BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 8 miesiąc temu #409770 przez Elwerka00
oohhh! Ewus! Juz dajesz Kini jedzonko? Super ;) a od czego zaczelas? Od marchewki? I jak podajesz.. 3 lyzeczki i na drugi dzien znowu czy czekasz pare dni na reakcje Kini?;)


Kalus ja tak samo nie uzywam kosmetykow dla malego..tylko z apteki emolium,a jesli chodzi o mleczka to piers a jak nie,to bebiko..

U nas dalej kupy zielone;( nie wiem od czego..

Masowalam malemu dziaselka i natrafilam na twardy kawaleczek..ale to nie dolne jedynki tylko jakby kielek albo ten jeden dalej... Hmmm ale dziaselek nabrzmialych nie ma.. albo nie umiem odroznic ich...

Maly spal od 21 do 7. Teraz znow spi.. Moze cos mu jest ? Albo ta pogoda ..

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409782 przez szolrak1
ewussssssssssssss gratuluje dzielnego dzieckaaaaaaaa!! ciesze sie ze sie dobrze bawiłas:d i ze juz mieszkacie!! wspaniale kochana!! ciesze sie takze ze wrocilas:D:D:D:D :*

elwi kociku ładnie spi!!! a moze kochana jesz jakas rzecz czesto ktora powoduje te zielone kupki??? jesli kupka jest rzadka i nie ma sluzu to powinno ustapic ale jesli w kupkach jest sluz i cie tak ciagnie to lepiej idz do lekarza. ja tak zrobilam jak mały miał sluz i zielona kupke poszłam z zuzytym pampersem zeby pediatra zobaczył kupke sam! i to było od kefiru! od tego czasu spokoj:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409808 przez ewelinda83
elwi ja podaje jabluszko ze sloiczka a czasem z normalnego jablka naskrobie troszke na lyzeczke :blink: daje Kini co pare dni i patrze na reakcje, narazie nic sie nie dzieje :)
raz sprobowalam marchewke i tez nic sie nie dzialo :)
na dnich mam zamiar tez sprobowac podac kaszke, zobaczymy czy jej posmakuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409816 przez kala321
witam;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409842 przez Elwerka00
ohh no ale wlasnie nie wiem od czego to..staram sie nie jesc nowych rzeczy..a czasem sluz sie zdarza.. Kupka jest zolto zielona czasem sa takie grudki jak na poczatku i sluzu troche.. No zobaczymy zmienie diete i jesli nie przejdzie to pojde z tym do lekarza..

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409935 przez szolrak1
tak zrob elwiczku :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: a moze pijesz czegos za duzo?herbaty mocnej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409937 przez szolrak1
ce kalus :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

moze dla niego elwi co s za mocno dziala delikatne dzieciatko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409942 przez Elwerka00
kawe zbozowa czasem 10 na dzien bez mleka..jogurty jem...hmm moze ta kawa?

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409957 przez szolrak1
kotku moze za duzo? ja pije 2 rano i w poludnie tylko moze lepiej sobie wypij soczek albo nesti ja czasami pije miete z jabłkiem wode karmi malinowe

odstaw na 3 dni ta kawe napij sie jedna szklanke i zobaczysz czy kupka bedzie inna??;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409967 przez szolrak1
kurcze a nam napewno zabki ida!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409975 przez Elwerka00
ohhh ok Madzia zrobie tak jak mowisz.. Ja pije duzo wody ale ta kawa jest mmmm.;D uzaleznilam sie ;p ale odstawie..

A po czym stwierdzasz kochana ze zabki ida?

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409979 przez nelka
Szorlak ty to masz ale przeboje z tym mieszkaniem, jak nie urok to sraczka :blink: masakra jakaś, może ciąży na nim jakieś fatum? macie 85m2? tylko pozazdrościć takiego metrażu :lol:

dziewczyny a to jedzonko dajecie dodatkowo czy zamiast karmienia mleczkiem?

ćwiczycie z dzieciaczkami podnoszenie główki? Zosia jak leży nam na kolanach albo w bujaczku to rwie się do przodu... całymi dniami coś sobie mruczy pod nosem, czasem to brzmi jakby sobie marudziła i marudziła szczególnie jak się bawi to wyzywa zabawki :silly:

a u nas ząbków ani widu ani słychu, chyba że super mamula znowu coś przegapiła :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409989 przez szolrak1
elwi tak zrob:* powinno byc lepiej:*

nelus nie wiem ale ehh kocham to mieszkanie :) to sa 83 m2 ale w szafie sa dwa schodki i drzwi na strych do ktorego mamy tylko my dostep z naszgo mieszkania ktory ma 75m2 haha zeby sie dostac do niego to musiałby ktos z naszego przedpokoju wchodzc do szafy otworzyc drzwi:d a to nie realne wiec :) mamy 83 legalne i 75 nielegalne:P ale narazie niie stac nas na wykupienie tego . napweno jak wygramy proces za 5 lat to wykupie to i tyle:d bede miała dom na poddaszu haha160m2:d wow hihi dlatego tak kocham to miejsce BO MAM TAM NARNIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:d :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409990 przez szolrak1
łatwopalną hahahha?( czarny humor)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409994 przez szolrak1
elwi kochana ssanie palca rak moich palcow slinotok placz niesamowi, ssanie warg, wygibasy jezykiem i eh nastroj małego tragedia ciagle na rece placze na macie na bujaku w nosidelku aucie ... tylko rece... i bliskosc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl