BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #410021 przez ewelinda83
madzia superowe takie mieszkanko z poddaszem :) pozazdroscic :) my mamy 70m z czego jestesmy bardzo zadowoleni ale jak tak patrze to by sie jeszcze kilka metrow przydalo :blink: w szczegolnosci ze planujemy rodzenstwo dla Kini :lol: a najbardziej jestesmy szczesliwi z faktu ze zarabiamy na nie wlasnymi rekami ... nikt nam nic nie wypomni :dry:
pije tu do tesciow ... dzisiaj wyszla kolejna jazda !!!! ach szkoda slow :angry: :( nie ma nas z nimi a oni i tak historie tworza, mam dosc tej rodziny, ciesze sie ze juz po chrzcinach bo teraz nie bedzie dlugo okazji zeby sie z nimi widziec ( chodzi mi o cala rodzine meza ) :angry:
nie zeby moi swieci byli, ale u nas jest tak ze jak ktos ma cos do kogos to sobie wyjasnia niejasnosci, a u meza jest tak ze w oczy nikt nikomu nie potrafi nic powiedziec tylko robi sie bledne kolo bo ktos cos komus itd ...

dzisiaj Kinia dostala kolejna dawke jabluszka i distala jakis krostek :( ale nie wiem czy to od wody czy jablka a moze potowki :dry: no nic poczekamy i zobaczymy :dry:

Niunka jest tak silna ze rwie sie do siadania :) sadzam ja juz wyzej na poduszkach a ona sie unosi i chce siadac :)
pieknie mi sie juz przewraca z pleckow na brzuszek ( ok 2 tygodnie ) :lol: jak to zobaczylam to zaczelam skakac z radosci i klaskac a moj brat patrzyl na mnie jak na glupka i mowi do mnie ze ona tak juz od dwoch dni robi ... on myslal ze to normalne wiec nic nie mowil ... ach te chlopy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410024 przez ewelinda83
elwii tej kawy to chyba jednak za duzo pijesz :side: zastap ja jakims innym trunkiem i poobserwoj Olka :)
kiedy sie przeprowadzasz ?

madzia podeslij jakies fotki z mieszkania moze zaczerpne jakiegos pomyslu dla siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410050 przez kala321
szorlak to tak jak u nas z tymi ząbkami,pocieszę Cię nasz już od 3 tygodni tak ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410054 przez szolrak1
ewusiu znam ten bol!!! ja licze na to ze jednak pokonanie tych 96 schodow tesciowa załamie:P

my tez sami placimy mamy kredyt na 30 lat no i im chata wieksza tym kosztowniejsza niestety;]

gratuluje pieknej zdolnej uroczej kochanej kiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410055 przez kala321
ewelinda nasz też juz od jakiegoś czasu tak robi,ręce do przodu i się podnosi
mąz ostatnio podał jej dwa palce myśląc,że on wyciąga rączki,aby złapać za palce,a on myk i siedział

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410059 przez szolrak1
dzisiaj maz pojechał po meble do ikea nie kupilam wszystkich jedynie to co najwazniejsze ale mam to gdzies najtansze najprostrze i olewam:) mieszkanie jest minimalistyczne proste a przytym gustowne:d

z prodem moge zrobic jedynie tak ze nie bedzie uziemienia ... i modlic sie zebym sie nastepnym razem nie spaliła pzez kolejnego debila.........


elwi moze zamiast kawki bawareczka:d tez w brazach:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410060 przez kala321
super sate postępy dzieciaków naszych,jeszcze trochę i będziemy patrzeć gdzie one a one na czworakach lub na nożkach;D
patryk jeszcze robi takie czworakowanie,ale jakby na plecach,jak raczek nóżki podkurcza i dupkę przesuwa wyżej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410066 przez szolrak1
kalus ehh bruncio tez jakos od 3 tyg ale od 2 dni jest tragedia:/ az sobie poranil dolna warge :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410067 przez szolrak1
no dokładnie :d mały chcce stawac i siedziec zaraz bedie mi skakał do bankomatu haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410079 przez Elwerka00
wyprowadzam sie po wakacjach;p ale dokladnie dnia nie znam;p

ohh u mnie tez Olek do'siadania,przy podciaganiu za raczki glowke trzyma ladnie,a jak wezme pod paszki go to by stal na nozkach ale nie pozwalam mu... Prostuje nogi ;p to go klade i wtedy ryk;p rozpiesciuch maly;p

Madzia! Jak to drzwi w szafie?;p to kto Wam takie mieszkanie sprzedal? Te poddasze jest niczyje i nikt sie im nie zainteresowal?ze takie puste stoi?ostro;D hahaha zrob tam malemu plac zabaw;p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410080 przez Elwerka00
kala wchodzilam dzis na kuferek i nie moglam znalesc tej bransoletki itp. A jak juz cos innego mi sie spodobalo to sprzedane;(

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410098 przez kala321
elwerka napisz mi co,to może uda mi się ci zrobić,wyślij na meila nr tego co ci się podoba,a wiesz to normalne jak co ładne to szybko kupca znajduje;D;P

szorlak u nas to samo

albo spi i nagle z krzykiem się obudzi,lub bawi się i zacznie płąkać,bo niechcący tam naciśnie dziąsłem
ale macie fajne duże mieszkania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410103 przez ewelinda83
no te wejscie przez szfe najlepsze :lol: B A J K A :) :) :)

mi Kinga jeszcze nozki do gory podciaga i tak pol nocy spi tak jak by na czworaka tyle ze na pleckach :lol: i ssa palce od nog :) wtedy to sikam ze smiechu :kiss: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410104 przez Elwerka00
ohh to wyslij mi ten link z nowosciami bo tam bylo a na stronie nie znalazlam;(

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410109 przez Elwerka00
Kinga ssie palce od nog? Hahahaha;D musi to wygladac komicznie;p cyknij fotke;p jak Ci sie uda;p

Magda! Hahahha Ty to jak cos napiszesz to 10 minut sie z tego idzie brechac ; P hahaha do bankomatu haha ;p to bylo dobre;p


Tez bym chciala takie wejscie do krainy ;p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl