore sa 6w1 albo 5w1. Nie chce Olka kuc pare razy... Ja mam nie przespana kazda noc. Maly spi ze mna,bo gdy wstawalam do niego w nocy do lozeczka to krecilo mi sie w glowie i nie moglam zlapac rownowagi. Szlam zygzakiem . No ale meczy go ten brzuszek... Bulgocze mu w nim strasznie.. Czy Wasze malenstwa tez tak maja?

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 godzin temu #356303 przez kala321
my byliśmy wczoraj na pierwszym spacerze

mały w nocy spi budzi się tylko na karmienia, natomiast w dzień czasem ma takie chwile kiedy się pręży,bo nie może gazó oddać lub kupki zrobić
na szczęście jest tych chwil nie wiele
i mam nadzieję,że tak zostanie

mój brzuszek gdzieś jak w 3 miesiącu, może początek 4-tego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl