BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

10 lata 9 miesiąc temu #693105 przez kala321
Karola niestety martwię się bardzo, nie będę pisałą o co chodzi,bo nie chcę w necie pisać-ale prosimy o modlitwę

ja tez dziś na lumpach byłam... i kupiłam J dwie pary spodni jeansów nowe reportera po 13 zł za parę i sobie jakieś 2 koszulki-bluzeczki na ramiączkach pod sweterek w dziurki co dostałam na ur od męża

co tam u was dziewczyny, my dalej męczymy się z tymi dolnymi 2 i czwórkami,któe widać,ale nie mogą się przebić:(

a tak mały biega i rozrabia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #693109 przez kala321
wchodzi na fotel , na kanapę, skacze, wspina się, na komodę, ścisza muzykę, biega i rozrabia, pyskuje po swojemu i próbuje na ile może

zjada ostatnio ze smakiem kabanoski (z dużą ilością mięska,ale cena powala 69 zł kg),ale wolę mu dać taką dobrą rzecz niż kolejne ciastko-jako przekąskę lubi też jabłka-ale już się nasze kończą niestety

truskawki mu nie zasmakowały, ani groszek
zje arbuza ale trochę, pyszny jest żółty arbuz;D

my jesteśmy przeważnie na dworzu na spacerku lub na placu zabaw, wracamy tylko na jedzenie i drzemkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #694003 przez kala321
Witam, jakie macie plany na dziś? my jedziemy na pokaz-zawody balonów do Torunia;D J popstryka fotki, ja z młodym popatrzymy i pobiegamy na łąkach, cioci damy pilnować wózka (bo J sis jedzie z nami).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #694125 przez Karola1990
u nas Ola rano ok wszystko pięknie bawiła się i szalała na trampolinie.
Połozyłam ją spać i jak wstała po niecałej godzinie to miała goraczkę 38.5
ale za to przebił się piękny ząbal.
dałam syropek przeciwgorączkowy i posiedzimy w domku trochę. później moze wyjdziemy na spacer. zobaczę jak mała będzie się czuć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #694925 przez kala321
dziś byliśmy na spacerze i na łące porobiliśmy trochę fotek z wygłupów;D
mój mały szaleniec chichrał się ,biegał i wariował;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698194 przez kala321
ja kupiłam te kropelki camila, chce wypróbować- znajoma polecałą na zęby-zobaczymy

byliśmy na spacerku,teraz mały spi na dworzu grzmi, a ja idę poczytać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700408 przez Karola1990
hej .. Kala jak te kropelki? pomagają trochę?

straszne nudy u mnie. Ola jest rozrabiająca i nawet nie mam jak kawy z koleżankami wypić bo wszędzie ucieka i nie można chwili spokojnie posiedzieć. Strasznie strzela fochy. jak się jej czegoś nie da to jest płacz lament i dochodzę do wniosku że ją rozpieściliśmy za bardzo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700782 przez kala321
KArola mał ma głupawki, smieje się, broi,ucieka- nie wiem czy pomagają-ale on fajnie bierze i ssa tą ampułkę-chyba ciut pomaga;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700833 przez Karola1990
Dziewczyny jak jesteście odezwijcie się .. ciekawa jestem jak wasze maluszki ? i co u was ? Iwcia jak się trzymasz?

U mnie wyniki jeszcze nie przyszły a już mineły 3 tygodnie .. troche się denerwuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701074 przez Karii
Hej, ja cały czas Was podczytuję. U nas Adaś w orządku idą mu zęby jeden za drugi ostatnio byliśmy w górach nie wiem czy to przez zmianę klimatu czy przez zęby ale przez trzy dni prawie nic nie jadł. Z mojego synka to niezły łobuziak, wszystkim rzuca za wszystko ciągnie i się nie słucha, ale jest taki kochany:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701350 przez Karola1990
dostałam wyniki badań. do lekarza mam w piątek i zaczynam się denerwować. mam przerost endometrium. więcej powie mi lekarz na wizycie

Karii super że się odezwałaś :) urwisy te nasze dzieci.. mojaj to się buzia nie zamyka. ciągle gada. wg badzo dużo mówi. woła pić jeść cześć i inne słówka które już wiem co oznaczają. ważne że potrafimy się dogadać jak trzeba
najlepiej jej wychodzi jak mówię że idziemy już do domku wtedy Ola mówi MAAAAAMOOOO albo NIE :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701808 przez Karii
Fajnie, że taka z niej gadułka, mój Adaś na razie nie wiele mówi tylko podstawowe słówka mama, tata, baba, papa, nie i taaaa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702088 przez Karola1990
z tego co wiem to chłopcy później zaczynają mówić. ale nie ma reguły.
Dziś żegnamy łóżeczko bo tylko stoi i zbiera kurz. i staramy się odstawić smoczek ale z tym może być gorzej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702135 przez Karii
U mnie ze smoczkiem nie na problemu na szczęście bo Adaś w ogólnie nie wie co to smoczek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705817 przez kala321
ja smoczek małemu daję przy zębach teraz idą mu i mam go czasem dość-wisi i wyje, za chwile się bawi i znów wyje

dałąm mu nurofen,bo nie idzie z nim dzisiaj wytrzyamc krótko spał,bo go zęby obudziły-ale już je widać piękne koronki pod dziąsełkiem-dziś chyba się przebijają,że tak wyje;(

biedaczek, spał tylko 30 minut i się obudził z płączem i krzykiem

bylismy na wycieczce-Patryk pierwszy raz płynął statkiem i jechał pociągiem-miny bezcenne,zadowolenie i euforia na twarzy;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl