BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #77858 przez różyczka
Dziewczyny!!! Szłam dziś do ginka smutna bo bez córci i małża, który mnie olał i nie dosć ze nie przyjechał to jeszcze nawet nie znalazł czasu żeby zadzwonić. Szłam z nastawieniem na to, że zobaczę siusiaczka, bo przeczucie...bo córcię już mam....bo wszyscy mówili, ze bedzie chłopczyk bo cera ładna i słodyczy nie jem....bo wróżka kiedyś z ręki wyczytała, ze bede miała córkę i syna.....bo miał być Borysek i KONIEC!
A tu muszelka zamiast siusiaka! Na 100 % bo bez krępacji pokazała wdzięki lalunia :woohoo:
I wiecie co... byłam w takim szoku, ze się rozpłakałam w samochodzie i teraz aż mi głupio, że tak zareagowałam bo to tak jakbym była nieszczęśliwa a to nieprawda. Tylko szok ogromny.

Ogólnie śliczna panna, wszystko w porządeczku, ziewała znudzona bo usg z 30 min trwało :)
Pomiary prawidłowe,serducho jak dzwon, a ja przytyłam 2 kg od ostatniej wizyty i teraz już tak będzie - powiedział pan doktor.
No i zaraz foteczkę dorzucę.
Aska ja z imieniem miałam dokładnie to samo! Większość kojarzyła się od razu z konkretnym uczniem. Ale BIANKI żadnej nie mamy! :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #77869 przez aska27
Gratuluję córeczki!!! :laugh:
oj, hihi zazdroszcze Ci tak długiego badania USG, ja byłam niedawno, a już chciałąbym znowu Mikołaja zobaczyć :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77950 przez Green
my jakos od poczatku niemielismy problemow z imionami i nieplanujemy zadnych zmian w tej kwestii :silly:
Dzis wybrala sie na zakupy ktore trwaly raptem 10 minut nawet tego zakupami nazwac niemozna no bo stalam miedzy 2 sukienkami i zastanawialam sie ktora fajniejsza dla chrzesnicy i telefon od znajomej zeby z nia do poloznej jechac bo cos zle sie czuje , a polozna skierowala ja do szpitala bo to juz ! Musialam meza poprosic by kierowal bo ja bylam tak przejeta ze niedalabym rady kierowac , nawet bardziej chyba przezywalam niz ona :silly: Niewyobrazam sobie siebie kiedy to Ja bede musiala do szpitala jechac :blush: Teraz czekamy na jakies wiadomosci.
masuska fajny lezaczek ,ja mam taki: www.argos.co.uk/static/Product/partNumbe...+toys%7C14417556.htm
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #78056 przez Oposek
Ja też pracuję w przedszkolu i powiem Wam, że z jednej strony mi coraz ciężej, a z drugiej będzie mi bardzo, bardzo trudno rezygnować z pracy. Jestem wychowawą grupy, którą prowadzę odkąd przyszli do przedszkola, od 2,5 latków.

Różyczka gratuluję córeczki:) ale miałaś niespodziankę! Cieszę się, że humor Ci się poprawił:)

Green, Twój leżaczek też fajny, ja rozważałam też zakup takiego z opcją huśtawki, muszę to przemyśleć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #78105 przez masuska
Różyczka gratuluje Bianki:) A łzy to ze szczęścia:)

Oposek Ten leżaczek co kupiłam ma różne prędkości bujania, muzyczkę i regulację głośności, oraz możliwość podłączenia np. odtwarzacza mp3, regulację oparcie i daszek z kolorowymi światełkami, który można ustawić czy ma szybko się świecić czy powoli:) Strasznie bajerancki:)

Kupiłam dziewczyny ostatnio skarpetki z grzechotką i od kilki dni mamy zabawę, jak grzechoczę to jest kopniak i tak kilka razy:) Mąż wczoraj był zachwycony tą zabawą:) Pooglądał, bo jak dotykam brzucha to już koniec.

Miłego dnia wam życzę:) A ja lecę na zakupki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #78109 przez różyczka
Masuska a czy ja mogę prosić o zaaktualizowanie listy? ;)
dzięki za gratulacje dziołchy :woohoo:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #78292 przez hoborr
Cześć wszystkim! Ale dzisiaj cisza! Choć nie ma się co dziwić - piękny dzień każdy coś robi:) Ja byłam na podyplomówce i cały dzień facet puszczał nam różną muzyczkę: od tybetańskiej po celtycką! Byłoby super gdyby mnie tak strasznie plecy nie bolały! Cały dzień siedziałam i to przez to!

Gratuluję wszystkim córeczek, synków, imion, leżaczków, bujaczków itp. Ja nie wiem jakie będzie imię bo nie znam płci. Nie mam żadnych ubranek ani akcesori - widocznie jestem jakaś przewrażliwiona.

Koleżanka w 37tc dopiero dowiedziała się że będzie dziewczynka i to było w tą środę a dzisiaj od rana rodzi! .... a może już urodziła....;) Trzymajcie kciuki:)
Pozdro :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #78295 przez różyczka
Hoborr a co studiujesz? Bo nijak nie wiem do czego tą muzykę przypiąc :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #78296 przez Oposek
Nie przejmuj się hoborr- każdy kupuje rzeczy dla swojego maleństwa, kiedy uważa za stosowne. Na szczęście skończyły się czasy PRLu- nic nie ma już na kartki i na nic nie trzeba polować, więc będziesz mogła nabyć wszstko dla swojej dzidzi w każdej chwili, gdy tylko poczujesz, że już pora:)
A plecy też mnie bolą...
No i czekamy na wieści o tym, że koleżanka urodziła;)

P.S. co do pięknej pogody to u mnie leje od rana- zimno i ciemno brrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #78299 przez masuska
Cześć dziewczyny:) Jakoś rzadko bywam na forum ostatnio, zaraz dam aktualną listę:)

Zapomniałam dodać Green że ten leżaczek co masz to ma coś ekstra, wkładkę dla niemowląt. Rehabilitantka kazała na to zwracać uwagę, a ja zapomniałam:( A no i podoba mi się bardzo, ma jakieś wibracje?

U nas też dziś marna pogoda, śnieg padał i mi właśnie męża wezwali do odśnieżania:( Rodzice na ostatkach, a ja siedzę w domu z psem:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #78300 przez masuska
Masuska - 02.07
Piernikarczyk07 - Nikodem Dawid 03.07
Rika - 3 lipca
Iwanek1 - Hanna 06.07
Green - 06.07
Xela - Synek 07.07
Natimp1 - 09.07
Hoborr - 09.07
Sandraczekolada - Córeczka 11.07
Olka1730 - 11.07
Martus0707 - Oliwier 13.07
Oposek - Synek 14.07
Monique - Córeczka 15.07
Aska27 - Mikołaj 15.07
Kamilka24 - Amelia 16.07
1987gosia - 19.07
Rita - Marek i Wojtek 19.07
Behind - 20.07
Basba - Córeczka 20.07
Kaska191919 - Córeczka 20.07
Anka2011 - Synek 20.07 lub 24.07
Takajedna - 21.07
Luz_de_luna - Synek 22.07
Luska - 27.07
Przyszła_mama - Córeczka 27.07
sl0nko - 27.07
Różyczka - Bianka 30.07
Mania_mm1 - Córeczka 30.07
Patka22o2 - 30.07
Happymamma - Synek 01.08

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #78306 przez hoborr
różyczka napisał:

Hoborr a co studiujesz? Bo nijak nie wiem do czego tą muzykę przypiąc :laugh:


Edukacja Artystyczna w zakresie plastyki i muzyki.

po powrocie z macierzyńskiego oprócz matematyki będę uczyć plastyki i muzyki! I mam nadzieję w końcu na pełny etat:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #78309 przez hoborr
Dziewczynki właśnie dostałam sms z wiadomością że moja koleżanka Natalka urodziła córeczkę Laurę waży 2,7kg. Przed południem zaczęły odchodzić jej wody i o 16:15 było po sprawie! Mam nadzieję że nam też tak pójdzie szybciutko:)

Czy tylko nad moją głową świeci słońce??:))

Pozdrawiam i byle do wiosny - a nawet lata;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #78311 przez różyczka
Edukacja artystyczna + matematyka = zaskakujące połączenie :) Ale to oznacza, że masz mnóstwo talentów :)
A jesli chodzi o rzeczy dla dziecka to ja też jeszcze nic nie kupilam do tej pory, także spoko ;) Myślę, że mamy naprawdę sporo czasu jeszcze przed sobą. Narazie czytam co pisza inne dziewczyny, co polecają, co się sprawdziło a co nie i mniej więcej wiem już jakie bym chciała łóżeczko (któraś z naszych dziewczyn je wypróbowała, chyba Xela jesli dobrze pamietam i bardzo chwaliła):
www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=368050
wózek spodobał mi sie taki (choć inny kolor):
www.implast.com.pl/
a mebelki podobaja mi się te:
dino.sklep.pl/nowy/klups-pokoj-safari-Zy...cm-szafa-p-5645.html
ale myslę tylko o komodzie, przewijaku na komodę i szafie.
Choć przyznam, ze jak popatrzylam na te z ikei z tej znanej mamuciej serii to tez mi sie podobają :)
No i narazie tylko i tak sobie ogladam :) Bo kupować zamierzam zacząć jak już będzie się zbliżalo lato ;)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #78312 przez różyczka
No to gratulacje dla koleżanki! :) Marzę o tym, żeby tak szybko urodzić...

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl