BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 2 dni temu #355551 przez Karola1990
biegunke mam caly czas od cesarki.
w poniedzialek polozna przyjedzie to sie wypytam wszystkiego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355563 przez Moniq
Karola, martwi mnie ta Twoja biegunka; może zadzwoń do szpitala na izbę przyjęć i zapytaj czy to normalne? odwodnisz się, Kobitko kochana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355601 przez Karola1990
wasze dzieci tez tak maja ze jak trzymacie na rekach to spia a jak tylko wlozycie do lozeczka to placza?
chyba bede musiala sobie ta chuste kupic

moniq ... powoli mi ustaje i nie latam 20 razy dziennie tylko ok. 4-5 czuje sie dobrze i goraczki tez juz nie mam.


elwerka ale dupek głupi.. brak słow dosłownie.

nelka a moja mała chyba nie lubi na dworzu bo ryczy wtedy strasznie. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355614 przez Elwerka00
Karola moj maly tak ma,tyle ze zasypia przy cycu a potem zaraz jak odstawie to sie budzi.. albo plscze dopuki na rece nie wezme...

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355651 przez szolrak1
hej kochane:) jak sie macie??;] jak maluszki??;] ewli i karolciu jak wasze cukiereczki??;];];] karolciu jak z karmieniem i zdrowko??;] ale tesknilam. siedze z brunkiem przy kompie hihi kocham gooooooooooooooooo;];]

a jak tam nelus i moniq?? ewus ty masz juz duza dzidzie;] pieknieeeeeeeeeeeeeeeee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355658 przez szolrak1
ewli to jest marny idiota ... niech pcha meble... ignoruj jego ględzenie ... pomysl w glowie sobie ze to jest małe dziecko... jest nieporadny i dziecinny... w niczym nie pomaga jeszcze dowala... kasztan pomarszczony ....... wkurzajacy gnom:/ wrrrrrrrrrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355663 przez szolrak1
nelus juz jest lepiej;] umiem chodzic siedziec lezez dziura w kregosłupie sie zakleiła i wypełniła sie płynem rdzeniowym. ale to był hardkor.... nawet morfina mi nie pomagała... teraz dopiero odczuwam brzuch i kregosłup;] i ciesze sie BRunciemmmmmmmmmmm;];];] karmie piersia:) jestem szczesliwaaaaaaaa jak nigdy i dziekuje Bogu ze skonczyłos ie cesarka bo inaczej bym nie miała mojego kochanego syna:* huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


życie jest piekne!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355678 przez szolrak1
GRATULUJE WSZYSTKIM KOCHANYM KOBIETKOM SWOICH DZIECIACZKOW!!! 3MAM KCIUKI ZA AGACIE:D BEDZIE DOBRZE!!1

ewusiu jestes kochana ;] dziekuje ze o nas myslałas:*

i jak tam mamcie nastroje:d?????????

widze ze dzisiaj madzia z brunciem okupuja forum:d reszta pewnie kapiele spa i inne bajerki:D ale cudnie:d

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355681 przez Karola1990
Dzis jest jakiś wyątkowy dzień ... spała 3 razy!!!
jestem w szoku!!

zastanawiam się tylko jak będzie wygladała noc :P czuję cos że cięzko skoro w dzień tak dobrze spała.
ale to nic. Jutro sobota. Damy rade.
Od noszenia jej na rękach zaczął boleć mnie znów brzuch i jakby powiększył się ten guzek.
posmaruję go dziś maścią kamforową to może przejdzie.

cały dzień jestem na kanapkach bo nie nadążam wszystkiego robić. Gotowanie jest na ostatnim miejscu.

Teściowa się na mnie obraziła bo powiedziałam jej że ma nie dawać małej jeść bo 5 min temu cała butle wypiła a ta jej jeszcze dawała.
Pare razy tez tak zrobiłam i później płakała mi cały dzień bo brzusio ją bolał.
Ale obraziła się też za to że nie pozwalam jej nakrywać kocykiem. Na dworzu 32stopnie w domu 27... mała cała mokra a ta ja jeszcze kocem opatuli że tylko twarzyczkę widać. Pot się z niej leje dosłownie kropelkami, płacze ale teściowa swoje!!
Co za uparta kobieta... już nigdy nie poproszę jej o pomoc.!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355689 przez szolrak1
karolinko uwazaj z tym podnoszeniem do 6 tyg nie forsuj sie!!! :* jednak miałysmy operacje lepiej uniknac powiklan.
Tesciowa olej zawsze sie beda wtracac ;] uswiadamiaja sobie ze juz sa starszymi paniami i wszystko wiedza lepiej haha;] moja zas mi w spitalu tak słodziła i obiadki mi gotuje ze az zez mi sie robi z niedowierzania........:P haha jak chce bycia z dzieckiem ludzi zmienia:P szkoda ze to jedyny sposob " baby sa jakies inne":D masz slicza coreczke!!! moj maluszek ma potowki ale juz przybrał z 3200 do 3600 dzisiaj go wazyła lekarka;] taki paczusiek mi sie robi z niego hihi slodziak:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355801 przez ewelinda83
Madzia witamy spowrotem :) dobrze ze juz lepiej sie czujesz :) co tam sie z toba dzialo, jak te powiklania wyszly ????

Elwirka a napisz nam prosze jakie jest twoje podejscie do tego pana co cie dreczy ?! czy ty chcesz z nim spedzic przyszlosc, stworzyc rodzine ???? bo jezeli nie to nie patrz na rodzine i na to co kto mowi ... ze dziecko powinno miec ojca itp itd tylko go pogon i podaj o alimenty. mloda i ladna jestes wiec wszystko przed toba :) na jednym durmym chlopie swiat sie nie konczy !!!! juz ci to kiedys pisalam :blink:
co do nazwiska to ja tez mialam przeboje ale przy slubie :angry: ja zostalam przy swoim a moj maz dobral moje i cora tez ma moje nazwisko :) ale tescie co nam zycie przez to zatruli to nasze :( :angry:

od dzisiaj do poniedzialku wlasnie ich goszcze ;) wnusia zachwyceni, pierozki nawiezione :) ale i piec groszy dodane :S przykryj Kinge bo jej zimno, daj cyca bo pewnie glodna i tak w kolko zimno, glodna ... :huh:

Karola daj moze Oli smoczka :) ja tak daje Kindze ... nakarmie ja i nie minie 5 min a ona dalej mlaska i szuka wiec jej daje smoczka, czytalam ze to jest odruch ssania czy cos takiego :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355833 przez Elwerka00
nelus,moje podejscie jest wlasnie takie do niego,ze nie chcialabym z nim byc. Tyle zlego narobil mi w zyciu ze szkoda gadac. Ale wszyscy naciskali ze powinnismy itp,a dzis moji rodzice stwierdzili,zebysmy sie poprostu dogadywali ze wzgledu na malego,ze razem nie musimy byc. I chyba tak wlasnie bedzie... Tylko dla malego bede go informowac,mimo iz ochoty zadnej nie mam...

Olek tez tylko ssie cycka,ale smoczka mu nie daje bo ciezko odzwyczaic potem,i malego boli brzuszek,prezy sie itp,wiec mozliwe ze to z przejedzenia' ? Nie wiedzialam... Kurcze...


Madziu,szalona ;D Ty jak cos napiszesz,nie da sie nie smiac ;D ;* dziekuje ;*

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355856 przez szolrak1
ewus pojechałam na czczo na 7.00 rano 17.04 na wywołanie. dostałam zsatrzyki i nic , 18.04 nic mi nie podali , 19 tez nic zero rozwarcia sluzu postepu mały daleko.... 20/04 kroplowka o 7.40 rano i bzium o 8.00 miałam juz skurcze co 3 min ale zero postepu... małemu tetno spadało, mnie cisnienie do gory balismys ie ze dziecko urodzi sie martwe bo postepu 0. wiec decyzja o cc. poszło i zle mi wbiła igłe w kregol 6 dni cierpien wszystkie mozliwe leki nawet morfina i nic bol nie do wytrzymania umieralam i błagałam o leki ale nic nie pomagało dozylnie domiesaniowo doodbytniczo... haha 3litry ketonalu w zyłe w poslady morfina ... i bollllll bol bol. kazali mi lezec i nie wiedzieli jak mi pomoc wiec puscili mnie 26 .04 do domu rzygajaca po korytazu/... pozbyli sie problemu ... bolała mnie tak glowa ze umiałam tylko lezen na plecach jak stałam bol jak siedziałam bol...... tragedia.. o 14.00 byłam w domku plakałam z bolu o 15 juz u kardiologa po tabletki bo zakazali mi tam karmic piersia z uwago na tabletki na nadcisnienie. wiec pojechalismy je zmienic.. bo odciagałam co 3 godziny w tym bolu z placzem... a kardiolog zadzwonil po karetke cisnienie 160/130 serce mi zwalniało i na ostry dyzur na neurologie, balis ie ze mma naczyniaka na mozgu... zrobili mi tomografie komp i nic dali 2 litry ketonalu i bol... okazało sie ze pani anestezjolog przebiła rdzen i zrobiła mi dziure z ktorej wyciekał mi płyn rdzeniowy... kazali mi zostac 2 tyg na neurologii z pieluchą bez wstawania... nie zgdziłam sie i wyszłam na zadanie. powiedzieli jesli do 4 dni nie przejdzie bede miała zabieg zaklejania płytka krwi dziury w kregosłupie zeby płyn nie wyciekał dlatego nie umiałam stac i siedziec tylko lezec bo wtedy on sie do tej dziurki dostawal. lezałam w domu i umierałam ale twardo bez znieczulenia w pieluszce. no i zakleiła sie dziurka sama po 4 dniach huraaaaaaaaaaaaaa. dopiero 30.04 poczułam bol brzucha i kregosłupa po cc bo wczesniej bol glowy go przycmił hahaha. teraz sie raduje i jest okkkkk ale nie moge si eprzemeczac bo to lubi wracac wystarczy konkretny wysiłek... urzadzili mnie na maxa pozbyli sie problemu a ja walczyłam jak lwica i karmie piersia:d i mam gdzies lekarzy:d jestem cała:d i szczesliwa:D no to tyle:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355857 przez szolrak1
był łogien:d a teraz jest radosc:d:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #355866 przez ewelinda83
jeju magda az mi sie plakac chec z twojego powodu :( tyle cierpienia przy tej radosci :( :) tych lekarzy to wystrzelac by sie przydalo !!!! dobrze piszesz pozbyli sie problemu !!! przepraszam za okreslenie ale narobili gowna ale juz posprzatac nie umieli :angry:
ja tez mialam znieczulenie w kregoslup ale jestem z niego bardzo zadowolona :) tyle ze juz pisalam ze ja rodzilam w irlandii w typowo polozniczym szpitalu i tu tych znieczulen idzie dzieisatki dziennie, jednak to jest ingerencja w cialo i zawsze cos sie moze zdazyc :(
dobrze ze u was wszystko zakonczylo sie dobrze i ze znalazl sie ktos kto potrafil znalezc przyczyne tego bolu i problemu.

ZYCZE DUZO ZDROWKA DZIELNEJ I ZAWZIETEJ MAMUSI :kiss: :) :kiss: NO I MALEMU BRUNCIOWI :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl