BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 7 miesiąc temu #442450 przez Rika
Dorotas ale on świetnie tańczy :D widzę że lubi pisać lewą rączką :) moja Ola wszystko robi lewą...

Masuska a myslałam że gdzies razem bysmy mogły się wybrać na snowboard...a może narty?

Różyczko obyś szybko się pozbierała po domowej powodzi... jak w telenoweli? A wiesz że masz rację :D Tylko szkoda że A ma za mało lat i jestem jego ciocią :dry:

Nie zdążyłam zobaczyć zdjęć :( muszę spadać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442456 przez Rika
Aniaw superowe zdjecia :D jak fajnie sobie śpi :D ha ha ha niezły jest :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442482 przez różyczka
Kurde obejrzałam te panele i tak se mysle,ze sporo kasy to wyjdzie :dry: gdybym planowała zmienic sobie podloge to spoko.....ale k.....NIE PLANOWAŁAM :angry:

Rika no to sredni materiał na kochanka raczej ;)

Bianka dopiero co zaczeła sie interesowac wyciaganiem ubran z niskich szafek....chyba czas na zakup tych zabezpieczen...

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442508 przez basba
Czesc baby!

Masuska jakiś bład wczoraj wyskoczył i zwrotke dzisiaj odebrałam ze mail nie doszedł. Wysłałam dzisiaj jeszcze raz. Daj znać czy dostalaś ;)

Różyczko kurcze współczuje normalnie... nie dość że wydatek nieprzewidziany, to jeszcze życie w remoncie... Dzielna kobita jesteś :kiss:
Ja zabezpieczeń na szafki nie kupuje .... chyba :S ... no chyba że młoda będzie nie do opanowania :laugh: Z Antkiem obyo się bez. Jedynie w kontakty kupiliśmy.

Hoborr spoko spoko, przecież to czysta przyjemność! Dasz rade! A wy kiedy planujecie przeprowadzkę??? A ty jak sie czujesz wogóle?

Rika super że juz widać koniec... czekam na zdjecia mieszkanka w takim razie.

Oposku jak Filipek się czuje???

A Anula i Natimp gdzie są???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442837 przez różyczka
A co tu je tera grane? Dzie som szyskie laski ja sie pytam????

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442939 przez Oposek
Dzień dobry:)
Jestem dziś z siebie mega dumna, bo wczoraj cały wieczór i pół nocy porządkowałam zdjęcia, mam już wszystko w katalogach, miesiącami i wreszcie jest porządek. Mąż się za głowę złapał, jak zobaczył, ile tego jest odkąd Filip się urodził. Dałam do wywołania po 50 z każdego miesiąca, mam już albumy i będę wklejać:) No, chyba że zajmie mi to kolejny rok;)

Dla chętnych skrót z urodzin (tego samego dnia co chrzciny). Przepraszam, że tak trochę nie po kolei, ale nie chciało mi się walczyć z tą głupią pokazywarką ;)

Urodzinki Filipka
Urodzinki Filipka cd


Różyczka Filip odkąd zaczął pełzać regularnie wyrzucał na podłogę wszystko z najniższych szuflad i szafek, potem stawał i raczkował, więc wyrzucał już wszystko. Nie chciało mi się codziennie zbierać, więc zabezpieczenia mamy i uważam, że to super sprawa:) No ja też współczuję nieprzewidzianych wydatków
:(

Hoborku coś długo się myjesz :silly:

Basba dzięki, że pytasz- dziś już dużo, dużo lepiej się ma! W zasadzie lekki katar został. A jak Twoje brzdące?

A gdzie Ania, Nati, Masuska?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442952 przez masuska
A ja to w pracy byłam:P

Basba coś sie pobiera, więc pewnie od Ciebie:) A no i wymyśliłam sobie łazienkę, ale mój Mąż na to powiedział, że on tam też będzie mieszkał i on też chce decydować... Wieśniak. Więcej napiszę Basba w mailu:)

Różyczko, a panele są zajebiaszcze teraz i za dużo bym chciała:P

No Rika zły partner jestem bo nie przepadam za nartami, wolę łyżwy, ale mój Mąż nie umie jeździć. A i jeszcze uwielniam sanki, chociaż widzę siebie bardziej z gorrrrrrącą czekoladą przed kominkiem:)

Oposku oglądam:)


PS Piotrek po całej nocy wstał dziś o 10:30... Dlaczego mi tak nie śpi tylko babci. A bym się wreszcie chciała wyspać, a nie 6-7 pobudka:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442954 przez masuska
Oposku ale Ekstra:) jaki zarąbisty tort:) no i impreza przednia:) No i ta laska w sukience w zebrę zarąbała mi telefon:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442956 przez różyczka
Ale super fotki! :)
najlepszejsze to z matka co jęzor wytyka :laugh:

Bianka nie interesowała sie do tej pory szafkami, wiec zabezpieczenia nie były nam potrzebne, teraz jej własna szafka z ubraniami jest w ciagłym ruchu, wszystko z niej wywala i roznosi po całym domu, wiec kupiłam dzis na nia tego klipsa i zobacze czy sie przerzuci na inna szafke czy odpusci.

Hoborr Ty sie dziewczyno wymydlisz nam :laugh:

dzieki dziewczyny za wsparcie i współczucie :kiss: choc tak naprawde to tylko zniszczona podłoga, w koncu nikt mi nie umarł, wszyscy jestesmy zdrowi, wiec tak sie pocieszam,ze inni to dopiero maja problemy :S
ale i tak jestescie kochane :kiss:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #442960 przez masuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ma któraś przepis na Pieprzówkę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442998 przez Rika
Kurcze Masuska a wydawało mi się że Ty taka hardkorowa jesteś :) pamiętam jak dałas zdjeia na sankach i może dlatego... :) szkoda :(


Różyczko uważasz że źle robię? :D

Oposek świetne zdjęcia, świetny tort :) swietna muszka Filipka, świetny filipek :) widzę że i mama troszkę poszalała na zabawkach :D

dzisiaj przyjechały meble, piękneeeeeeeeeeeeeee :) jutro mąż jedzie po listwy i malujemy wieczorem dalej, jutro tez malowanie i zostaje składanie mebli ale mam nadzieję ze już w sobotę nam uda się przenieść... miało być we wtrorek ale cóż... tak to jets z moim mężem. Wczoraj ugotował obiad i do 16 mu się zeszło a w międzyczasie siedział od rana przy lapku (albo odwrotnie) i a ja jak gotuje obiad to w międzyczasie zajmuję się dzieć, robię pranie, sprzątam i zaglądam do lapka... i kto jest lepszy??? Ooo

A zapomniałam DZISIAJ DOSTAŁAM SMS-A ŻE PACZKA ZOSTAŁA WYSŁANA :) DZIĘKI PRZYSZLA_MAMO :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443010 przez martus0707
Rika paczki się już podobno skończyły. Moja sis też dostała eska że wysłana i czeka już ponad tydzień na eska zz kodem do odbioru paczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443011 przez różyczka
masuska napisał:

PS Piotrek po całej nocy wstał dziś o 10:30... Dlaczego mi tak nie śpi tylko babci. A bym się wreszcie chciała wyspać, a nie 6-7 pobudka:(


NIE GRZESZ KOBIETO :ohmy:
zawsze mozesz sie zamienic i "pospac" ze swoją synową ;) jak Ci żle

kurde szukam kiecy do pozyczenia na dzien nauczyciela-mamy impre firmowa i trzeba wygladac jak człowiek :S

Rika
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #443040 przez masuska
Dziewczyny tak pytam z ciekawości czy się domyśliłyście o jaki sklep chodzi, bo fajna promocja i myślę że się b.opłaca:)

Różyczko masz racę już nie będę:) Jak chcesz to Ci pożyczę tą moją brązową:)


Rika no ten kulig był 3 lata temu, fajnie było:) A na taką imprezkę to bym się chętnie wybrała:) Z gorrrrąca czekoladą:)

Przyszła_mamo ja dostałam wczoraj smsa, a Małż dziś:) także trzeba paczki odbierać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443068 przez różyczka
Ej ale ja mam oponke za duzą do tej pięknej kreacji wiec nie kus wiesniaro jedna Ty :P

ODPOWIEDZ BRZMI: BIEDRONA :unsure: :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl