BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 11 miesiąc temu #364631 przez ewelinda83
Elwii Kinia ma dalej te krostki i pani doktor powiedziala ze jest to tradzik niemolecy, ktory sam zniknie. u nas jest on juz 3 tydzien :( jak jest chlodniej to widac poprawe ale jak jest cieplej to skora robi sie znowu czerwona i krostki wyskakuja :(
sa to czerwone krostki z plamkami zakonczone bialym czybkiem. dziewczyny na marcowka polecaja Oilatum Junior zeby dobrze nawilzyc skore. z naszej pieknej niemowlecej buzki przez te krostki zrobila sie tarka :angry:

Kala mialam wczoraj to samo !!! jakis dzien taki byl do du ... i zle dzialal chyba na dzieci :angry: do 11 bylam pod wrazeniem bo Kinia ciagle spala i jadla :) pozniej sie pobawila, pousmiechala i wogole byla radosna :kiss: a ok 14 zaczal sie koszmar :ohmy: usypiala na rekach na 10 min, co ja odkladalam to zaczynal sie placz a im pozniej sie robilo to ona byla bardziej zmeczona i z placzu wpadala w ryk, histerie. glowa mi pekala :angry: naszczescie jak juz zasnela ( ze zmeczenia ) do spala grzecznie cala noc z przerwami na cyca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364641 przez Elwerka00
Ewus,wlasnie tak to wyglada!doslownie tak samo.. Ehh te sliczne buzki szpeca takie krochy durne;/ wrr..

Dzis moze drugi raz w koncu na spacer wyjdziemy ehh

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364644 przez ewelinda83
Elwirka to ponoc ma zejsc i te buzki beda znowu gladkie i sliczniutkie :)

Ja bylam z Kinia z rana na krotkim spacerku po bulki na sniadanko bo u nas brzydka pogoda i kropi ciagle :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364645 przez ewelinda83
teraz mi zasnela ksiezniczka po wielkiej walce i placzu :dry: usypialam ja na naszym lozku bo rece mi juz odpadaja i chyba jej to nie pasowalo ze nie ma bujania dlatego sie buntowala :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364651 przez nelka
mój pączulek wkącu zrobił kupkę, po dwóch dniach :ohmy: ile było tego to szkoda gadać trzeba było iść umyć dupkę pod zlewem, dobrze że od razu ją przewinełam inaczej wypneło by wszystkimi możliwymi stronami ;)

kala co to za bzdury z tym peslem, można na niego czekać nawet 6tyg a dziecko musi iść w tym czasie na bioderka więc jak lekarz może nie dać skierowania, absurd! nam pediatra dała bez pesla ale i tak idziemy prywatnie...

wczoraj moja córcia postanowiła że nie da się uśpić mamy sposobem więc bojkotowała nawet leżenie ze mną w łóżku, już szlak mnie trafiał aż tatuś ją wziął położył sobie na brzuszku i 5min i dziecka nie było :angry: a ja ją lulałam ponad godz :ohmy:

elwerka staraj się może częściej wychodzić z maluszkiem może jak nawdycha się świeżego powietrza, wytrzęsie go w wózku to będzie lepiej w domu spał...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364659 przez Elwerka00
Nelus,wlasnie masz racje.ale jak pogody nie ma to tez kiepsko eh..

Ewus ja sie boje ze ja moglam malego czyms zarazic bo taka twarz mam ze wr;/ i jak jemu zaczelo wyskakiwac to zaczelam myslec co to.

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364693 przez ewelinda83
Elwii nic sie nie martw to moze byc tradzik albo potowki :dry: albo uczulenie na cos co zjadlas, takie uczulenie u nas sie pojawilo na drugi dzien i po dobie zniknelo ;)

a nie masz takiej foli na wozek w razie deszczu albo wiatru ??? ja z takim czyms bujam na spacerki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #364715 przez Karola1990
Hejka ... ja po bioderkach. mała ma jakis przykucz i zalecili podkładać 3 pieluchy, kłaść spac na plecach i układać na brzuszku żeby nóżki się jak żabce rozkładały.

u nas noc ok. zasneła o 22:20 i obudziła się 4:40 później już nie spała ale to nie jest straszna godzina bo poszłam umyc głowę i się ogarnąć przed wyjazdem do lekarza a tatuś bawił się z Olusią która zasneła po 8

mój brzuch też co raz lepiej ale smaruje się czym popadnie bo nie mogę na niego patrzeć...czekam tylko kiedy będę mogła poćwiczyć bo jak narazie boję sie trochę że coś mi się na bliźnie po cesarce zrobi.
zapiasałam sie na 30 maja do ginekologa i poproszę o tabletki.

moja twarz tak samo masakra. we dwie z Olunia jak biedronki wyglądamy

no i chyba Oleńka zaczyna lubić spacerki :D

a laktatorem codziennie ok 15min z jednego cycocha. nawet jak nie leci bo wtedy cwiczy się te receptory. tak mi w szpitalu położna mówiła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364735 przez kala321
misia to macie fajnie,bo ja nie dostałam skierowania bez peselu:(
ale już odebrałam i teraz jest ok

byliśmy od 11:30-13:30 na spacerze,
potem wróciliśmy na karmienie przewinęłam i teraz znów byliśmy do 16
kupiłam sobie spodnie i getry,aby mieć w czym chodzić,bo wchodzę w jeansy z przed porodu,ale w jedne,bo resztę w pasie ciężko dopiąć,bo jeszcze mały brzuszek jest

ja własnie sama małego ubezpieczam to tez dziś załatwiłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364738 przez kala321
ewelinda miałam tak samo od 14

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364780 przez Elwerka00
;)

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364789 przez ewelinda83
dzisiaj Kinga ladnie spi, chociaz byla mala wojenka bo usypialam ja na lozku zeby mi rece nie odpadly :P dostala cyca i spi dalej ;) ale zaraz ja bedzie kolej na kolejny posilek ;)

karola ja tez musze pieluchowac, niby wszystko ok ale jednak zalecil doktorek pieluszke dodatkowa. 9 czerwca wizyta kontrolna wiec mam nadzieje ze juz bedzie calkiem wszystko OK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364793 przez Karola1990
mam do siebie żal bo dopiero jak mi lekarz powiedział to zauważyłam że rzeczywiście jest skrzywiona i to dość wyraźnie.
co ze mnie za matka że takich rzeczy nie widzę. :/

ehh...
wygladam strasznie a w niedziele idziemy na komunię. wstyd się pokazać wśród ludzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364821 przez kala321
Karola daj spokój nie jesteś w stanie wszystkiego zobaczyć, przewidzieć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364865 przez ewelinda83
karola ta pieluszka napewno pomoze, dobrze ze wyszlo to teraz poki Ola jest malutka. my tez dajemy ta pieluszke. przeciez dopiero zaczynamy sie uczyc wszystkiego wiec nie ma co sie obwiniac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl