BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 3 dni temu #355164 przez Elwerka00
noo Ewus,ja bym chciala tez tak wygladac na szczuplejsza niz przed ciaza ;p hehe

Moj Olek tez marudny ... Potrafi najesc sie i za chwile ddostaje czkawki i znow jest glodny. I przy kazdym siusianiu ma mokre ciuszki i przebieram go nawet do 6 razy na dzien...

no i nowe problemy z tym czlowiekiem..a niby mialo sie zmienic po narodzinach malego..

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #355167 przez Elwerka00
aaa i Olkowi dzis odpadl kikutek. A Waszym maluchom?

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #355177 przez Karola1990
moja mała ma 17 dni i ma jeszcze kikuta
ten cały octenisept czy jakoś tak jest beznadziejny nie ma to jak piochtanina .. raz posmarowałam i zaczyna odpadać.
pampersy też mi przeciekały ale tylko huggis.
w pampersach ani razu nie przeciekło. ani kupa ani siku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #355185 przez nelka
Kala gratulację i jak najwięcej miłości i szczęścia :kiss:

Moja Zośka dzisiaj pierwszy raz obkichała sobie ciuszki ale babcia ją wcześniej przebierała to dostał do przebrania, trzeba było porządnie zapiąć pieluszke :silly:

my nadal mamy kikuta:/

głodzila kontratakuje musze uciekac :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #355207 przez Elwerka00
no Karola ja wlasnie uzywam pampers i przecieka mi prawie za kazdym razem ; /

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #355351 przez ewelinda83
Kala gratulacje i kolejnych lat w zdrowiu, zgodzie, szczesciu, milosci .... :woohoo:

Elwerka z chlopcami jest inaczej bo sikaja do gory :lol: moja siostra uzywa pampersow i jest zadowolona jak zakladala hugisy to zawsze przeciekaly :angry: niewazne jak by je zapiela :dry:
nic sie nie martw jeszcze troszke i bedziemy SUPER LASKAMI/MAMUSKAMI :lol: mamuskami juz jestesmy wiec jeszcze musimy sie zrobic laskami :silly:
co tam znowu sie dzieje u ciebie ??? jak cie dalej ten chlop nachodzi i meczy to go pogon tam gdzie pieprz rosnie !!!!!

nam kikut odpadl na 3 dobe od urodzenia :) ale tu sie zakancza go czyms takim jak klips do prania i to sie nie saczy i nie mazia :huh: nawet to moglam moczyc przy kompieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355353 przez ewelinda83
Moniq a jak Ewa zniosla ospe ??? takie malenstwo :dry:

Kingusia ma jutro usg bioderek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355364 przez Karola1990
mi już 16kg spadło ale prawie nic nie jem mam rozwolnienie od cesarki i strasznie wymęczona jestem tym płaczem i nerwami.
jak tak dalej będzie to do końca wakacji wróce do formy :)

narazie też nie moge na siebie patrzeć bo wyglądam jak potwór

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355379 przez ewelinda83
ja tez od porodu prawie nie jem, stracilam apetyt i czasu nie mam :(

jade wlasnie na lotnisko po tesciow ;) trzymajcie kciuki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355383 przez Karola1990
ja się boje cokolwiek jeść bo Oleńkę boli brzuszek.
ale wczoraj nasłuchałam się jak siostra M mówiła że ona wszystko je nawet truskawki itp i jej małemu nic nie jest... aż zjadłam zapiekanki w której nic smażonego nie było... jedyne co mnie bolało to cebula i to że sos był sztuczny z paczki "pomysł na" ale już więcej takiego czegoś nie zjem..
wojuję żeby wrócił mi pokarm ale jak nie będę jadła to nie ma takiej opcji.
a wpychać w siebie i wymiotować nie bede.
najwyżej mała sztuczne będzie musiała pić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355395 przez nelka
Moniq ale miałaś przeprawe, podziwiam jak dałaś radę... Ja od pon zostanę z knypkiem sama bo M wraca do pracy :dry: więc jestem przerażona :ohmy: z mała dam sobię radę ale gorzej ogarnąc chatę i obiadki... Cóż grunt to dobra ogranizacja więc będę musiała coś wymyśleć :blink:

Karola ty jedz bo pokarmu inaczej nie będzie!!! Ja narazie same dietetyczne jedzonko: gotowany kurczak, zupki, twarożek itp. Mała męczą gazy więc narazie nie szaleje...
Aha bardzo pomogła nam herbatka na laktację, ona ma koper włoski w składzie i bączki idą że aż miło :lol: no i pokarmu jakby więcej...

Po porodzie została mi fałda na brzuszku i 6kg do zgubienia, wkurza mnie że przez te cycki i szersze bioderka nie wchodzę w swoje ciuchy ;) ale żeby poprawić sobie humorek poprosiłam kumpele żeby kupiła mi pare ciuszków:) wyprawa do galerii 30km narazie nie wchodzi w gre więc na stronach internetowych wybrałam sobie co chcę i kochana pójdzie mi kupić :lol:

Elwerka mi bardzo pomaga na złe samopoczuje jak ktoś się chwile zajmie maluszkiem a ja się wykąpie, troszkę wypięknie, wystroje i od razu jestem szczęściwasz :woohoo:
co ten g... znowu wymyślił? daj nam jego adres to załatwimy sprawe :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355424 przez Moniq
Karola, spróbuj podać jej bio-gaya, to taki probiotyk, z tego co pamiętam można go podawać od pierwszych dni życia; mojej starszej córeczce pomógł na brzuszek; tylko trzeba go podawać codziennie, niezależnie czy boli brzuszek czy nie. może Oleńka ma problemy z brzuszkiem niezależnie od tego co jesz?cały czas masz tą biegunkę od wyjścia ze szpitala?

nelka, było ciężko, a wyglada że to nie koniec maratonu, bo Domi w nocy strasznie kaszlała a od dwóch dni ma zapalenie spojówek; a mąż cały przyszły tydzień jest na szkoleniu-znowu sama :( chyba pojadę do rodziców, chociaż nie chce mi się. a na pewno dasz radę, maluszek najważniejszy, potem żebyś coś zjadła a porządki??? huk z porządkami najwyżej będziesz miała bałagan :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355455 przez Elwerka00
Karola,mojego Olka tez brzuszek meczy.dzis cala noc plakal i prezyl sie ah ;(
A spadlo mi moze z 10 kg ;/

Nelus,ja sie wypieknic nie moge bo nie da rady. Twarz mam w bliznach i co dzien pojawiaja sie dalej jakes krostki ;/ niby tyci lepiej po ciazy juz ale nadal wyskakuja eh ;(

Ewus,u mojego malego tez spinaczem takim scisneli.. Chyba juz nigdzie nie wiaza pepkow itp. U mnie jeszcze troszke krwi z tego pepuszka leci ale jest lepiej..

A kochane,jak u was z krwawieniem? Bo ja mam czysta krew ,a slyszalam ze z dnia na dzien robi sie brazowsza i coraz mniej,a u mnie to raz taka raz taka. Ciekawe czy nie krwawia mi rany po szwach...


A co do tego czlowieka,to przyjechalam niby do malego pomoc itp.a w nocy jak prosilam by podal husteczki to wielce obrazony. Chodzil zly i mowil ze sie nie wyspal ;o jak uspilam malego to on go budzil bo uwazal ze chce sie nim nacieszyc;/ nie wazne ze usypialam go prawie 2 godziny ;/ i na koniec usiadl z moimi rodzicami i nagadal im na mnie,ze musze sie ogarnac zmienic itp bo on chce ze mna stworzyc rodzine ale jak sie nie zmienie to nic to nie da bo jestem taka i taka.. I tak mnie obrazal do moich rodzicow ze az sie poplakalam i wyszlam . wczesniej mowie mu,ze nie mam kasy na malego ze polowe powinien pokryc a on,ze bede miala becikowe;/ i ze jak mi sie cos nie podoba to zebym mu zalozyla alimenty. I namawiali mnie zeby maly mial jego nazwisko ryczalam,ale wkoncu dalam a on do swojej mamy ze udalo sie,ze rod ich bedzie przedluzony. Zalezalo mu na jego dobru nie na dziecka. Taki dupek z niego.

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355513 przez nelka
Elwerka co za typ!!! zakładaj mu sprawe o alimenty a jak chce się widywać z synem to ustal mu jakieś warunki, niech ci nie robi łaski że przyjechał... a tak wogle to się nie przejumj Olo jest twój i z tobą a on niech sobie zasłuży na ten mały skarb :blink:

By byłyśmy na spacerku i Zośka teraz ładnie śpi i mogę sobie w spokoju ugotować obiad :lol:

Ja nadal krwawie ale raczej w kolorze brąz, czasem jeszcze troszkę krwi jest. A powiedzcie ile czasu schodzi się ta skóra po cięciu? bo ja mam wrażenie że mi się goi ale skóra mi się rozchodzi i boję się że tak zostanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355533 przez Elwerka00
no wlasnie ja tez nie wiem ile sie goi. Ale tez mam wrazenie ze niby ok a innym razem ze mi sie to rozchodzi... Moze to efekt tego ,ze przy szwach bylo bardziej scisniete a jak sie rozpuszczaja to juz to wraca do normy i nam sie wydaje ze rozchodzi.nie mam pojecia...

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl