BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 2 tygodni temu #356951 przez iwcia
kala nasza niunia ma duży apetyt, ale ma już prawie miesiąc więc je prawidłowo tak do 110 ml, jak miała 2 tygodnie to jadła czasami 50 a czasami 90, różnie bywało :) w każdym razie strasznie się denerwuje jak jej się butle zabierze hehe :P

Nasza Oliwcia odpukać ma ostatnio dobre dni, chodzi spać po 20 i budzi się koło 1-2 w nocy, momentalnie zasypia, potem 4-5 i już bryka w dzień też jak się naje to śpi, widać nic ja nie boli tak jak wcześniej, kupki robi, czasami godzinę po jedzeniu sobie patrzy na świat i nawet nie mruknie. Myślę że to zasługa herbatki koperkowej, zaczyna jej pić coraz więcej, na początku tylko pluła, ale skręcała się często, teraz już jest spokój.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #356999 przez Elwerka00
Iwcia to gratuluje skutecznosci herbatki,i tego ze mala ja Ci pije,bo moj Olek to sie krzywi i wyplowa.. Ahhh

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357025 przez iwcia
Elwerka dzięki ;) z tym że tak prosto to nie było... tak samo pluła na początku baaardzo, ale nie poddawałam się i jej podawałam jak płakała, najlepiej jest podawać jak ma być pora jedzenia, zamiast od razu mleko, spróbuj, może wypije, dobre i 2 łyczki :)

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357051 przez nelka
właśnie odpadł nam kikut z pępuszka :lol: oczywiście mamusia o mało go nie zgubiła :blink:

czy wasze maluszki po karmieniu od razu zasypiają? mój knypeczek je, przysypia i budzi się po chwili i oczka jak 5zł ;)

Elewerka u mnie też z raną jest coś chyba nie halo :huh: od wczoraj krawawie czystą krwią i to dosyć sporo a powoli miałam nadzieję że to koniec... jutro zadzwonie do położnej niech przyjdzie zobaczyć czy wszystko ok.

Mój M już się dopytuję kiedy będę sprawna bo ponoć ładnie ostatnio wygładam i hormony mu szaleją :silly: hihi mi też aż się dziwie że takim kataklizmie w majtach mam ochotę na seks :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357077 przez Elwerka00
Iwcia,sprobuje ;)

Nelka to zapytaj czy ts czysta krew to jakis niepokojacy objaw..

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357081 przez ewelinda83
Elwerka nic sie nie martw ta krwia tak ma byc :dry: ja jestem 6 tygodni po porodzie i ze dwa tygodnie temu myslalam ze juz koniec tego wszystkiego, ze wracam do formy a tu na drugi dzien zaczelo sie czyste krwawienie i tak do teraz !!! raz jest raz go nie ma :angry:
polecam ci tez zamiast espumisanu infacol bo ma taka fajna miarke i latwiej sie podaje dziecku a espumisan trzeba podawac albo na lyzeczce albo w butelce bo nie ma miarki/dozownika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357140 przez Elwerka00
Ewus dzieki,jesli espumisan nie pomoze to bede probowac dalej. Daje herbatke a maly dalej placze;( jestem bezsilna ;( juz nie wiem jak mu pomoc ;(

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357141 przez martela89
Elwerka00 napisał:

Ewus dzieki,jesli espumisan nie pomoze to bede probowac dalej. Daje herbatke a maly dalej placze;( jestem bezsilna ;( juz nie wiem jak mu pomoc ;(


Infacol faktycznie bardzo dobry,ale polecam i to bardzo herbatkę PLANTEX DUO.

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357176 przez Elwerka00
a co to za herbarka?

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357182 przez martela89
Właśnie na kolki,w aptece sie kupuje.
Mojej pomagała i jeszcze mi lekarz przepisał czopki z papaweryną i luminalem jak mała miała atak kolki to jej dawałam i za 15-20 min zasypiała spokojnie .
Kolki trzeba przeczekać ale jest jedno ale można je załagodzić.Ja wykupiłam pół apteki jak u mojej córki się zaczęły.

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357302 przez Elwerka00
no jak dziecko sie tak meczy to az serce boli ;( ja bede probowac az cos poskutkuje,bo do 4 miesiaca zycia to jeszcze daleko...

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357310 przez Karola1990
ja swojej małej podaje espumisan. bąki ida aż miło. z tym że teraz z kupkami problem jest :/
co 2 dzień ... połozna powiedziała że to nic poważnego że to normalne..
wg. wizyta wyglądała tak :
połozna wzieła swoje dokumenty i mój wypis ze szpitala przepisała co trzeba i do widzenia !
no masakra jakaś.!
mogłam jej to telefonicznie podać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357344 przez Elwerka00
karola u mnie wygladala podobnie,zadala pare pytan i tyle..

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357348 przez ewelinda83
karola dzieci moga ponoc kupek nie robic kilka dni, wiec jak ja nic nie boli to nie ma czym sie przejmowac. u nas jest kilka dziennie ale sa bardzo rzadkie i tez nie wiem czy to dobrze ?

u mnie polozna byla juz 3 razy :) na pierwszej wizycie wypelnila dokumenty, zwazyla, zmierzyla Kinie, ogladnela calutka :) siedziala dobra godzine. teraz tylko wazy i robi wywiad :blink:

noc nawet ladnie przespana :lol: Kinga zasnela o 21 a obudzila sie o 2 pozniej juz dala nam pospac 3 godziny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357366 przez kala321
witam
u nas dziecko oglądnęła,mnie dłużej, potem pytania moje,jej i na końcu druki też ok godzinki

Patryk czasem się pręży wiec to tez chyba koleczki,daję mu trochę herbatki koperkowej wtedy popurta i jest trochę lepiej,ale ma takie momenty,ze się
biedaczek az chrypie czasem tak krzyczy

w nocy na szczęście śpi tylko na jedzenie się budzi

zal takiego maluszka
zastanawiam się nad zmiana mleka na bebilon
lub bebiko
obudzi i pręży i wtedy zmęczony oczka mu uciekają a on płacze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl