BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 11 miesiąc temu #365490 przez szolrak1
udało sie zasnał ciekawe na ile... jestem wykamana jak ELWII spie po godzinie i mały płacze.
Dostałam leki na biegunke przeszło:) juz nie wymiotował od rana ciagle chce jesc. jak byłam u lekarza 5 dni temu to go wazyła i z 3200 kg miał 4200 kg ale pewnie przez te 5 dni znow przybrał:D jupi;] bioderka zbadane usg zrobione , ma jedynie przykurcze miesni ud i tzreba masowac, do tego kanalik łzowy zatkany i ropieje mu oczko pomimo zakraplania wiec czeka nas okulista. MASA KŁOPOTKÓWWWWWWWWWWWWWWWWW

agaciu gratulejszynssssssssss widze ze miałas taka jazde jak ja:] tylko mnei sie zle wkuli i dlatego mnei bolało a stwierdzili ze taka ma uroda hahaha:D


co jecie?????????????????????????????????????????????? mam dylemat jak bykkkkkkkkkk nie wiem co jesc .... czuje sie jak jogi na diecie , zeszło 2kg ale zostało 10 kg ahhaha:d łogien:D


ewus kinia jest boska co patrze na te zdjecie to mi sie mordka cieszy:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365520 przez ewelinda83
madzie dziekuje :)))
wszystkie nasze bobasy sa boskie :lol: :kiss:

dobrze ze Bruncio przybiera na wadze, to najwazniejsze :woohoo:

ja jak juz wspominalam jem wszystko :) oprocz potraw wzdymajacych na ktore zaczynam juz miec czasami ochote :huh: no ale tego sie boje jesc , zeby malej nie zaszkodzic.
jem stopniowo obserwujac Kinge :)
a dzisiaj oddam sie przyjemnosci ... napije sie piwa KARMI :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365532 przez Elwerka00
u mnie maly je duzo,i tez wymiotuje,bo ulewaniem tego nazwac nie mozna ;(

Ahhh

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365536 przez szolrak1
wszystkie sa pikne ewus ale kinia taka minke zrobiła na tym zdjeciu ze do reklamy sie nadaje:D:D:D

ewlus to nasze smerfy moga sobie łapecki podac mamy te same problemy.... mo mały od 17.00 jadł na zmiane az wkoncu skonczyło sie placzem bo teraz wyssał wszystko i nic nie mam a on chciał jeszcze! polozyłam go w łozku właczyłam suszarke do wlosów wyszłam z pokoju po mleko modyfikowane( a nie daje mu go wcale- z rozpaczy) wracam a on spi... no to sie wziałam za jedzenie:P ;] a potem x-factor

moja polozna powiedziala ze mozna napic sie pol lampki wina i dziecku nic nei bedzie a palic tez mozna tylko ze ci nikt tego nie powie... jedynie nie wolno palic w momencie karmienia dziecka... ja paliłam 10 lat 1,5 paczki dziennie i tak jak ty rzuciłam jak sie dowiedzialam, ale narazie mnei nie kusi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365545 przez ewelinda83
jeszcze raz dziekuje madziu :)
slodka jest, kocham ja najbardziej :kiss:
ale czasami daje mi popalic, placze i placze chociaz jest najedzona i przebrana :( a ja jestem wtedy bezradna i nie wiem co robic :(

nie kus tym winkiem :lol: bo mam takie dobrutkie slodziutkie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365547 przez misia88
Uff, a my niedawno ze spacerku wróciłyśmy. W końcu ładna pogoda.

Moja Lila na szczęście nie ulewa, nie wymiotuje, ale ma częste wzdęcia. Mam nadzieję, że to się unormuje za kilka dni, bo się biedulka męczy...

Ja tam do palenia nie mam zamiaru wrócić, a Karmi też sobie czasem walnę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365557 przez szolrak1
mnie ochota na karmi mineła nie wchodzi jakosc napiłam sie łyka i wylałam;] to samo z winem zrobiłam łyka tzn zamoczyłam usta i wylałam nie wchodza ;]

ewus unormuje sie wszystko;] :) kinia power

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365654 przez Elwerka00
maly mi dzis malo spal i z tego zmeczenia teraz placze i zasnac nie moze;/ oh boze..

Madziu,lepiej zeby im przeszlo bo maly u mnie tak samo wypil z dwoch cycochow i jeszcze glodny byl.. A potem mu sie ulewa litrami bo za duzo , dostaje czkawki i trzeba dac mu cos do picia by przeszlo.i tak w kolko;/

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365663 przez Karola1990
hejka dziewuszki :)

ja dziś przeszłam test więzi z moją córką. Byłam na uczelni ... MASAKRA!!!
zero skupienia tylko ciągle o Niej myślałam.
Czy tatuś da sobie rade. czy bezie wołał babcię i czy znów zacznie Ole przykrywać a bidulka będzie sie męczyła.

150 myśli na minutę miałam.

Ale jak już wróciłam do domu to na widok mojego skarba się rozbeczałam z tęsknoty. i tak sobie pół godziny popłakałam aż mi przeszło a Ola się tylko patrzyła na mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365698 przez nelka
czy tylko mojego szkraba trzeba tak długo usypiać czy ja poprostu mam złe metody?

ale się przestraszyłam :dry: Zośka spała, obudziła się i zaczeła dziwnie oddychać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365802 przez misia88
Karola Ja też tak miałam pierwsze dni na uczelni, ale wiem, że mąż doskonale sobie radzi z Lilką, więc się o to nie martwiłam. Tylko strasznie do niej tęskniłam. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365836 przez szolrak1
ELWI oj wczoraj wymiotował mlekiem dzisiaj o 5 rano to samo:/ wszystko zwymiotował na mnie :( plakac mis ie chce nie wiem jak mu pomoc... karmie go piersia butli prawie wcale nie dajemy:/ moze to reakcja na mleko modyfikowane , jedna dziewczyna w szpitalu miała to samo dziecko wymiotowało po mlekach modyfikowanych:/ biedny dzidzius serce mnei boli... tak go to zmeczyło ze od 8.00 spi - 2,5h przy suszarce na moim łozku z raczka pod głowka, raz sie przebudził zebys ie poprzytulac i zansał znow. odciagnelam mleczko bo nie chce go budzic i czekam az wstanie glodny bedzie :/

a 2 sprawa- ten tradzik noworodkowy jest tragiczny ! bruncio ma całe policzki i bródke w chrostkach widze ze go to boli zwłaszcza jak spi na jednej lub 2 str:/ niby to przejdzie do 2 tyg ale ehhh biedactwoooooooooooooooooooooooooooooooooOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoooooooooooooooo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365838 przez misia88
Jejku, rzeczywiście problem z tymi wymiotami. Konsultowałyście to z kimś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365842 przez szolrak1
PODOBNO jesli karmisz całkowicie piersia i czasami mały wypije 30 modyfikowanego to moze byc taka reakcja :/ a maz mu podał 90ml o 1 w nocy jak spałam i mi mały zwrocil wszystko nad ranem:/ teraz spi i jestem ciekawa jaka bedzie reakcja na moje mleko odciagniete... jesli odda to znowu jutro jade do lekarza:/ straszne to jest i serce łamie w pół

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365846 przez ewelinda83
Magda ten tradzik nie powinien byc bezbolesny dla dziecka, moze to tez skonsultuj z lekarzem :dry:
Kinga tez czasami uleja a karmie tylko cycem :huh: ale to sa male ilosci.

Ja sie wzielam w koncu za wniosek na paszport, jak sie uda to jeszcze dzisiaj to zalatwimy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl