BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283438 przez basba
Różyczko idą obaj dziadkowie + babcia. Babci już dogrzać nie moze hehe a dziadek kamere od tygodnia ma uszykowaną hehehe....

A ja inaczej na mufiny nie mowie tylko Różyczkowe hehe

Współczuje ci kochana tych nocek.

Masuska no własnie idziesz z Piotrusiem do lekarza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283440 przez ufolka
hej ;)
u nas pobudka o 6 ;p ale potem godzinna drzemka jeszcze na szczęście ;) Dziś przyjeżdża ciotka muszę obiad zrobić :angry:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

oposku jesteś pewna że wychowawczy jako składkowy wchodzi?? bo ja słyszałam że nie właśnie,
lucy ciasto na pierogi to mąka i gorąca woda i sól, no ale woda prawie wrzątek, żeby zaparzyła mąkę, najpierw łyżką mieszaj a potem powolutku i ostrożnie ręką ;)nasyp mąki, tak na pół kg to wlej z pół szkl wody, pomieszaj łyżką, jak za sucho to dolej ciutke wody, a jak już przestygnie parę minut że będziesz dała radę mieszać to dosypuj mąkę aż ciasto będzie takie miękko-sprężyste ;) musisz długo wyrabiać ;)
maksia witam ;) ja na wychowawczym ;)
basba ja też zauważyłam stronki, nawet zapisałam tę z puzzlami żeby potem znaleźć takie, bo mi się spodobały hehe a książeczka bardzo fajna ;)
różyczko no patrz bo jak z tym szlafrokiem przy mąłżu wyskoczy to możesz mieć ruskiego zabijakę w domu ! ;p
natimp Amelka też chce wszystko widzieć, dziś się tak wychylała zaglądała do jadalni że mi prawie z kolan zleciała :dry:
różyczko nie przesadzaj z tym byciem miłą
i znów was nie doczytam bo mała się obudziła :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283447 przez Oposek
Dzień dobry:)
Młody zasnął na pierwszą drzemkę, więc idę zjeść śniadanie, bo jeszcze nie zdążyłam i trochę ogarnę, a potem Wam odpiszę:)

porannie:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283449 przez basba
A miałam dopisać... wczoraj jeszcze była kumpela z synkiem. Mały nie ma jeszcze 4 miesięcy ale ma za to uwaga!!!! 8kg!!!!!!!!! Szok normalnie! Nie urodził się jakiś kolos bo miał niecałe 3,5kg. A karmi go cycem tylko!

Oposku jaki sliczny ten twój Filipek!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283451 przez masuska
Ale fajnie Basba:) A muffinki Różyczkowe to królują wszędzie:)

Dziewczyny nie idę do lekarza, leczymy się w domu, jeśli będzie sie nasilało to tak po 3 dobach. To tylko kaszel, nie kaszle i nic mu nie charczy... Ale zimna krew:P

A ja mam przygotowane na katarek witaminę C, wapno, wodę morską, masc majerankową i krople do inhalacji. Jak do tej pory działało. A nie chcę chodzić na dzieci chore żeby czegoś gorszego nie złapał.

Ustka to faktycznie od suchego powietrza, u nas tak gorąco ostatnio. Mama się w piecu nauczyła palić:)

Ewitkun tez myślę że chusta kółkowa jest lepsza na poczatek, bo jak zobaczyłam te wiązania zwykłej chusty to mnie to przeraziło:P A z tą to tylko fryk i już:)

Mikasia też ładnie:)

Aśka, mąż jeszcze śpi? Toć już południe, z wyra Go wywal:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283455 przez różyczka
Oh Oposku jaki piekny słon trąbalski!!! :lol: śliczny!

Basba no to rzeczywiscie sporo wazy :cheer:

Ufolko zamów cioci pizze :lol:

no dobra...to dzis bede tylko miła :silly: :woohoo:
a jutra już bede sobą :woohoo:

LUCY JAKIE MASZ SLICZNE ZEBY! :) marzenie....a jakie rzesy!...jak sztuczne :side: chyba,z ę to sztuczne :woohoo: śliczne, długie i w ogóle ładna babka z Ciebie nie ma co...
wlazłam na Fb specjalnie :laugh:
ale tylko 1 zdjecie widze, nie umeim po tym chodzic :angry:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:dry:

te o tych mufinach a ja słodyczy nie jem ino rodzynki ;)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283456 przez masuska
Ufolka, aż mi się ciśnienie podniosło

Oposku sweet Fifulek, a jaka ma cerę śliczna:)

Basba 8 kilo???? :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283463 przez maksia
Witam wszystkie mamusie!!!
Ja tak tylko na chwilkę bo niestety cierpie na chroniczny brak czasu,pare słów o nas. mieszkamy w pomorskim, mam na imię Magda, moja niunia 26 stycznia skończy 6 miesięcy, jeszcze nie siedzi, nie turla się właściwie nawet nie odwraca się z plecków na brzuszek i odwrotnie, jest po prostu bardzo leniwa, akrobacje z przewracaniem się robiła jak miała 3 miesiące czyli bardzo wcześnie, ale szybko o nich zapomniała i teraz cisza, jest grubiutka może to dla tego, taki fajny z niej klopsik, ale w siatce centylowej jest 50 więc dobrze.

Widzę ze debatujecie tu na temat chust ja nigdy nie używałam, mam nosidełko, ale też nie uzywam nie jestem za wysoka i jak mała wcisnę w nosidło to mi obija się nóżkami o uda i jest mi nie wygodnie i jej zapewne też. Może chusta byłaby lepsza, pomyślę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283470 przez różyczka
OOO nareszcie ktoś z pomorskiego!!! :laugh: ale fajosko? ja mieszkam niedaleko 3city :)
i jak czytałm o Twojej Ani to jak bym o swojej Biance czytała :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283473 przez masuska
Maksia:) moja imienniczka:) hehehe:) To ile ten twój klopsik waży? Jeśli mogę coś zasugerować to w chuście to pozycja boczna na biodrze jest ekstra, taka naturalna:) I wtedy się nie obija o uda, bo tak się nosi malucha normalnie, bynajmniej ja:P

Hehe, ale mnie wkręciły paskudy!

Miałam napisać, że Piotrek dostał ode mnie swoją pierwszą kaczuchę do kąpieli:) ale on woli pianę, albo swoje stópki, a zresztą, same widziałyście że chlapanie to jego najwspanialsza rozrywka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283484 przez basba
Baby zobaczcie co znalazłam... szkoda ze w pl tego nie ma :dry:
www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI.dll?View...69&item=120832937021
a tak mi się to podoba...

niedość że leżaczek,to jeszcze krzesełko no i torba z kieszonkami. Rewelacja na wyjazdy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283490 przez masuska
Basba fajne! No tak do parku, albo nad jezioro, spoko:)

A właśnie, lato, kleszcze? szczepić nie można, więc co robić? Do lasu nie chodzić, ale w trawie tez są gnoje... Myślałyście o tym?

A w tym roku zapowiada się zatrzęsienie owadów, bo zima słaba, chyba że zmrozi z miesiąc tak fest!

W ogóle to u moich rodziców musiały się gdzieś rozmnożyć pająki, bo teraz powyłaziły takie malutkie i sporo ich jest/było, bo do piwnicy je wynieśli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283496 przez maksia
Chciałam podziekować wszystkim mamom za rady dotyczące wychowawczego, ja bym wrocila na 05 etatu ale dojazd do pracy zajmuje mi 2 godziny więc to sie mija z celem, musze jeszcze sprawdzic rynek niań, czy są jakięś strony z nianiami w internecie.
Różyczko nam to akurat bliżej do Bydgoszczy niż Trójmiasta, bliżej Laskowic, ale czasowo, może niedługo nam się adres zmieni


masuska tak normalnie to ja ją noszę na biodrze ale te nosidło takie mam nie poręczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283499 przez maksia
Odezwę się wieczorkiem, bo teraz ruszamy na dworek sie przewietrzyc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283500 przez basba
istanabayi.com/product_info.php?products...4ecced9ec6113490462b a zobaczcie jaki ten fotelik genialny!

Masuska no pozostają spraye i ewentualnie chyba chicco ma takie specjalne chusteczki od 0 miesięcy przeciw komarom i kleszczom. Ja mam jeszcze takie coś jak do kontaktu tylko że na baterie z chicco i to można do wózka przypiąc + dokładny codzienny przegląd dziecka. Nic innego chyba nie zdziałasz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl