BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #72805 przez martus0707
Hej:P
Jeśli chodzi o te tycie męża to wiecie że mój przytył od listopada już 8 kg :laugh: niby nie je więcej ale chyba mu aż tak bardzo nie służy te wieczorne podjadanie ze mną :laugh: chociaż dobrze że tyje, nie będziemy wyglądać śmiesznie, on taki wysoki i szczupły a ja z brzucholem ;)
U mnie imię to Oliwier, dzisiaj zdecydowaliśmy. Ale mamy też ustalone że dla drugiego dziecka ja wybiorę imię, więc wtedy zaszaleje z inwencją :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72807 przez różyczka
Mój mąż ma WSZYSTKIE objawy ciąży!!! marudzenie, zachcianki, wszelakie bóle.... :laugh:
Myśle, ze to wynika z lęku przed nowa sytuacją, nową rolą, przed tym czy sobie poradzi jako tata itp.

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72818 przez Green

Kamilka ja prywatnie jakbym chciala isc to bym musiala jechac conajmniej godz w jedna strone , na co niemam zbytnio ochoty :dry: a do polskiego lekarza czekalaby mnie +/-3 godzinna podroz w jedna strone ,wiec tez odpada.
A jutrzejszego dnia to sie tak boje ze az lzy do oczu mi sie cisna, mam same najgorsze przeczucia :( Czuje ze GP odesle mnie z kwitkiem
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72824 przez masuska
Właśnie nie dawno złapałam taki fajny artykuł o przeżywaniu ciąży przez tatusiów no i mój na szczęście nie tyje, bo byśmy wyglądali jak 2 ulęgałki, a i tak dobrze wygląda, ale za to ma gorsze zachcianki niż ja i strasznie wcina grejpfruty, a mnie aż tak na nic nie rzuca, chyba że lody:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72828 przez Kamilka24
A po co jutro idziesz do GP? Na USG? Ja prywatnie też jeżdżę około godzinkę w jedną stronę do Polskiej przychodni ale tak raz na 2 miesiące. Wolę wydać tą kase na dzidzie i wiedzieć co jest grane, i przy okazji mam zawsze badanie ginekologiczne, więc nie żałuję.

My mamy dla dziewczynki imię Amelia :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72856 przez basba
Hej Dziewczyny... No ładnie się porobiło! Jeden dzień tu nie zaglądałam i tyle stron do przekopania! Aż miło hehehe. Ja dzisiaj w domciu - zresztą wczoraj też. Nasz Antek dał mi dzisiaj nieźle popalić. Łobuziak z niego rośnie niesamowity. Uparciuch jeden. Tak więc jestem wykończona :huh: Dobrze że Mężu przed 20 z pracy wrócił (z 2 pizzami hehehe), to młodego umył.Bo ja już pomalu siły nie mam wkładaćgo do wanny (ma 17kg).

Co do USG 3d- ja 23 marca idę. To będzie akurat 23 tydzień. Z Antkiem też miałam robione. Co prawda koszt to o ile się nie mylę 200-250 zł ale bardzo mnie uspokoiło że z dzidzią wszystko OK. Lekarz wtedy trzymał mnie jakąś godzinę. Mierzyłwszystko po kolei. Robił przepływy, sprawdzał mózg, no i czy nie ma roszczepu. Już nie mówiąc o aspekcie wizualnym :)
Tak więc ja osobiście nie mogę się doczekać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72859 przez Green

potrzebuje list dla szefa i zwolnienie bym chciala i wlasnie boje sie ze tego zwolnienia niedostane :dry:
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #72863 przez Kamilka24
Green aaaa już wiem o co Ci chodzi ja też musiałam taki list przynieść, powiedz dokładnie lekarzowi co robisz w pracy ( mi dali kartkę podpisana przez managera- zakres moich obowiązków, w czym oczywiście nie napisali wszystkiego), ja powiedziałam, że mam pracę stresującą i w ogóle, powinien Ci dać bez problemu ;)
A co do zwolnienia to naściemniaj mu bo inaczej w ogóle Ci nie da, że boli Cię brzuch na dole, że masz zawroty głowy, że chcesz odpocząć itp., i poproś go bezpośrednio o zwolnienie bo wątpię, że sam Ci zaproponuje. Mi nawet teraz nie dał jak nie mogłam chodzić... Ta Opieka tu to paranoja moim zdaniem. Życzę powodzonka i napisz jak Ci poszło.

A To nasza dzidzia ale w 10 stycznia, teraz już jest większa :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72921 przez Groszek
Kamilka śliczne Maleństwo :) Co do usg 3d/4d ja miałam wliczone w cenę wizyty :) chodziłam prywatnie i lekarz w 24tc zrobił nam sesje zdjęciową, a filmik niestety się nie nagrał :angry: ale za to zdjęcia są super :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72955 przez hoborr
Cześć!

Tyle się rozpisałyście że zapomniałam co miałam komu odpowiedzieć!

Byłam wczoraj o mojego lekarza. I choć chodzę do niego prywatnie - mam tylko 3 razy usg. Twierdzi że po jednym w trymestrze wystarczy, a dzidzia nie lubi być podglądana. I mi to w sumie pasuje bo jak już wam pisałam ja strasznie przezywam to badanie i się boję! Na razie skierował mnie na glukozę i wszystkie wyniki. Mam przyjść za 3 tygodnie i wtedy mnie skieruje na USG. Tylko w sumie muszę do niego zadzwonić bo nie wiem czy mam wyniki krwi robić po wypiciu tej glukozy? Czy wyniki ogóle w jednym dniu, a glukoza kiedy indziej? Jak to u was wygląda?

A pozatym przytyłam 1kg:) I jestem na razie 4 na minusie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72968 przez masuska
Dziewczyny Ci wytłumaczą co z tą glukozą, ja powiem tylko "Ha nie jestem pierwsza":) Ale z tego co wiem to i tak mnie nie ominie:(

Poza tym to dzień dobrzy wszystkim. Dziś od rana jest mi nie dobrze, mam mdłości:( Znów mi się śniło że byłam u lekarza i miałam USG i mówił że to ON. Im bliżej wizyty tym większe oczekiwania.

A co do wagi, wzrosło mi w ciągu 3 tygodni tylko o 0,7 kg mam nadzieje że marudzić nie będzie. A ja się cieszę, bo i tak Maluszek ma skąd brać tłuszczyk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72971 przez hoborr
różyczka - może spróbuj w ten sposób. Zaloguj się i dodaj stronkę do zakładek jako zalogowana:) Ja tak zrobiłam i przy otwarciu jestem zawsze zalogowana.

masuska mi to w sumie nawet wagi nie skomentował! Ostatnio coś narzekał pod nosem że tylko chudnę - i kazał przytyć choć kilogram i choć w domu to ważę cały czas tak samo u niego na wadze był 1 kg więcej:) A teraz to nic nie mówił bo zasypałam go innymi pytaniami. Pozwolił mi brać magnez przy skurczach nóg bo mi ostatnio spać w nocy się nie da tak mnie rwie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #72973 przez 1987gosia
WITAM MAMUSIE LIPCOWE MÓJ WYZNACZONY TERMIN PORODU TO 17LIPIEC 2011 W TEN DZIEŃ WYPADA RÓWNIEŻ 1 ROCZNICA NASZEGO ŚLUBU

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72977 przez masuska
A już myślałam że nikt nie dojdzie:) Gratulacje Gosia, świetny termin macie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72982 przez hoborr
WITAJ Gosia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl