BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 3 miesiąc temu #283525 przez natimp1
Kurde ale naskrobałyście..
Rózyczka miałam podobnie dopóki nie zaczęłam butla karmić w nocy , tak na zmianę, no i to nie ze od razu przeszło, dzidzia musiała sie przestawić . chyba ok 2 tyg to trwało

Oposek, ma to Ci ten Twój Książe nózki ze ho ho:)

Mauska wazelinka chyba mozna usteczka,

Dziewczynki w jakiej cenie te chusty kółkowe
Padam na pyszczek na 17 do lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283543 przez ewitkun
masusko, różyczko, asiu kółkowa może i lepsza ale ja nie wiem jak Antkowi podpasuje siedzenie w chuście, najpierw sprawdzę jego reakcję a potem będę myśleć która lepsza :D

różyczko normalnie jakbym czytała opis swojej dzisiejszej nocy.... zanim zasnę jest ok zasypiam jest milusio już brzęczenie w łóżeczku i ostatnio chyba przyzwyczaił się do dobrego bo nakarmię na kolanach i odkładam do łóżeczka i rk a jak wezmę do naszego wyrka luz, normalnie asertywność trzeba w sobie ćwiczyć bo wejdzie na głowę ten mały człowiek :(

natimp jak ja chcę coś dać na śpiochu to od razu czuje, że to butla :( ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh

i wyszliśmy na dworek i znów jak nie urok to s.... koło z przodu się zepsuło metalowy bolec łączący wypada, dzwoniłam do sklepu gdzie kupowałam w ciągu h ma serwis oddzwonić i zdecydują czy wysyłają natychmiast koło czy co.... dzień bez wózka dniem straconym :(

maksia witamy :D

Oposku ale Filipek dużyyyyyyyyyy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283562 przez dorotas29
Hej!!!
Oposku- Fifi śliczny i jaki juz duży :)
Po wizycie, to nie zęby, raczej nie trzydniówka,czekalam na poczekalni trzy godziny,zeby synuś zrobil siusiu. udalo sie,malutko,ale zawsze to coś, morfologia,crp i inne wyniki na cito,mam dzwonic do nich po 16.
Kubuś krzyczy wnieboglosy, bidulek malutki, blady,slaby,ehhh :(

Różyczko- jak tak jeszcze poczytam, to moze sie zaraże,kto wie :blink: . Tylko,że ja jestem niska i nie wiem,czy by było nam tak wygodnie,a który rodzaj chust by byl najlepszy???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283566 przez różyczka
ewitkun i tu by sie chusta przydała :)
ale racja, przymierz sobie najpierw... zwłaszcza,ze masz taka możliwosć, ja nie miałąm ...zaryzykowałam kupując najtańszą najpierw no ale wciagnelo mnie to, w razie czego mozna też kupic uzywaną, zawsze to taniej wychodzi..

natimp
ja nie chce jej zmuszac do butelki, wiec sie pogodziłam narazie z tymi pobudkami...ona wstaje wypoczeta, usmiechnieta, super przybiera na wadze, jest zdrowa, no jakies wady musi miec ;) :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283575 przez różyczka
dorotas29 napisał:

Hej!!!
Oposku- Fifi śliczny i jaki juz duży :)
Po wizycie, to nie zęby, raczej nie trzydniówka,czekalam na poczekalni trzy godziny,zeby synuś zrobil siusiu. udalo sie,malutko,ale zawsze to coś, morfologia,crp i inne wyniki na cito,mam dzwonic do nich po 16.
Kubuś krzyczy wnieboglosy, bidulek malutki, blady,slaby,ehhh :(

Różyczko- jak tak jeszcze poczytam, to moze sie zaraże,kto wie :blink: . Tylko,że ja jestem niska i nie wiem,czy by było nam tak wygodnie,a który rodzaj chust by byl najlepszy???


Dorotko szkoda Kubusia :(

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283576 przez ufolka
hejka ;)
obiad zrobiony, jeszcze tylko surówka,mam pytanie do karmiących cyckiem- jecie kapustę kiszoną?? bo ja dziś chcę spróbować troszkę ;)
basba to 4 w jednym to tak sobie mi się podoba, niezłe jest ale jako krzesełko mało stabilnie wygląda, za to fotelik super, ciekawe ile w przeliczeniu na zł kosztuje :unsure:
różyczkobałabym się zamówić pizzę, bo nie wiem nawet z jakimi dodatkami, bo ona połowy rzeczy nie je, chyba że samo ciasto hehe
a gdzie Ty widziałaś Lucy zęby?? :ohmy: ja też chcę !!
oposku ale śliczny chłopak ;d
dobra, ciotka jest, idę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283587 przez dorotas29
Różyczko- dziękuję:-),a do jakiego wieku dziecka można tej chusty używać???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283611 przez ufolka
uff ciotka poszła na górę do mamy hehe piję kawę i zaraz pójdę śnieg pokazać małej ;)

różyczko dobra dobra, specjalnie wstawiłaś zdjęcie żeby pokazać jaka z Ciebie laska ;p :kiss:
szkoda waszych dzieciaczków dziewczyny, oby wszystko jak najprędzej wróciło do normy :)
dorota ja chustę kupiłam na allegro używaną za 30 zł, kółkową tkaną i też ryzykowałam, bo ze mnie taki zapaleniec, zobaczyłam Różyczkę z Bianką w chuście jak zdjęcie ze spaceru zamieściła no i spodobało mi się hehe no ale Amelka lubi jak ją w niej noszę, a ja czekam tylko bliżej wiosny żeby na spacery w niej chodzić z nią ;) naprawdę super sprawa, polecam ;) a w domu to tylko zakładam chustę jak Amelka jest bardzo marudna, wtedy super się wycisza ;)
masuska pytałaś o kleszcze.. u nas piec na początku stycznia miał już dwa :angry: teraz troszkę przymroziło ale nic to nie da pewnie, zeszłej zimy był mróz jak nie wiem i było kleszczy od choinki, na te chole*ry to nie ma sposobu, ja mieszkam na podlasiu no i wokoło lasy, na podwórku na trawniku są, na drzewach owocowych, także pozostaje tylko sprawdzać, sprawdzać i jeszcze raz sprawdzać :(
różyczko puzzle zamawiałaś z linku tego co dawałam?? daj linka, ja też chcę zamówić ale jeszcze na razie waham się ;) nie wiem czy z bajkowymi postaciami czy literki i cyferki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283623 przez natimp1
Różyczko, pewnie ze jakieś wady musi mieć:) oczywiście ja na butle nie namawiam, sama sie namęczyłam z decyzją
laski okropne z tymi chustami jesteście.. Ile taka przyjemność??????/

Laski a mój jacho juz przeklina , chujjjjjiii chujjiiii prrrr mówi , na zmiane z pierdziochami.. to sie partia nazywa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283626 przez masuska
Basba dziękuje za radę.

Nati tobie również:)

Ewitkun, to jak bez wózka, to w chustę:)

Dorotas, ojejku, biedny Kubuś, pisz pilnie co się dzieje... Zdrówka!

Hehehe Różyczka z Bianą:)

Dorotas od narodzin można w chuście.

Ufolka, a ja na mazurach tez mam z tym problem i dlatego pytam... Lasy sobie odpuścimy. A za rok będzie można szczepić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283636 przez masuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283638 przez masuska
a i to fajne
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/407402_2581790151199_1447813889_32246237_2009136278_n

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283652 przez dorotas29
szukam na all,ale nie widze zadnych fajnych,uzywanych chust :( , gdybyscie cos widzialy,prosze o linka :) dzieki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283658 przez ewitkun
ufolka ja cyckowa mama i jem kapustę kiszoną już od dawna i nic się nie dzieje

masuska, różyczka bez wózka ale za namowami przełamałam się i zapakowałam Antka do nosidełka to taka namiastka chusty hihihi i pierwsza próba i poszłam do teściowej, mały zadowolony gdy przed chwilą wróciliśmy to zasypiał w nosidle :D więc chyba kupuję chustę tylko, że ja na spacery na dworek po domu nie muszę nosić małego jak coś robię sam się sobą zajmuje. tylko na śnieg to chusta mokra :(
masuska a fotomontaż bomba :)
Oposku a jak tam szafki? bo TY coś miałaś meblować w przedpokoju chyba...
a wyjście opłacało dostaliśmy świeżutko pieczone pączki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283674 przez natimp1
poznan.gumtree.pl/c-ViewAdLargeImage?AdId=343797098

laski ta kółkowa chusta to ta?? bo jak co to biorę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl