BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283697 przez Oposek
Maksia-Mikasia:) Pamiętacie, jak Masuska była raz Mamuską, raz Mamuśką?;) Ja zajarzyłam dopiero, jak pokazała filmik i tam w książeczce zdrowia było nazwisko:)

Różyczko no ja też bym muchy nie zabiła, ale teściową? no kusząca wizja :silly: Na pewno za zabicie teściowej jest jakaś mniejsza kara niż normalnie;) Ten listonosz to naprawdę jakiś niewychowany...Pewnie palnął zanim pomyślał;)

Natimp to zdrówka życzę :kiss: Ojej, nie dziwię się, że Ty zmęczona, jak rano wstajesz do pracy, a nie czujesz się najlepiej:( Ja noszę Filipa w nosidełku, chuście i na rękach;) W końcu jak to wczoraj napisali w artykule, który dodała Aśka ludzkie dziecko jest noszakiem :lol: No i tak jak Basba naisała- wszystko mogę zrobić. Daj znać, co u lekarza. Dokładnie, to chusta kółkowa.:)

Aśka no nasze nosidło super, teraz czekamy na to drugie- mei tai... Tylko nie wiem, czy będzie mi się chciało wiązać, bo w to ergonomiczne to hop i już;) Strasznie smutne to zabijanie dzieci z "niewłaściwą" płcią :( A i wczoraj zapomniałam Ci napisać, że genialny artykuł wrzuciłaś, dzięki! :kiss:

Maksia u nas jak widać wysyp leniwych dzieci;) może to taki miesiac? :lol: Mój też leniuchuje:) Załóż sobie suwaczek, będziemy zawsze wiedziały, ile Twoja Niunia ma:)

Masuskano właśnie z tą cerą to różnie- ostatnio wygląda, jakby miał znowu trądzik niemowlęcy... Może coś Go uczuliło? licho wie;) Nocki współczuję i mam nadzieję, że Piter się lada dzień lepiej poczuje. Też ostatnio myślałam o tym, że jak zimy nie będzie to mnóstwo owadów nas zaatakuje na wiosnę. Ale póki co jest śnieg-jest nadzieja:)

Ufolko o rany, też bym się wkurzyła na te wizyty ciotki :angry: Niektórzy ludzie to nie myślą po prostu:( Ja jem kapustę kiszoną, mały nie narzeka;) Urlop wychowawczy jest okresem składkowym dla osób, które rozpoczęły go po 1999 roku (mówi o tym Ustawa systemie ubezpieczeń społecznych z dnia 13 października 1998 r.)

Dorotko jejku, biedny Kubuś:( Daj znać, jak coś będziesz wiedziała :kiss:

Basba a gdzie się na wakacje wybieracie? Wyobrażam sobie, jaki Antoś musiał być dumny ze swoich mufinek:) A dnia babci zazdroszczę, jak pracowałam w przedszkolu to mi się udzielały te wszystkie przygotowania, dekoracje i emocje dzieci i wszystko się mocniej przeżywało- święta, dzień babci... Dużo pracy było, ale czasem tęsknię za tym, a Ty Asia?

Ewitkun ja w tym tygodniu od poniedziałku to nie dam rady, bo muszę właśnie panów robotników pilnować;) Ale w następnym jak najbardziej chętnie Was odwiedzimy:) A chustę mogę Ci na basen przynieść, jeśli będziecie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283717 przez Oposek
Filip dziękuje Ciociom za konplementy:) No fakt- duży jest i okrąły z każdej strony;) (po mamusi :silly: )

Różyczko ja też tak robię, że Filip zasypia u siebie, a jak się obudzi na pierwsze karmienie to biorę Go do nas, bo nie mam siły czekać aż zje. Przypinam tylko monitor oddechu, bo się boję, że przyduszę i zasypiam... A Bianka nie pobawi się trochę sama? Bo my robimy tak, że rano Filip się budzi, przewijam, przebieram i kładę Go na leżak/ matę, daję zabawki i wracam do łóżka. Godzinę snu mam jeszcze spokojnie, czasem dwie. Choć dziś na przykład coś Mu odbiło, obudził sie o 5 rano i nie chciał już spać... Teraz odsypia już trzecią godzinę, ciekawe, jak będzie w nocy...


A gdzie się podziała Lucy, Hoborr, Ania W, Rika?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283723 przez dorotas29
hej, niby w wynikach opad jest podwyzszony:17 ,a tak, wszystko ok, tak wiec nic juz nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283729 przez Oposek
Dorotas i co, lekarz zlecił jakieś dodatkowe badania, czy czekanie? Bo samo podwyższone OB może świadczyć o stanie zapalnym, ale wcale nie musi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283730 przez ewitkun
Oposku przyszły tydzień idealnie dla nas :) teraz jeszcze trochę pokasłuję, nie chciałabym zarazić. a chustę to może weźmiesz gdy będziecie do nas jechali, pokażesz mnie wtedy co i jak :)Filip zostaje sam na macie? a nie boisz się, że nie będziesz słyszała co się dzieje? zostaje wtedy w innym pokoju czy tam gdzie Ty? jak mały wstaje to ja też :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283731 przez dorotas29
ja nie bylam w przychodni ,tylko dzwonilam,bo sama jestem z dziecmi
sorki,ale syn na rekach...
lekarz stary,malo w sumie kompetentny, ale wyniki chyba umie odczytac,co? ;)
powiedzial,ze w sumie nic niepokojacego nie widzi i zeby jutro znowu przyjsc,bo moze cos sie rozwinie....
a przez zeby nie moze byc podwyzszony opad??? dziwne, bo kubus nie pozwoli sobie w ogole dotknac dziaselek :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283733 przez Oposek
Dziewczyny, czy można już podać gotowaną paprykę i pomidora? oczywiście w zupce, bez skórki, zblendowane? jak myślicie? bo nie mogę znaleźć:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283738 przez Oposek
Ewitkun wezmę Ci nosidełko i chustę to sobie obejrzysz, przymierzysz:) Filip zostaje sam w swoim pokoju, póki się jeszcze nie przemieszcza. Śpię czujnie, więc jakby płakał to słyszę, a ma monitor oddechu, więc jakby co będzie piszczał. Leży w łóżeczku, gdzie ma karuzelkę i zabawki albo na macie właśnie. A czasem się obudzi wcześniej i nie jest głodny, więc mnie zaczepia i sobie gada koło mnie w lóżku, a ja dosypiam;) Z tym, że ja to śpioch jestem i zasnę zawsze i wszędzie. Nic mi nie przeszkadza.

Dorotas myślę, że może być opad podwyższony od zębów, ale nie znam się... Trzymam kciuki, żeby synek poczuł się lepiej i daj jutro znać co i jak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283753 przez różyczka
natimp1 napisał:

poznan.gumtree.pl/c-ViewAdLargeImage?AdId=343797098

laski ta kółkowa chusta to ta?? bo jak co to biorę:)


to nie jest chusta kółkowa!!! edit: zle napisałam bo nazywa sie niby kółkowa i kółka ma ale to nie jest taka chusta kółkowa jak my mamy i tu zachwalamy,
to jest to:
Miękkie nosidła na jedno ramię – chusty typu kołyska, baby-bag

Wyglądem przypominają nieco torbę, często mają usztywnienie pod pleckami dziecka i troczki do ściągania brzegów nosidła. Możliwość regulacji długości nosidła jest dość ograniczona, najczęściej przy pomocy paska ze sprzączkami. Ich wadą jest często dość wąski pasek do regulacji . Nadają się do noszenia dzieci w pozycji kołyski, a następnie dziecka siedzącego w pozycji na biodrze bądź brzuszek do brzuszka.

***

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283759 przez Oposek
nie? Bo tu jest napisane, że model Hamalu, firma Bebelu to chusta kółkowa? to ja już zgłupiałam...
www.mamuka.pl/hamalu-len-jasnorozowy.html
Ale Ty na pewno Różyczko wiesz lepiej, w takim razie przepraszam Natimp za wprowadznie w błąd, mam nadzieję, że jeszcze nie kupiłaś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283761 przez różyczka
Oposek napisał:

nie? Bo tu jest napisane, że model Hamalu, firma Bebelu to chusta kółkowa? to ja już zgłupiałam...
www.mamuka.pl/hamalu-len-jasnorozowy.html
Ale Ty na pewno Różyczko wiesz lepiej, w takim razie przepraszam Natimp za wprowadznie w błąd, mam nadzieję, że jeszcze nie kupiłaś...


Oposku to jest dokładnie to co dałas linka,ze kobiecie pękł sznurek i dziecko wypadło! Pamietasz??

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283767 przez aniaw
Cześć babeczki :)

Jestem jestem, trochę podczytuje,skrobnoąc nie mam kiedy (zaczęłam pisać rano do Was ale później trzeba się było zbierać na rehabilitację).
Wczoraj niespodziewanie trafił mi się dyżur w drugiej lecznicy i miałamtam 2 i pół operacji :ohmy: Poszłam na 17stą na chwilę a była taka krwawa rzeź, że wróciłam tuż przed 23 i padłam :P
W nocy do małego wstałam jak zombiak a 8 rana to był cud, że podniosłam si,ę z wyrka zrobić mojemu M kanapki do pracy :P

Później może więcej napiszę :)

Oposku :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283768 przez ufolka
o różyczka mnie uprzedziła, właśnie miałam pisać że to ta kołyska..
allegro.pl/chusta-kolkowa-bebelulu-hamal...tis-i2063195706.html
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283770 przez różyczka
Ok, to nie jest tak, ze znam sie lepiej, ale my mamy inne chusty kółkowe, takie w których zwisa materiał (czyli chusta i to pare ładnych metrów materialu w sumie) a to co Natimp pokazała to rodzaj takiej jakby torby na dziecko z troczkami (kawałek materiału)i pamiętam jak dałas linka do jakiegoś forum gdzie kobieta napisała, ze taka własnie torba znanej firmy - pękł w niej ten troczek-sznurek i dziecko wyapdło na chodnik. Az mi sece w gardle wtedy staneło choć to mało realne bo troczki sam enie podtrzymują dziecka nie mniej jednak starch mi przed tymi torbami pozosatł i nigdy bym dziecka w to nie włożyła :S
obie mają kółka owszem ale to nie jest to co my mamy (np. ja i Masuska), chce żeby Natipm to wiedziaął bo jak kupi co innego i sie nie sprawdzi,zeby nie miała żalu,z e ja namawaiłyśmy...

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283773 przez różyczka
Przepieknie! :) Dwa śliczne eskimoski :)
A Ty ufolko masz ta kołyske własnie?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl