BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #72754 przez różyczka
Iwanek gratuluję córeczki! :laugh: :laugh:
Ja miałam juz 4 usg i teraz 4 marca będe miała kolejne. Ale to chyba NFZ refunduje tylko 3 w czasie całej ciązy, bo jak się chodzi prywatnie to robią praktycznie przy każdej wizycie. No ale niestety trzeba płacić :(
Jakbym mogła to bym codziennie podglądała dzidzie :lol: Szkoda, że nie ma takich domowych aparatów usg hehe :woohoo:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72758 przez Oposek
Iwanek - ja także gratuluję dziewczynki:)
Natimp1- ja też czasami mam takie myśli, ale potem zaraz mówię sobie to, co napisała Ci Różyczka. To nasz wyjątkowy czas, a co :laugh:

Ja byłam na USG 4 razy, z czego dwa na samym początku. W sobotę idę na USG połówkowe, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Zastanawiam się też nad USG 3/4d. Wybieracie się?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72762 przez masuska
Iwanek Gratuluję Córeczki. Dziewczyny jak macie już wybrane imiona to mogę wpisać do listy:)
Natimp1 - a najbardziej to mnie wkurzają boczki, mam ich serdecznie dość... Ale w brzuszku to jestem zakochana:)
Różyczko ja chodzę na NFZ i raz tylko nie miałam USG. Myślę że jak będziemy w kolejnej ciąży kiedyś to może będzie jakiś sprzęcik do do kupienia do podglądania maluszka, tak jak teraz są do słuchania serduszka.
Oposku - zastanawiałam się bardzo nad 3d i jednak doszłam do wniosku że mamy trochę za dużo wydatków i sobie odpuścimy, ale widzę minę teściowej jak byśmy przyjechali z płytą i tak zapuścili na DVD.

Któraś mi zrobiła smaka na budyń, pojechałam kupić, ale znalazłam fajne cukierki w Lidlu i już nie wiem czy mi się chce:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72765 przez piernikarczyk07
A ja tam się martwię jak nie tyję i nie widzę boczków hehe
Dziś słabo czuję synusia i troszkę mi smutno, mam nadzieję że to chwilowe...

Nasz synuś będzie miał na imię Nikodem Dawid :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #72769 przez masuska
A mi za to bąbel daje popalić, zauważyłam że jak wyjdę na świeże powietrze to po paru minutach zaczyna się odzywać. W ogóle teraz te kopniaczki czuję tak jak by uderzenia w balon z wodą, to najodpowiedniejsze porównanie:)

A mi chodziło żeby zrobić coś takiego:)
Masuska - 02.07
Piernikarczyk07 - Nikodem Dawid 03.07
Rika - 3 lipca
Iwanek1 - Hanna 06.07
Green - 06.07
Xela - Synek 07.07
Natimp1 - 09.07
Hoborr - 09.07
Sandraczekolada - Córeczka 11.07
Olka1730 - 11.07
Martus0707 - Synek 13.07
Oposek - 14.07
Monique - 15.07
Aska27 - 15.07
Kamilka24 - Córeczka 16.07
Rita - Marek i Wojtek 19.07
Behind - 20.07
Basba - Córeczka 20.07
Kaska191919 - Córeczka 20.07
Anka2011 - Synek 20.07 lub 24.07
Takajedna - 21.07
Luz_de_luna - Synek 22.07
Luska - 27.07
Przyszła_mama - Córeczka 27.07
sl0nko - 27.07
Różyczka - 30.07
Mania_mm1 - Córeczka 30.07
Patka22o2 - 30.07
Happymamma - 01.08

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72774 przez Oposek
No to, jeśli dobrze liczę, mamy 7 chłopców i 7 dziewczynek:)

My też mamy sporo wydatków, ale chyba jednak się skuszę na to 3d. Tylko lekarz mnie uprzedzał, że najlepiej je robić do 24 tygodnia, potem maluch jest za duży i skulony, żeby zrobić ładne zdjęcia/ filmik.

Ja też mam ochotę na budyń;)

piernikarczyk07 ja wczoraj słabo czułam swoje dzieciątko, aż się zaczęłam denerwować. Ale dziś już nadrabia zaległości w kopaniu;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72780 przez piernikarczyk07
Oj ja już miałam tak że dwa i pół dnia nic nie czułam, a później aż mnie w nocy budził tak podskakiwał :silly:

Nie wiem czemu ale mi się nie podobają te zdjęcia z 3D :huh: ... ja to w ogóle inna jestem he

Ja wczoraj robiłam budyń czekoladowy ale nie dla mnie tylko dla mojego mężulka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72782 przez iwanek1
Moja dzisiaj bardzo ruchliwa,pewnie dlatego,że lekarz długo ją nagniatał na usg :laugh:
Piernikarczyk ja np. wczoraj nie czułam dziecka prawie wcale,dopiero wieczorem troszke,z ruchami to tak różnie,nie wiem czy to zależy jak maluszek się ułoży i do tego jest jeszcze malutki.Tak sobie tłumaczę,a i tak gdy nie czuję go kilka godzin to przybita chodzę :(

Na usg 4D raczej sie nie wybierzemy-ze względu na koszty.Do gina chodzę prywatnie,a 4D u nas 250 zł. i to dodatkowy koszt.

Imię- na razie Hania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72783 przez różyczka
Ja też już pisałam tu nie raz, ze na mnie to 4d to niefajne wrażenie robi. Lekarz włącza mi obraz 4d praktycznie za każdym razem jak robi usg ale takie czarno-białe fotki sa o wiele fajniejsze. Na tych 4d dzidziuś wyglada jak ufo :laugh: Filmu nie brałam bo nie lubię nawet patrzeć na te zdjęcia.
Także Piekarniczyk nie jestes inna hehe :laugh:

Z tym budyniem to ja dziś mam jazdę, mniaaaam :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72789 przez Green
A ja mam dzis ochote na lody :cheer: i niewiem jak to zrobic bo maz kupil coprawda ale tylko 1 MAGNUM-a a czuje ze jeden moze niestarczyc ;) A do sklepu niechce sie mi isc :dry:

Dziewczyny trzymajcie bardzo mocno kciuki za nas jutro bo wybieram sie do lekarza jutro i strasznie boje sie ze niepojdzie po mojej mysli :huh: Jesli mnie lekarz splawi to zalamie sie chyba ( na to spotkanie czekam juz 3 tyg-takie sa kolejki) :(
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72791 przez różyczka
Kurde to ja już nie kumam...niektóre kobietki chodzac na NFZ mają co wizytę usg a inne 3x w czasie ciązy?? U mnie w przychodni rejonowej ginekolog nawet nie ma aparatu usg w gabinecie, terminy i kolejki sa długie dlatego tez chodze od poczatku ciązy prywatnie żeby sie nie denerwować. Bo jak mi sie zdarzy iść tam do ogólnego to od samego siedzenia w poczekalni jestm już 3x bardziej chora niż byłam. Nie znosze przychodni! Mam dreszcze jak pomyśle, że z maluszkiem trzeba bedzie ciągle tam chodzić na jakies kontrole, szczepienia itd.

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72792 przez Green

Co do 3/4d bardzo chetnie bym poszla i zobaczyla swoja niunie ale to wszystko zalezy od tego czy pojade do PL i kiedy, czy bedzie sie jeszcze oplacalo robic to USG bo jesli faktycznie niunka bedzie juz zaduza i malo co moze byc widac niewide sensu takiego USG (chyba?)
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72795 przez piernikarczyk07
różyczka bardzo mnie cieszy że nie jestem inna hehe :silly:

Mąż wrócił z pracy i synuś zaczął kopać :lol: aż brzucholek skacze he

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72796 przez Kamilka24
Green Będę trzymała kciuki, wiem jak to jest tu, masakra z tymi lekarzami, dziś tez byłam ale jakoś normalniej mnie potraktowali, więc aż się zdziwiłam :) Nie martw się wszystko będzie dobrze, my oprócz GP i midwife jeździmy prywatnie co jakiś czas, więc się mniej denerwuje.
A co do USG 3D czy 4D to u nas tez możesz zrobić w prywatnej przychodni, ale mi osobiście też się nie podobają dzidzia naprawdę wygląda jak ufoludek, ale pomimo tego może na następnej wizycie wezmę sobie na pamiątkę, żeby kiedyś pokazać dzidzi jak wyglądała w brzuszku :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72797 przez masuska
piekarniczyk07 też tak raz miałam , prawie cały dzień cisza, a tylko Mąż przyszedł, pogłaskał brzuszek i już:)

Green mam nadzieje że będzie dobrze i doczekasz się wizyty, będziemy trzymać kciuki.

różyczka mi lekarz tłumaczy w przychodni że ma tylko 5 minut na pacjentkę i nie może za każdym razem robić USG bo czasu mu nie starczy, ale jakoś nie koniecznie się do tego stosuje, bynajmniej w moim przypadku:) Wolałabym oczywiście chodzić prywatnie, ale wizyta u najlepszego specjalisty u nas kosztuje od 100 do 130 zł, ponoć teraz więcej, więc myślę że to bez sensu.

A i właśnie wszamałam waniliowy budyń z polewą Toffi:)

Mam pytanie, czy wasi Mężowie/Partnerzy mają jakieś objawy ciąży? Typu tycie, zachcianki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl